Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

kurwa czekałem tyle na te walke a ona nie trwała nawet minuty x]

 

teraz sie zastanawiam komu zależało na tym meczu(tj. by go zorganzować), bo wiadomym było, ze Najman nic nie zrobi w tej walce...

 

 

teraz kolejne 2 miechy treningu i chce zobaczyć jak Pudzian swoimi bułami będzie próbował uderzyć jakiegoś prawdziwego wojownika MMA.

 

swoją drogą - czy tylko mi się wydawało, że ta walka wyglądała jak napierdalanka pod remizą ? pudzian ogarniał niby ten boks przez 2 miechy, a koniec końców uderzał jak cep z gimnazjum ;]

Odnośnik do komentarza

kurwa czekałem tyle na te walke a ona nie trwała nawet minuty x]

 

teraz sie zastanawiam komu zależało na tym meczu(tj. by go zorganzować), bo wiadomym było, ze Najman nic nie zrobi w tej walce...

 

 

teraz kolejne 2 miechy treningu i chce zobaczyć jak Pudzian swoimi bułami będzie próbował uderzyć jakiegoś prawdziwego wojownika MMA.

 

swoją drogą - czy tylko mi się wydawało, że ta walka wyglądała jak napierdalanka pod remizą ? pudzian ogarniał niby ten boks przez 2 miechy, a koniec końców uderzał jak cep z gimnazjum ;]

KARATE, (pipi)ens. Pan Miyagi go lowkicków uczył.

Odnośnik do komentarza

Dobrze ze cwaniak dostal wpier.dol pudziakowski mu pokazal gdzie raki zimuja na dyskotece...

 

 

e:

Najman już prawie wezwał Megazorda na pomoc, ale Pudzian odpalił Rage mode i go sponiewierał.

 

kur jak tu nie kochac tego forum za takie wypowiedzi xD

Edytowane przez Alex van Cube
Odnośnik do komentarza

nie sadze zeby Najman zostal w mma,nie ma tam dla niego miejsca. Jak ogladalem jego walki bokserskie to zal za du,pe sciskal. Mysle,ze Pudzian moze powalczyc,ma zaje,biscie mocna psychike. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic lezacego Pudziana klepiacego w mate :P on nie odpuszcza. Sily ma od zaje,bania wiec niech tylko w łby trafia i bedzie git

Edytowane przez Damian312
Odnośnik do komentarza
pudzian ogarniał niby ten boks przez 2 miechy, a koniec końców uderzał jak cep z gimnazjum ;]

 

lol Przez dwa miech to sobie możesz rekreacyjnie potrenować, żeby same podstawy boksu opanować to trzeba minimum z pół roku ostrych treningów. Jak Pudzian poćwiczy ostro z rok lub dwa, to można dyskutować o jego karierze w mma dopiero (jako zawodnika, a nie dużego kolesia który ma znane nazwisko).

 

Nagrałem walkę jakby ktoś chciał sobie jeszcze raz zobaczyć- http://www.youtube.com/watch?v=XPw8jQjojkQ

Odnośnik do komentarza

Podobno ponad 10 lat trenował kyokushin, więc nawet te dwa miechy to nie był start od 0.

Z resztą walkę wygrał low-kickami, więc boks mu tu do niczego nie był potrzebny.

 

Wiesz trenować sobie raz czy dwa w tygodniu rekreacyjnie a trenować zawodowo to spora różnica ;) Jak kopał te lowy to było widać zero gardy i jeszcze patrzył w dół co jest powszechnym błędem początkujących. Na razie to Pudzian ma 0 techniki, tylko siłę i niezłą szybkość. Moze coś z niego jeszcze będzie, ale raczej stawiałbym na to, że skończy jak Sapp- będzie robił za maskotkę na galach w Japonii.

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...