Skocz do zawartości

Dragon Ball Raging Blast


veiner

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się nowa odsłona gry w świecie smoczych kul. Dragon Ball Raging Blast w przeciwieństwie do Burst Limit będzie posiadał podobną mechanikę do serii Budokai Tenkaichi.

 

http://www.gametrailers.com/user-movie/dbz...-trailer/319798

 

To co może się spodobać to zmieniająca się mimika twarzy w zależności od sytuacji (widoczne przy ataku Piccolo w momencie 02:14).

Edytowane przez veiner
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jeśli ten nowy DB będzie miał mechanikę rozgrywki na poziomie serii Tenkaichi to będę zadowolony bo rozgrywka w Burst Limit była bardzo słaba, przeszedłem parę misji w trybie story i oddałem kumplowi. Już lepiej jest zainwestować w starego Budokai Tenkaichi 3. Cóż zobaczymy co tym razem Bandai Namco spłodzi...

Odnośnik do komentarza
Jeśli ten nowy DB będzie miał mechanikę rozgrywki na poziomie serii Tenkaichi to będę zadowolony bo rozgrywka w Burst Limit była bardzo słaba, przeszedłem parę misji w trybie story i oddałem kumplowi. Już lepiej jest zainwestować w starego Budokai Tenkaichi 3. Cóż zobaczymy co tym razem Bandai Namco spłodzi...

 

Hehe nie strasz bo właśnie kupiłem Burst Limit na Allegro i czekam na paczkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Jeśli ten nowy DB będzie miał mechanikę rozgrywki na poziomie serii Tenkaichi to będę zadowolony bo rozgrywka w Burst Limit była bardzo słaba, przeszedłem parę misji w trybie story i oddałem kumplowi. Już lepiej jest zainwestować w starego Budokai Tenkaichi 3. Cóż zobaczymy co tym razem Bandai Namco spłodzi...

 

Hehe nie strasz bo właśnie kupiłem Burst Limit na Allegro i czekam na paczkę ;-)

Wiesz każdy ma inne gusty, więc kto wie może tobie się ta odsłona spodoba ^_^

Gdybym nie grał w Tenkaichi 3 (imo najlepsza odsłona) to pewnie bardziej by Burst Limit zyskał w moich oczach.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Jeśli ten nowy DB będzie miał mechanikę rozgrywki na poziomie serii Tenkaichi to będę zadowolony bo rozgrywka w Burst Limit była bardzo słaba, przeszedłem parę misji w trybie story i oddałem kumplowi. Już lepiej jest zainwestować w starego Budokai Tenkaichi 3. Cóż zobaczymy co tym razem Bandai Namco spłodzi...

 

Hehe nie strasz bo właśnie kupiłem Burst Limit na Allegro i czekam na paczkę ;-)

Wiesz każdy ma inne gusty, więc kto wie może tobie się ta odsłona spodoba ^_^

Gdybym nie grał w Tenkaichi 3 (imo najlepsza odsłona) to pewnie bardziej by Burst Limit zyskał w moich oczach.

 

No tutaj się z Tobą zgodzę. Tenkaichi 3 jest najbardziej wypasiony. Szczerze mówiąc odpowiadają mi style Budokai 3 i Budokai Tenkaichi równocześnie. Każda jest fajna na swój sposób.

Odnośnik do komentarza
Burst Limit jest świetny, ale ma dwie duże wady: mało postaci i ciągle te same animacje. Podobnie jak koledze wyżej mi też odpowiadają oba style i mam nadzieje że przy tej odsłonie lista zawodników będzie dużo większa.

 

Zatwierdzona lista postaci:

 

The playable characters list (with transformations):

1. Android #17

2. Android #18

3. Broly

4. Captain Ginyu

5. Cell (Imperfect, Semi-Perfect, Perfect, Super Perfect)

6. Chiaotzu

7. Frieza (Final Form, 100% Final Form)

8. Future Trunks (SSJ, Ultra SSJ)

9. Gohan (SSJ, SSJ2)

10. Goku (SSJ, SSJ2, SSJ3)

11. Goten

12. Gotenks (SSJ, SSJ3)

13. Krillin

14. Majin Buu (Good, Evil)

15. Nappa

16. Piccolo

17. Raditz

18. Tien

19. Trunks

20. Vegeta (SSJ, Majin)

 

Likely returning characters are:

* Android #16

* Android #19

* Bardock

* Bulma

* Cell Jr.

* Chi Chi

* Ginyu Force

* Hercule AKA Satan

* Kid Gohan

* King Kai

* Master Roshi

* Recoome

* Saibaman

* Supreme Kai

* Videl

* Yajirobe

* Yamcha

 

Średniawo...

 

Z tej listy wynika, że nie będzie postaci ze zwykłego Dragon Balla (na samym początku widząc logo tytułowe myślałem, że ta gra będzie traktować tylko o tej sadze z uwagi na brak "Z" i podobną stylistykę napisów do tych z pierwszej serii anime) i GT, ale zastanawia mnie brak Gogety i Vegito.

Edytowane przez veiner
Odnośnik do komentarza

Albo.. (co IMO jest bardziej prawdopodobne) byl sens i jakies wytlumaczenie wydania kolejnej czesci ;)

Teraz dadza tyle postaci, ale w nastepnej czesci dadza nowe... a w kolejnej jeszcze wiecej i gre trzeba kupic xD

Z Burst Limit zrezygnowalem, ale jesli ta czesc okaze sie dobra i dojdzie przynajmniej kilka kluczowych postaci (wymienione wyzej plus SSJ4) to najpewniej ja kupie jak troche stanieje.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że w końcu będzie mocarny system zniszczeń wszystkiego co popadnie, bo jak cholera w Burst Limit po kilkukilometrowym locie i przywaleniu w ziemię uniósł się leciutki kurz to ja dziękuję xD. Dragon Ball to potężna rozpierducha w końcu i chcę poczuć niesamowity power taki jaki widzę oglądając anime czy też nawet mangę czytając czuję większą moc. Czekam też, aż w końcu będzie story od początku do końca tj. od Dragon Ball, DBZ I DBGT + bonusy fabularne z postaciami z filmów. Jakiś rozbudowany system RPG i jakiś action-adventure bardziej, ale pomarzyć se mogę i tak jedynie mogę cmoknąć kotka w dupkę xD.

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że w końcu będzie mocarny system zniszczeń wszystkiego co popadnie, bo jak cholera w Burst Limit po kilkukilometrowym locie i przywaleniu w ziemię uniósł się leciutki kurz to ja dziękuję xD. Dragon Ball to potężna rozpierducha w końcu i chcę poczuć niesamowity power taki jaki widzę oglądając anime czy też nawet mangę czytając czuję większą moc. Czekam też, aż w końcu będzie story od początku do końca tj. od Dragon Ball, DBZ I DBGT + bonusy fabularne z postaciami z filmów. Jakiś rozbudowany system RPG i jakiś action-adventure bardziej, ale pomarzyć se mogę i tak jedynie mogę cmoknąć kotka w dupkę xD.

Hahaha podoba mi się to Co napisałeś:D Bardzo wątpliwe żeby zrobili takiego dragon balla - mieszanke rpg i action-adventure, ale byłby naprawdę fajny, mowa tu oczywiście o full wypasionym i dopracowanym systemie a nie zrobionej na odwal się grze. Mam dość zwykłych budokai, jesli zwykłe bijatyki to naprawdę coś niezwykłego, wyjęte prosto z anime walki, walka w której możesz zrobić wszystko co w prawdziwym DB, bez ograniczonej ilości technik (zwykle postać posiada 3-4 super techniki, a gdzie podziała się cała reszta?) - ten nowy DBZ będzie na pewno fajny ale po filmikach widać że jeszcze dużo mu niestety brakuje. No ale nie ma co narzekać , czeka nas świetna zabawa, ja kupuję tą grę od razu jak się pojawi w naszych sklepach.

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Kilka spostrzeżeń po zagraniu dwóch walk w demie. System walki ten sam co w serii Budokai Tenkaichi na PS2, z tą róznicą że ataki specjalne wykonuje się prawą gałką, reszta pozostała bez zmian (dosłownie). Więcej postaci niż w Burst Limit ale ciągle mało w porównaniu z poprzednią generacją :( Zniszczalność środowiska to nadal kpina, po specjalnych atakach typu Kamehameha teren pozostaje nienaruszony. W menu kilka róznych trybów więc może gra będzie bardziej żywotna od poprzedniczki. Grafika chyba się w ogóle nie zmieniła, DBZ: BL mile mnie zaskoczył, tutaj jest tylko w miare dobrze. Lokacja w demie jest strasznie pusta może to przez to takie odczucia, chociaż wątpie aby inne były bardziej rozbudowane. No nic trzeba czekac na pełną wersje, bo po demie mam mieszane odczucia co do szybkiego kupienia nowego DB.

Odnośnik do komentarza

Dobrze slyszalem(i widzialem ;) ), ze bedzie Vegeta ssj3 oraz Brolly ssj3?

Jezeli tak to RIP Dragon Ball :(

Czemu juz stawiasz juz nowego DB na przegranej pozycji. Poki co mamy demo, w pelnej wersji moze sie jeszcze wiele zmienic...

 

Chodzi mi o to, ze bzdura jest wymyslanie "nowych" postaci. Nigdy postacie te nie osiagnely tego poziomu. Co nastepne, ssj4 Brolly?

Odnośnik do komentarza

Dobrze slyszalem(i widzialem ;) ), ze bedzie Vegeta ssj3 oraz Brolly ssj3?

Jezeli tak to RIP Dragon Ball :(

Czemu juz stawiasz juz nowego DB na przegranej pozycji. Poki co mamy demo, w pelnej wersji moze sie jeszcze wiele zmienic...

 

Chodzi mi o to, ze bzdura jest wymyslanie "nowych" postaci. Nigdy postacie te nie osiagnely tego poziomu. Co nastepne, ssj4 Brolly?

 

Nie wiem, ale ty chyba dobrze że chcą wprowadzić coś od siebie. Chętnie bym zobaczył :

gokussj5.jpg

i wiele innych ciekawych rzeczy. Powinni się bawić tym uniwersum i jeśli to coś wygląda ciekawie i ma jakiś sens to niech eksperymentują, bo ile można to samo story po raz setny oglądać.

Demo póki mnie w ogóle nie przekonuje, nie jestem fanem sterowania czymkolwiek za pomocą gałek, podobał mi się ogólny system walki w Burst Limit, ale ten obecny już niekoniecznie. Co bym nie mówił i tak pewnie ta gra znajdzie się na mojej półce, bo fanem smoczych jaj jestem od dawna : ).

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi sie to, ze tworcy zamiast skupic sie na wymysleniu\stworzeniu gameplayu, ktory by naprawde odroznial np. ta czesc od reszty dodaja postacie stworzone przez samych siebie.

 

Marzy mi sie DB rpg, w ktorym nabijamy levele, mamy tabele ze statystykami, ot taki fajny action rpg z recznie malowana grafika(jak Critter Crunch :) ) albo niech Capcom zrobi odpowiednik SFIV z postaciami DB(Dragon Fighter :P ), ale fajnie by to wygladalo.

Odnośnik do komentarza

Dobrze slyszalem(i widzialem ;) ), ze bedzie Vegeta ssj3 oraz Brolly ssj3?

Jezeli tak to RIP Dragon Ball :(

Czemu juz stawiasz juz nowego DB na przegranej pozycji. Poki co mamy demo, w pelnej wersji moze sie jeszcze wiele zmienic...

 

Chodzi mi o to, ze bzdura jest wymyslanie "nowych" postaci. Nigdy postacie te nie osiagnely tego poziomu. Co nastepne, ssj4 Brolly?

Hmm, szczerze to myslalem ze istnieje Vegeta SSJ3... No coz zawsze sie czegos czlowiek dowiedzial.

Ja tylko mam nadzieje, ze beda wszystkie formy podstawowych bohaterow z DB i DBZ, GT mnie jakos malo interesuje...

Odnośnik do komentarza

Rozczarowałem się demem. Miałem nadzieję na Budokai Tenkaichi 3 w prawdziwie koszącej oprawie (modele postaci to jakaś kpina, toć we wspomnianym BT3 na PS2 są bardziej szczegółowe i lepiej wykonane), a ujrzałem zajawkę gry, która systemowo chyba nie dorówna nawet drugiemu Tenkaichi. Jak zobaczyłem Meteor Smasha to tylko się zaśmiałem - w porównaniu do swojej siostry z past-gena jest w tym zero efektowności i dynamiki. Po demku jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.