Skocz do zawartości

One Piece


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

mangastream.com

 

SPOILERY

moje teorie się sprawdzają law, luffy, kid vs big mom coraz bardziej prawdopodobne. Ale się tyrańsko szykuje, nie mogę się doczekać.

Ten arc jest świetny po prostu. Ciekaw też jestem co to za rzecz, która może wowołać chaos w nowym świecie.... uranos lub pluton? mało prawdopodobne.... jakiś eksperyment vegapunka może?

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=m2Yrn0peod8

 

Epicka scena jest epicka. Luffy - największy idiota i dzieciak wśród tasiemcowych głównych bohaterów oraz jednocześnie największy badass. Dat epic Luffy

W anime zaczyna się w końcu akcja. Mam nadzieje, że animacja będzie satysfakcjonująca, bo inaczej będzie smutno. Już w tym odcinku zepsuli ostatnią scene i nie ma epickiego kadra z mangi przy wejściu słomków.

 

Manga>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Anime :<

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Nowy Świat ma póki co z 17 chapterów i już takie jazdy są, że głowa mała. Oda napier.dala twistami jak z karabinu w co drugim chapterze. Pierwszy arc w nowym świecie już można mianować jednym z lepszych, a jeszcze się nawet nie skończył. Także warto czekać. Zresztą wyspa ryboludzi już teraz będzie ciekawsza, pokaz umiejętności słomianych będzie epicki, a końcowe chaptery są w ogóle najlepszym elementem tego arca. Także tutaj też warto czekać, bo słabe chwile minęły z dzisiejszym odcinkiem i już raczej nie wrócą.

 

Jak nie czytasz mangi, to grunt aby nie dać się zaspoilerować, bo nic gorszego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Whitebeard war arc i był świetny, ale mam dwa zastrzeżenia

to że nie zginął nikt z marynarki to chyba jakiś żart, co to miała być za wojna? Myślałem że chociaż Sakazuki padnie. Po drugie martwi mnie to zbieranie mocy przez Czarnobrodego, takie patenty były już w paru produkcjach i skończy sie tak że bedzie z dupy nawalał milionem technik.

Odnośnik do komentarza

No akurat śmierć w OP na większą skalę zostanie wprowadzona w Nowym Świecie, aby jeszcze bardziej podkreślić hardkorowość tego morza. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Na wojnie nikt więcej nie zginął z prostego powodu - to nie była bitwa na śmierć i życie na pełnej (pipi)ie. Admirałowie mieli po prostu plan i się go trzymali, a nie szarżowali na całego, a Białobrody, który mógłby zatopić całą wyspe jednym hitem też musiał się powstrzymywać, aby po drodze nie zmasakrować Ace. Gdyby wszyscy tam walczyli pełnią możliwości, to trupów byłoby dużo.

 

A najlepszym dowodem na to, że na marinefrod każdy koks się wstrzymywał są najnowsze wydarzenia w mandze. Kto czytał ten wie co się dzieje po walce na całego.

 

A zdolność Czarnobrodego faktycznie kontrowesyjna, ale nie bój się, Oda to nie Kishimoto i na pewno nie (pipi) tej postaci. Już ja Ci to gwarantuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...