Skocz do zawartości

One Piece


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Figaro, nie lubię krzyczeć, ale po prostu nie pozostawiasz mi wyboru...NAJNOWSZE ODCINKI SĄ ZAJEBISTE, A TE TWOJE SŁUPKI, TO WIESZ GDZIE MOŻESZ SOBIE WSADZIĆ??!!!!11jeden

 

 

No, włodarze stacji przedłużą serial mimo gorszych ratingów, bo NAJNOWSZE ODCINKI SĄ ZAJEBISTE.

 

 

 

Sure.

Odnośnik do komentarza

ostatnio oglądałem sobie dosyć świeże słupki oglądalności i zauważyłem spadek w porównaniu z tymi pierwszymi epami.

coś czuje, że powoli będą kończyć...

To coś źle czujesz.

Nie skończą jednej z najpopularniejszych serii w KKW, zwłaszcza, że manga jak przyznał Oda jest po 13 latach mniej więcej w połowie tego, co sobie założył.

Odnośnik do komentarza

ostatnio oglądałem sobie dosyć świeże słupki oglądalności i zauważyłem spadek w porównaniu z tymi pierwszymi epami.

coś czuje, że powoli będą kończyć...

To coś źle czujesz.

Nie skończą jednej z najpopularniejszych serii w KKW, zwłaszcza, że manga jak przyznał Oda jest po 13 latach mniej więcej w połowie tego, co sobie założył.

 

mnóstwo twórców sobie planuje fabułę na więcej epów niż mogą:P

to przecież normalne.

ale nie wiem jak to się przekłada w japońskich realiach, więc się pewnie mylę.

 

chciałbym, aby te anime dosięgło 1000 odcinków... pewnie już po 400 epach widz się nieźle zżywa z bohaterami.

Odnośnik do komentarza

mnóstwo twórców sobie planuje fabułę na więcej epów niż mogą:P

No, np. Lost, ale na szczęście OP jest ciekawsze.

I chyba nikogo po 11 latach emisji nie dziwi spadek oglądalności, ale nie jest on równoznaczny ze zdjęciem z anteny w przypadku tak popularnego tasiemca.

 

 

@Kazuo - aż tak ci się podobają odcinki o losach rzeszty załogi?

Odnośnik do komentarza

@Kazuo - aż tak ci się podobają odcinki o losach rzeszty załogi?

Akurat te traktuję jako chwilowe, rozluźniające przerywniki pomiędzy kolejnymi rewelacyjnymi akcjami Luffiego, w końcu i tak pojawiają się sporadycznie.

 

Co nie zmienia faktu, że w końcu już bym chciał zobaczyć tą długo oczekiwaną wojnę

z Białobrodym

.

 

I nie, nie jest ciekawsze <rozkłada ręce>.

Umówmy się, że najpierw obejrzysz, a potem będziesz krytykować.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza

W pełni zgadzam się z tym co napisał Kazuo - im dalej w las tym lepiej. Choć OP zaczyna się średnio, tak później kopie ryje na lewo i prawo swoim unikalnym klimatem przygody i genialnymi postaciami. Główna fabuła jest baaardzo rozciągnięta, nie ma w niej niesamowitych zwrotów akcji(no, może ze 2), jest kilka tajemnic, ale nie oszukujmy się - nie jest to nic specjalnego, aczkolwiek zarówno mi jak i innym fanom w zupełności to wystarcza. Za to wątki poboczne(hm, złe słowo, bo takie poboczne to one nie są), czyli zazwyczaj po jednym na każdą odwiedzoną wyspe są bardzo ciekawe(no, może tym pierwszym z buggym - to jest słabe) i zamykają się zazwyczaj po odpłynięciu z danego miejsca. Nie ma tu wątków miłosnych, aczkolwiek jest troche dramy i wzruszających scen. Sporo jest epickich scen, które dzięki prostej i jednocześnie za(pipi)iste muzyce(ubóstwiam ją po prostu) są jeszcze bardziej epickie :teehee: Najwięcej osób pokochało one piece po Arlong arcu, więc minimum do tego momentu powinniście oglądać, nawet na siłe. Ogólnie to OP>Naruto IMO, wszystko tutaj trzyma pewien poziom i albo wskakuje wyżej, albo zostaje na miejscu, nigdy nie spada(pomijając kwestie techniczne :potter: ) ;) Licze na wasze relacje Panowie, oglądać!

 

Aha, jak ktoś nie jest maniakiem jakości to polecam http://www.anime-shinden.info/2048-one-piece-online.html - wszystkie odcinki online PL, większość w bardzo przyzwoitej jakości i nawet na full-screenie prezentuje się nieźle

PS. Jak boicie się spoilerów(a jest co spoilować) to unikacje wszelakich jutiubów i for o one piece ;)

PS2. Macie liste fillerów:

50-51

54-61(uwaga druga połowa 61 odcinka to nie filler!!)

98-99

101-102

131-143

196-206 - rewelacyjny filler, koniecznie obejrzeć!

213-216 - także warto obejrzeć, przedłużenie bardzo rozrywkowego i śmiesznego arca, nie da się wywnioskować, że to filler, o ile się nie zna mangi ;)

220-226

279-283

291-291

303

317-319

326-336

382-384

406-407

426-429

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Heh, obejrzałem kilka odcinków i się miło zaskoczyłem. Te anime ma jakąś moc do poprawiania humorów... No i bardzo mnie zaciekawiło co się tak znajduje na tym Grand Line. Teraz skończyłem na epie gdzie pojawił się Jastrzębiooki (albo Zoro się mylił), interesting.

Ciekawe czy ta załoga będzie przez 400 epów płynąć do tego grand line ;f

 

 

 

Najwięcej osób pokochało one piece po Arlong arcu,

 

A które to epy?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Fillery nie są częścią fabuły, to takie zapychacze mające tylko na celu zatrzymanie na jakiś czas właściwej historii, aby anime nie dogoniło mangi :P Nie mają żadnego znaczenia dla fabuły, postacie z nich nigdy nie pojawiają się, ani nie są wspominane w dalszej historii, tak samo jak wydarzenia zachodzące podczas nich. Można je spokojnie ominąć i nic na tym nie stracisz. Czasami są to retrospekcje(rzadko), najczęściej po prostu załoga trafia na jakąś wyspe i tam mają jakąś przygode. Warte obejrzenia fillery zaznaczyłem pare postów wyżej.

Odnośnik do komentarza

Ok, to zacząłem znowu oglądać. Od 227-28 odcinka, znaczy Water Seven prawie całe obejrzałem, swego czasu, ale już mało z tego pamiętam, to se wolę przypomnieć. Japoński dubbing w porównaniu z niemieckim w(pipi)ia mnie niemiłosiernie, szczególnie Chopper denerwuje, ale idzie się po kilkudziesięciu minutach przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

noo, jestem już dalej i zdecydowanie bardziej mi się podoba .

Polecam wszystkim przebrnięcie zniechęcającego początku (czyt: do około 30 epa). ojeju, manga, 590 chap... czyli anime jest do tyłu o 140 epów :FFF

 

1268884984757.jpg

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu często głosy się zmieniają, bo osoby podkładające głos w One Piece ostatnio nie mają szczęścia :/ Jeden nie żyje, prawdopodobnie samobójstwo(jimbei), drugi dostał wylewu(mihawk), trzeciego aresztowali, za pokazania fajfusa na swoim blogu...(Ivankov, o ironio) i to wszystko w ciągu jakiś 6 miesięcy :confused:

Odnośnik do komentarza

A ja jestem gdzieś tam, nie wiem nawet który ep, znaleźli Lost Island (o ile to jest Lost Island) i wpadli gdzieś pod korzenie :F Wkurza mnie, ze robią coraz większe dziwactwa jak koleś który może robić różną pogodę, uderzać piorunami albo laska gadająca ze zwierzętami. A teraz jakiś eliksir nieśmiertelności -_-. Oby nie przekombinowali. W ogóle jestem na jakiś 55 epie a czuć jakby się zbliżał koniec :P Już są tuż obok Grand Line... Gdybym nie wiedział, że to ma tyle odcinków, to bym przewidywał że zostało jeszcze około 30 odcinków.

 

 

Obejrzałem też pierwszą kinówkę, jaja jak berety :) Zdecydowanie świetny movie, bo mało się walczą a jest dużo humoru.

Odnośnik do komentarza

Nie słuchaj Owieca, oglądaj dalej, nawet jak Ci coś nie pasuje :teehee: Do zakręconych możliwości owoców(bo kontrolowanie pogody to moc owocu) lepiej się przyzwyczaj.

Eliksir nieśmiertelności? Nic sobie takiego nie przypominam, to chyba filler. Jeśli jesteś na odcinkach 54 - 61 to weź nie oglądaj tego syfu(żądnego związku z fabułą nie ma), od razu przeskocz do 61(też filler, ale druga połowa to już normalny odcinek i nie wolno go przegapic)

 

EDIT. Lost Island to filler, najbardziej syfiasty ze wszystkich w One Piece, weź tego nie oglądaj, przeskocz od razu od 61(filller ale tylko w polowie przypominam) :potter:

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...