Jump to content

The Imaginarium of Doctor Parnassus


Figaro

Recommended Posts

 • Replies 26
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W sumie to cztery.

 

Nie jestem wielkim fanem Gilliama. Oczywiście doceniam, ale dawno nie zrobił nic dobrego. "Kraina traw" nie była zbyt dobra. W dodatku w filmie gra Johnny Depp, na którego już patrzeć nie mogę. Nie wykluczam jednak, że będzie dobrze.

Link to comment

A ja akurat Deppa bardzo cenie i lubię, z tym, że klimat tej produkcji mnie nie za bardzo przekonuje. Trailer robi wrażenie, ale jak napisałem - ten film chyba nie będzie dla mnie. Kraina Traw też nie nalezy do moich ulubionych obrazow, chociaz Las Vegas Parano było całkiem, całkiem. No i 12 małp, za które Pitt dostał nominacje do Oscara; więc patrząc ze strony reżyserskiej i obsady, moze byc hit.

Edited by jakee
Link to comment
O tym filmie wiadomo od miliona lat, juz po smierci Ledgera mowili o tym, ze nie wiadomo jak to dalej rozwiaza.

 

 

Prawda, ale trailer wyszedl dopiero niedawno i jest sie czym podniecać wg mnie.

 

 

No właśnie, wiadomo to może być i od miliarda lat, ale nic się o tym filmie na forum nie mówi, a imo warto no i właśnie, jest trailer, więc jest o czym mówić.

Link to comment

Gdzieś tak 2 godziny po śmierci Ledgera cała trójka umówiła się, że chce zagrać jego rolę, po czym wspólnie zgłosiła się do Gilliama, który zmienił scenariusz tak, żeby cała trójka zagrała i mogła się chwalić na bankietach, że "zagrałem rolę Heatha Ledgera i nie wziąłem za to kasy".

Link to comment

Depp jest mega wyrazistym, znakomitym aktorem i łącznie z Ledgerem powinni być ozdobą filmu. Czekam głównie dlatego, że Ledger po wcieleniu się w drugoplanowego debeściaka tej dekady stał się rozpoznawalnym i niezwykle cenionym aktorem (A przede wszystkim pokazał niesamowity talent). Jestem ciekaw jak wypadł w tej części filmu którą zdążyli nakręcić z jego udziałem.

Edited by Gooralesko
Link to comment
 • 4 months later...

<!--quoteo(post=1922418:date=19 08 2009, 02:49:name=gekon)--><div class='quotetop'>CYTAT(gekon @ 19 08 2009, 02:49) 1922418[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec--><!--quoteo(post=1922319:date=19 08 2009, 00:04:name=Wiolku)--><div class='quotetop'>CYTAT(Wiolku @ 19 08 2009, 00:04) 1922319[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec--><!--quoteo(post=1922285:date=18 08 2009, 23:34:name=gekon)--><div class='quotetop'>CYTAT(gekon @ 18 08 2009, 23:34) 1922285[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Tylko, że Depp i Farrell portafią dobrze zagrać.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

95% aktorów potrafi dobrze zagrać.

<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Jaka bzdura

<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Eee tam, zależy oczywiście co rozumiesz pod słowem "dobrze".

 

Ta. Zależy też, co rozumiesz pod pojęciem "zagrać", "aktor" i "potrafi". Absolutnie niezawodny sposób na obronienie każdej tezy.

 

 

Na temat: film zapowiada się... intrygująco. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy wyjdzie z tego coś wybijającego się ponad przeciętność, ale potencjał jest, przynajmniej aktorski. Choć oczywiście wszystko zależy od tego, co rozumiemy pod pojęciami "przeciętność", "intrygująco" i "potencjał".

Link to comment
 • 2 weeks later...
 • 2 weeks later...
 • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.