Skocz do zawartości

The Imaginarium of Doctor Parnassus


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja akurat Deppa bardzo cenie i lubię, z tym, że klimat tej produkcji mnie nie za bardzo przekonuje. Trailer robi wrażenie, ale jak napisałem - ten film chyba nie będzie dla mnie. Kraina Traw też nie nalezy do moich ulubionych obrazow, chociaz Las Vegas Parano było całkiem, całkiem. No i 12 małp, za które Pitt dostał nominacje do Oscara; więc patrząc ze strony reżyserskiej i obsady, moze byc hit.

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza
O tym filmie wiadomo od miliona lat, juz po smierci Ledgera mowili o tym, ze nie wiadomo jak to dalej rozwiaza.

 

 

Prawda, ale trailer wyszedl dopiero niedawno i jest sie czym podniecać wg mnie.

 

 

No właśnie, wiadomo to może być i od miliarda lat, ale nic się o tym filmie na forum nie mówi, a imo warto no i właśnie, jest trailer, więc jest o czym mówić.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś tak 2 godziny po śmierci Ledgera cała trójka umówiła się, że chce zagrać jego rolę, po czym wspólnie zgłosiła się do Gilliama, który zmienił scenariusz tak, żeby cała trójka zagrała i mogła się chwalić na bankietach, że "zagrałem rolę Heatha Ledgera i nie wziąłem za to kasy".

Odnośnik do komentarza

Depp jest mega wyrazistym, znakomitym aktorem i łącznie z Ledgerem powinni być ozdobą filmu. Czekam głównie dlatego, że Ledger po wcieleniu się w drugoplanowego debeściaka tej dekady stał się rozpoznawalnym i niezwykle cenionym aktorem (A przede wszystkim pokazał niesamowity talent). Jestem ciekaw jak wypadł w tej części filmu którą zdążyli nakręcić z jego udziałem.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

<!--quoteo(post=1922418:date=19 08 2009, 02:49:name=gekon)--><div class='quotetop'>CYTAT(gekon @ 19 08 2009, 02:49) 1922418[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec--><!--quoteo(post=1922319:date=19 08 2009, 00:04:name=Wiolku)--><div class='quotetop'>CYTAT(Wiolku @ 19 08 2009, 00:04) 1922319[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec--><!--quoteo(post=1922285:date=18 08 2009, 23:34:name=gekon)--><div class='quotetop'>CYTAT(gekon @ 18 08 2009, 23:34) 1922285[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Tylko, że Depp i Farrell portafią dobrze zagrać.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

95% aktorów potrafi dobrze zagrać.

<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Jaka bzdura

<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Eee tam, zależy oczywiście co rozumiesz pod słowem "dobrze".

 

Ta. Zależy też, co rozumiesz pod pojęciem "zagrać", "aktor" i "potrafi". Absolutnie niezawodny sposób na obronienie każdej tezy.

 

 

Na temat: film zapowiada się... intrygująco. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy wyjdzie z tego coś wybijającego się ponad przeciętność, ale potencjał jest, przynajmniej aktorski. Choć oczywiście wszystko zależy od tego, co rozumiemy pod pojęciami "przeciętność", "intrygująco" i "potencjał".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...