Skocz do zawartości

Najlepsze strategie?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ze swojej strony mogę polecić następujące tytuły:

1. Heroes of Might and Magic 3 Złota edycja

2. Homeworld 2

3. Warcraft 3+ Frozen Throne

4. Warhammer 40 000: Dawn of War+ dodatki

5. Company of Heroes+dodatki

 

Podane tytuły poza Company of Heroes powinny tobie pójść bez problemu, a na dodatek można je obecnie kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. No może poza Homeworld 2 którego ciężko dostać , choć zawsze zostaje mniej legalne źródło...

Zapewne większość również zgodzi się ze mną, że są to jedne z lepszych pozycji w tym gatunku.

 

Odnośnik do komentarza

O bez kitu Homeworld 2 w koncu sobie sprawdze - pamietam jak dawno temu gralem w demo - MA.SA.KRA ! Idealne przejscie miedzy filmikami a gameplayem (NIEZAUWAZALNE, ciekawe czy dzisiaj tez tak bedzie dla mojego oka :P).

Przy okazji Dawn Of War 2 ktorego niestety nie moglem kupic w dniu premiery :/.

Odnośnik do komentarza

Medieval Total War II - co za giera! Geniusz w najczystszej postaci, turówka genialna, po prostu świetna + jeszcze ciekawsze batalie na mapie, pełno strategii i realizmu (męczenie się jednostek podczas szarży, strach przed silniejszym wrogiem - poezja!), świetnie mi się w to gra.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W klimatach W3 a Starcrafta nie lubisz? Dziwne.

 

Nie będę się rozpisywał a jedynie przedstawię moje ulubione gry strategiczne na PC.

 

Seria C&C - głównie te starsze, gdyż nowe jakoś pozbawione są klimatu (szczególnie RA3)

Seria Age of Empires

Age of Mythology - dziwnym trafem bardzo niedoceniona produkcja.

Rise of Nations - taki bardziej rozbudowany AoE. Chyba nawet działa na tym samym silniku.

Emperor: Battle for Dune - jedna z moich ulubionych gier od Westwood. Taki C&C w 3D ze świetną muzyką.

Seria Homeworld - najmilej wspominam chyba Cataclysm. Szkoda, że nigdzie go nie można dzisiaj dostać.

Knights of Honor

Galactic Civilisations II

Sins of a Solar Empire

Starcraft - najlepszy RTS ever.

Warcraft 3

Warhammer 40k Dawn of War - gra dobra, ale kampania beznadziejnie nudna.

Heroes of Might and Magic 2, 3 i 5

Star Trek Armada - bardzo niedoceniony a zaskakująco wciągający RTS. Był w którymś CDA więc za grosze można go dostać.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja polecam Original War ;>

Także polecam. A już myślałem, że tylko ja w to gram.

 

 

starcraft 2, reszta sie nie liczy ;b

Total Annihilation, Orginal War, Dawn of War i wszystkie części C&C?

 

starcraft 2, reszta sie nie liczy ;b

Starcraft jest najpopularniejszy poprostu. Odjac hype i nalezy do grona najlepszych RTSow i tyle. Stwierdzenie, ze reszta sie nie liczy to ignorancja.

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zbyt wielkim fanem Strategii, trzeba myślecz szybko, z wyprzedzeniem, i dowodzic paroma oddzialami na raz. Dlatego lubie takie ktore maja rozbudowany defense i gospodarke, gdzie robisz armie w spokoju, kiedy bronia cie mury z dzialkami i innymi. Np taki Warrior kings battles, czy Stronghold 2.

To może Knights&Merchants, Settlers lub Cywilizacja?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...