Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Składka na LBP PL z PSS PL -87/5=17,40zł

 

1.xbor(brak karty)

2.ImperatorPL (brak karty)

3.delgar89 (karta)

4.edurion (brak karty)

5.

 

PS Najlepiej dopisać się też tu (ta sama składka) http://gametrade.pl/grupa/wspolne-zakupy-ps-store/ekipa-little-big-planet , jeżeli ktoś tam dopisze się pierwszy jako 5 to on wchodzi do składki

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Składka na Infamous z USA PSS. Koszt to 29,99$, co przy dzisiejszym kursie daje 93,30zł. Przy pełnej ekipie 5 osób wychodzi po 18,66 na głowę (+/- 19zł, więcej być nie powinno).

 

1. MGajewski (mam kartę)

2. Caps , loooock, mastaaaa

3. Mirumoto

4.

5.

 

ps. rozumiem, że w temacie kupowania na USA z polską kartą nic się nie zmieniło?ostatnio robiłem takie zakupy w grudniu bodajże.

 

mała zmiana - kupujemy na PL PSS store. Wychodzi 87zł za grę, a więc 17,4zł. Jeśli komuś nie pasuje z powyższej listy to proszę napisać ;)

Odnośnik do komentarza

Składka na Infamous z USA PSS. Koszt to 29,99$, co przy dzisiejszym kursie daje 93,30zł. Przy pełnej ekipie 5 osób wychodzi po 18,66 na głowę (+/- 19zł, więcej być nie powinno).

 

1. MGajewski (mam kartę)

2. Caps , loooock, mastaaaa

3. Mirumoto

4. ImperatorPL

5.

 

ps. rozumiem, że w temacie kupowania na USA z polską kartą nic się nie zmieniło?ostatnio robiłem takie zakupy w grudniu bodajże.

 

mała zmiana - kupujemy na PL PSS store. Wychodzi 87zł za grę, a więc 17,4zł. Jeśli komuś nie pasuje z powyższej listy to proszę napisać ;)

Odnośnik do komentarza

Składka na Infamous z USA PSS. Koszt to 29,99$, co przy dzisiejszym kursie daje 93,30zł. Przy pełnej ekipie 5 osób wychodzi po 18,66 na głowę (+/- 19zł, więcej być nie powinno).

 

1. MGajewski (mam kartę)

2. Caps , loooock, mastaaaa

3. Mirumoto

4. jasiu1106

5. Olschmitz

 

nie wiem jak Ty patrzysz ale ta skladka jest zakonczona tylko SiuSiu nie potrafi przejrzec koncowki tematu i cytuje stary post. robi sie potem tylko nie potrzebny burdel. zreszta takie sprawy stad czy stad to chyba mozna juz na pw pozalatwiac

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie pośrednio związanez kupowaniem ze PSS, choć bliżej tu raczej do składek na gry (przenieście posta do odpowiedniego tematu w takim razie) :

 

Portfel na PSS można napełniać wielokrotnościami 20 zł (20/40/60..), a jeśli gra kosztuje 47 to osoba kupująca jest w plecy 13zł... czy jest sposób na napełnienie portfela 50zł ?

wiec jak gra kosztuje 47 to składka powinna być po 12 zł, a nie po 9.4 IMO - wtedy sie rozkłada to ładniej.

Odnośnik do komentarza

lol, no to dałem ...

panie Darku, przenieś posty.

 

 

A ja skorzystając z okazji robie składkę na grę która pojawi się w najbliższym updacie PSS (jutro?)- mega kozacki beatem up. cena pewnie 47 zł, jak wyjdzie na PSS to zaczniemy sie rozliczać, ale chciałem już ludzi uzbierać.

 

scott-pilgrim-vs-the-world-game-1.jpg

 

 

 

 

Scott Pilgrim vs The World. Koszt: 47 zł - 9.4 na głowe.

1. Dark Serge (karta)

2.

3.

4.

5.

Odnośnik do komentarza

To i ja robię składkę na kozacką grę, jaką jest Scott Pilgrim vs The World. Gra jeszcze nie wyszła, więc nie wiadomo co z kosztami, ale strzelam, że będzie to w okolicach 47 zł.

 

Scott Pilgrim vs The World 47 zł - 9,4 zł na głowę

1. Walker (jest karta)

2. faranell

3.

4.

5.

 

Wpis. Moze od razu Shank bysmy wzieli??:)Giera tez bedzie wypas,a tak to na 1 koncie bedzie;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...