Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są chętni ludzie do stałej, która kupowałaby największe hity każdego miesiąca czy myślę 1-2 gierki miesięcznie

Pierwszym zakupem byłoby Castle Crushers 47/5=9.40zł. Później można byłoby się zas6tanowić nad Tomb Raider'em: guardian of Light i Alieen Bree ale to już dogadywalibyśmu się później przez gg/pw/Jako że bylibyśmy stałą ekipą moglibyśmy spokojnie używać kart zdrapek o wartości 100 i 200zł

1.xbor (brak karty)

2.art57 (brak karty)

3.

4.

5.

Odnośnik do komentarza

Czy są chętni ludzie do stałej, która kupowałaby największe hity każdego miesiąca czy myślę 1-2 gierki miesięcznie

Pierwszym zakupem byłoby Castle Crushers 47/5=9.40zł. Później można byłoby się zas6tanowić nad Tomb Raider'em: guardian of Light i Alieen Bree ale to już dogadywalibyśmu się później przez gg/pw/Jako że bylibyśmy stałą ekipą moglibyśmy spokojnie używać kart zdrapek o wartości 100 i 200zł

1.xbor (brak karty)

2.art57 (brak karty)

3.gostdog (brak karty)

4.

5.

Odnośnik do komentarza

Czy są chętni ludzie do stałej, która kupowałaby największe hity każdego miesiąca czy myślę 1-2 gierki miesięcznie

Pierwszym zakupem byłoby Castle Crushers 47/5=9.40zł. Później można byłoby się zas6tanowić nad Tomb Raider'em: guardian of Light i Alieen Bree ale to już dogadywalibyśmu się później przez gg/pw/Jako że bylibyśmy stałą ekipą moglibyśmy spokojnie używać kart zdrapek o wartości 100 i 200zł

1.xbor (brak karty)

2.art57 (brak karty)

3.gostdog (brak karty)

4.gaspo (brak karty)

5.

Odnośnik do komentarza

Czy są chętni ludzie do stałej, która kupowałaby największe hity każdego miesiąca czy myślę 1-2 gierki miesięcznie

Pierwszym zakupem byłoby Castle Crushers 47/5=9.40zł. Później można byłoby się zas6tanowić nad Tomb Raider'em: guardian of Light i Alieen Bree ale to już dogadywalibyśmu się później przez gg/pw/Jako że bylibyśmy stałą ekipą moglibyśmy spokojnie używać kart zdrapek o wartości 100 i 200zł

1.xbor (brak karty)

2.art57 (brak karty)

3.gostdog (brak karty)

4.gaspo (brak karty)

5.faranell (bk)

 

No to mamy komplet.

Jak cos to moge sie tym zajac i kupic karte zdrapke,nawet dzisiaj i zacznie sie wszystko powoli ogarniac.

Ale trzeba sie zgadac na gg wszyscy i ustalic co i jak;)

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Czy są chętni ludzie do stałej, która kupowałaby największe hity każdego miesiąca czy myślę 1-2 gierki miesięcznie

Pierwszym zakupem byłoby Castle Crushers 47/5=9.40zł. Później można byłoby się zas6tanowić nad Tomb Raider'em: guardian of Light i Alieen Bree ale to już dogadywalibyśmu się później przez gg/pw/Jako że bylibyśmy stałą ekipą moglibyśmy spokojnie używać kart zdrapek o wartości 100 i 200zł

1.xbor (brak karty)

2.art57 (brak karty)

3.gostdog (brak karty)

4.gaspo (brak karty)

5.faranell (bk)

 

No to mamy komplet.

Jak cos to moge sie tym zajac i kupic karte zdrapke,nawet dzisiaj i zacznie sie wszystko powoli ogarniac.

Ale trzeba sie zgadac na gg wszyscy i ustalic co i jak;)

 

 

Ok, do wszystkich poszło pw z odpowiednią informacją

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zebrać stałą ekipę na może wszystkie DLC do polskiej wersji Mafii 2. Niech wpisują się osoby, które będą chciały mieć "wypchaną" wersję gry ;) Suma będzie do ustalenia, ale na początek proponowałbym kupić zdrapkę za 100 zł, żeby na jakiś czas starczyło na DLC ;) Z resztą wyjaśni się to, kiedy zostaną ujawnione szczegóły ile DLC do Mafii 2 będzie. Choć oczywiście, może to będzie za dużo i składka będzie niższa.

 

Mafia 2 DLC

 

1. VoytecCFC

2. Mysza

3.

4.

5.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zebrać stałą ekipę na może wszystkie DLC do polskiej wersji Mafii 2. Niech wpisują się osoby, które będą chciały mieć "wypchaną" wersję gry ;) Suma będzie do ustalenia, ale na początek proponowałbym kupić zdrapkę za 100 zł, żeby na jakiś czas starczyło na DLC ;) Z resztą wyjaśni się to, kiedy zostaną ujawnione szczegóły ile DLC do Mafii 2 będzie. Choć oczywiście, może to będzie za dużo i składka będzie niższa.

 

Mafia 2 DLC

 

1. VoytecCFC

2. Mysza

3. Dandelion

4.

5.

Odnośnik do komentarza

Został mi ostatni wolny slot na oba dodatki do GTA IV. Chętny się rozmyślił.

Gra kupiona w amerykańskim PSS (wymagana wersja gry z USA)

Do zagrania w DLC koniecznie potrzebujemy podstawowej wersji NTSC

 

Składka po 25 zł

 

1. zajęty slot

2. zajęty slot

3. zajęty slot

4. zajęty slot

5. to miejsce czeka na Ciebie

Uczulam: gra zakupiona w USA PSS! Sprawdź czy masz wersję gry z USA, żeby potem nie było płaczu, że nie działa. Reklamacji nie przyjmuję :whistling:

Okazja, bo niestety polskie karty nie chodzą już na amerykańskim PSStore

Odnośnik do komentarza

Ekipa na grę Alien Breed Evolution.

 

Szybka wpłata i kupno.

 

55zł/5= 11 zł na osobe.

 

1.przemek1

2.

3.rysiupeja

4.jarken (bez karty tym razem)

5.non

 

1.przemek1

2.rik

3.rysiupeja

4.jarken (bez karty tym razem)

5.non

 

Jeszcze jedno miejsce, Qbalu się wycofał ale kupi nam gre :)

Pozwoliłem się dopisać ;)

Odnośnik do komentarza

Ekipa na grę Alien Breed Evolution.

 

Szybka wpłata i kupno.

 

55zł/5= 11 zł na osobe.

 

1.przemek1

2.

3.rysiupeja

4.jarken (bez karty tym razem)

5.non

 

1.przemek1

2.rik

3.rysiupeja

4.jarken (bez karty tym razem)

5.non

 

Jeszcze jedno miejsce, Qbalu się wycofał ale kupi nam gre :)

Pozwoliłem się dopisać ;)

Ok wszystkie dane podeśle dzisiaj w nocy/jutro rano

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...