Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

No i składka ode mnie:

Renegade ops, Lara Croft Guardian of light i Shank - 141pln/5 osób czyli 28.20 zł

1. farmfrit (mam kartę ale przy konsoli będę dopiero w czwartek wieczorem, macie na to jakiś sposób?)

2. farmfrit

3. gums19964 (bk)

4.Novix360(bk)

5.

Ew możemy pokombinować z innymi tytułami, zależy mi najbardziej na larze i RO.

 

Otwieram składkę na Outlanda, koszt to 36/5 zł czyli 7.20 zł od osoby.

 

1. Novix360(bk)

2. ajakssx (bk)

3. Sick_Martin - karta uk

4. SimonK (karta pl)

5.

 

jestem w UK i zarejestrowany na PSN UK więc mam dostęp tylko do PSS UK, ale to wam chyba nie robi różnicy - chyba że cena inna będzie, więc wolałbym jakby kto inny płacił żeby było gładko, szybko i bez przelicznia walutowego.

 

Ja moge kupic

 

jak nikt się nie zgłosi jutro do 10.00 to wezmę na siebie tego ostatniego slota.(dot. Outland)

Edytowane przez Novix360
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Klasyki z PSX 72zł/5 = 14,40zł

 

1) Crash Bandicoot 1

2) Crash Bandicoot 2 (tak, jest na naszym EU store!)

3) Crash Bandicoot 3

4) Tekken 2

 

1) BiBeR (bk)

2)szpic (BK)

3)

4)

5)

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

 

No i składka ode mnie:

Renegade ops, Lara Croft Guardian of light i Shank - 141pln/5 osób czyli 28.20 zł

1. farmfrit (mam kartę ale przy konsoli będę dopiero w czwartek wieczorem, macie na to jakiś sposób?)

2. farmfrit

3. gums19964 (bk)

4.Novix360(bk)

5.

Ew możemy pokombinować z innymi tytułami, zależy mi najbardziej na larze i RO.

 

Otwieram składkę na Outlanda, koszt to 36/5 zł czyli 7.20 zł od osoby.

 

1. Novix360(bk)

2. ajakssx (bk)

3. Sick_Martin - karta uk

4. SimonK (karta pl)

5. novix360(bk)

 

jestem w UK i zarejestrowany na PSN UK więc mam dostęp tylko do PSS UK, ale to wam chyba nie robi różnicy - chyba że cena inna będzie, więc wolałbym jakby kto inny płacił żeby było gładko, szybko i bez przelicznia walutowego.

 

Ja moge kupic

 

jak nikt się nie zgłosi jutro do 10.00 to wezmę na siebie tego ostatniego slota.(dot. Outland)

zamykam składkę na outlnda.

Odnośnik do komentarza

Składka z amerykańskiego sklepiku, właśnie wyszło RDR i są wyprzedaże (w nawiasie podaję o ile % obniżka)

Potrzebna będzie jedna osoba z doświadczeniem która to ogarnie (założenie konta US, zakup zdrapki 50$ z allegro). Wiec proszę napisać w nawiasie kto może to zorganizować. Jeśli zrzutka dojdzie do skutku, to potrzebne są osoby zdecydowane które od razu dokonają wpłaty, gdyż gry trzeba będzie zakupić do 17 listopada.

Nawet jeśli będzie komplet to wstrzymajmy się do aktualizacji europejskiego sklepiku, jeśli RDR wyjdzie i u nas to można tą składkę unieważnić. Jako dopełnienie do 50$ proponuję dwie gry podane poniżej (MK nie ma u nas w europie, a after burner kosztuje 36zł)

Po cichu liczyłem również na NFS The Run, ale niestety nie ma (może EA czeka do 18-tego :) )

 

Komplet - zdrapka z allegro 50$ - cena ok. 170zł/5 = 34zł

 

Red Dead Redemption and Undead Nightmare Collection - 34,99$ (30%)

Mortal Kombat Arcade Kollection - 9,99$

After Burner Climax - 4,99$ (50%)

 

1) BiBeR (bk)

2)

3)

4)

5)

Odnośnik do komentarza

Składka z amerykańskiego sklepiku, właśnie wyszło RDR i są wyprzedaże (w nawiasie podaję o ile % obniżka)

Potrzebna będzie jedna osoba z doświadczeniem która to ogarnie (założenie konta US, zakup zdrapki 50$ z allegro). Wiec proszę napisać w nawiasie kto może to zorganizować. Jeśli zrzutka dojdzie do skutku, to potrzebne są osoby zdecydowane które od razu dokonają wpłaty, gdyż gry trzeba będzie zakupić do 17 listopada.

Nawet jeśli będzie komplet to wstrzymajmy się do aktualizacji europejskiego sklepiku, jeśli RDR wyjdzie i u nas to można tą składkę unieważnić. Jako dopełnienie do 50$ proponuję dwie gry podane poniżej (MK nie ma u nas w europie, a after burner kosztuje 36zł)

Po cichu liczyłem również na NFS The Run, ale niestety nie ma (może EA czeka do 18-tego :) )

 

Komplet - zdrapka z allegro 50$ - cena ok. 170zł/5 = 34zł

 

Red Dead Redemption and Undead Nightmare Collection - 34,99$ (30%)

Mortal Kombat Arcade Kollection - 9,99$

After Burner Climax - 4,99$ (50%)

 

1) BiBeR (bk)

2) chrisu1982 (bk)

3)

4)

5)

 

Odnośnik do komentarza

Składka z amerykańskiego sklepiku, właśnie wyszło RDR i są wyprzedaże (w nawiasie podaję o ile % obniżka)

Potrzebna będzie jedna osoba z doświadczeniem która to ogarnie (założenie konta US, zakup zdrapki 50$ z allegro). Wiec proszę napisać w nawiasie kto może to zorganizować. Jeśli zrzutka dojdzie do skutku, to potrzebne są osoby zdecydowane które od razu dokonają wpłaty, gdyż gry trzeba będzie zakupić do 17 listopada.

Nawet jeśli będzie komplet to wstrzymajmy się do aktualizacji europejskiego sklepiku, jeśli RDR wyjdzie i u nas to można tą składkę unieważnić. Jako dopełnienie do 50$ proponuję dwie gry podane poniżej (MK nie ma u nas w europie, a after burner kosztuje 36zł)

Po cichu liczyłem również na NFS The Run, ale niestety nie ma (może EA czeka do 18-tego :) )

 

Komplet - zdrapka z allegro 50$ - cena ok. 170zł/5 = 34zł

 

Red Dead Redemption and Undead Nightmare Collection - 34,99$ (30%)

Mortal Kombat Arcade Kollection - 9,99$

After Burner Climax - 4,99$ (50%)

 

1) BiBeR (bk)

2) chrisu1982 (bk)

3) SimonK (bk)

4)

5)

Odnośnik do komentarza

Składka z amerykańskiego sklepiku, właśnie wyszło RDR i są wyprzedaże (w nawiasie podaję o ile % obniżka)

Potrzebna będzie jedna osoba z doświadczeniem która to ogarnie (założenie konta US, zakup zdrapki 50$ z allegro). Wiec proszę napisać w nawiasie kto może to zorganizować. Jeśli zrzutka dojdzie do skutku, to potrzebne są osoby zdecydowane które od razu dokonają wpłaty, gdyż gry trzeba będzie zakupić do 17 listopada.

Nawet jeśli będzie komplet to wstrzymajmy się do aktualizacji europejskiego sklepiku, jeśli RDR wyjdzie i u nas to można tą składkę unieważnić. Jako dopełnienie do 50$ proponuję dwie gry podane poniżej (MK nie ma u nas w europie, a after burner kosztuje 36zł)

Po cichu liczyłem również na NFS The Run, ale niestety nie ma (może EA czeka do 18-tego :) )

 

Komplet - zdrapka z allegro 50$ - cena ok. 170zł/5 = 34zł

 

Red Dead Redemption and Undead Nightmare Collection - 34,99$ (30%)

Mortal Kombat Arcade Kollection - 9,99$

After Burner Climax - 4,99$ (50%)

 

1) BiBeR (bk)

2) chrisu1982 (bk)

3) SimonK (bk)

4)imperatorpl (b/k)

5)

Odnośnik do komentarza

Składka na PoP:SoF coś chyba kuleje, bo nikt się nie odzywa. Jeśli nikt się nie odezwie dziś, to proponuję tutaj składkę (błyskawiczną!) na całą trylogię Prince of Persia - 139/5 - 27,80zł. Jeśli ktoś coś zaproponuje, to możemy dobić do kwoty 200zł i coś dobrać (nie mam karty, więc załatwiłoby się to zdrapką).

 

1. mr_pepeush

2.

3.

4.

5.

Odnośnik do komentarza

Jako ze czas sie juz w sumie skonczyl, ostatnia proba na zebranie ludzi na ktorakolwiek z tych gier (kupowane osobno, chyba ze sie zgodzimy na wspolny zakup)

 

I. Super Stardust HD

1. SimonK (karta)

 

II. Dead Nation + DLC

1. SimonK (karta)

 

III. Castle Crashers

1. SimonK (karta)

 

IV. Pixel Junk Shooter 1/2

1. SimonK (karta)

 

V. Fat Princess + DLC

1. SimonK (karta)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...