Skocz do zawartości

Sezon 8


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety potwierdziły się spekulacje i 8 sezon jest ostatnim ! :(

http://www.hollywoodreporter.com/hr/content_display/television/news/e3i82424a74b1dd911954d88e09eb41bef4?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+thr%2Ftelevision+%28The+Hollywood+Reporter+-+Television%29

 

Toche szkoda, ale z drugiej strony wszystko się musi kiedyś skończyć. :/ Teraz pozostaje czekać na film.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda. Ale każdy serial musi się w końcu skończyć, w tym roku żegnamy też Losta :(

 

Obejrzałem właśnie odcinek 14, coś pięknego, jakie emocje! Takie odcinki sprawiają że można wybaczyć wszelkie potknięcia i dziwactwa które są w każdym sezonie. Nie mogę się doczekać następnego odcinka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

no i pojawił się madsen. niestety nic specjalnego, po prostu jest i zapewne do tego ograniczy się jego rola w następnych 3 odcinkach. poza tym twórcy potwierdzili, że zakończenie zostało zmienione na bardziej "mroczne" po decyzji o cancelu. bardzo prawdopodobne, że po to aby uzasadnić fabułę filmu kinowego, który wg. słów sutherlanda będzie prawdopodobnie przedstawiać wydarzenia 24 godzin skumulowane do dwóch, zaczynać się gdzieś na europie środkowo-wschodniej i kończyć w londynie. scenariusz zamiast wielkiego kryzysu terrorystycznego ma podobnie tak jak pierwszy sezon koncentrować na osobie jacka. tekst jest już gotowy.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Akcja z Tokarevem rzeczywiście mocna. Dawno już Jack tak nikogo nie torturował, a patrząc na trailer

to jestem ciekaw co się stanie z loganem, który już raz Bauerowi zaszedł za skórę i przeżył ciekawe czy teraz ta sztuka mu się uda.

 

Prezydentowej chyba nie zabije, to już byłaby przesada, ale Ruska już nie oszczędzi na pewno. :D

 

A tak w ogóle, to teraz będzie 22 odcinek, a potem 24maja 2h finał tak?

Odnośnik do komentarza

Ja obstawiam śmierć Logana i rezygnacje Prezydentowej(nie czytałem spoilerów, to tylko moje zgadywanie). A od ich losu bardziej ciekawi mnie co się stanie z Jackiem. Pewne jest, że zdemaskuje spisek, ale zakończenie serialu ma być bardziej mroczne więc może Bauer zostanie uznany za wroga USA i będzie musiał uciekać np. do Europy? Albo coś się stanie z Kim? Bardzo mnie to ciekawi.

Odnośnik do komentarza

Końcówka sezonu to dokładnie to, czego oczekiwalem po finalowym sezonie, czyli Jack vs reszta świata. Szkoda tylko, ze twórcy nie wiedzieli, że na tym sezonie skończą serial i nie mieli za bardzo możliwości, żeby uczynić końcówkę bardziej emocjonalną, z większym pierdyknięciem(najlepiej całą akcje tego sezonu podzielić na dwa, tylko dodac więcej wątków, wtedy 8 sezon skończył by się na śmierci Reene, a 9 to totalna jazda bez trzymanki, czyli Jack vs reszta swiata). No ale jak się nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma.

Odnośnik do komentarza

Rewelacyjny był 22 odcinek. Akcja w tunelu, srający w majty Logan, końcówka - po prostu kilogramy miodu. Strasznie jestem ciekaw jak to wszystko się skończy. Jeśli to ma być koniec serialu to liczę na mocne pierdyknięcie i dużo zgonów z Bauerem włącznie. Super we wtorek dostaniemy dwa odcinki.

Odnośnik do komentarza

Chyba, że film będzie opowiadał losy Bauera przed 8 sezonem. W każdym razie oby Jack przeżył. Jasne po tym co widzimy, to spokojnie można założyć, że szczęśliwy koniec jest wykluczony, ale śmierć to przesada. Zresztą jak można zabić Jacka przecież to cyborg :D

 

22 odcinek to na prawdę świetne 40min. Sceny z Bauerem i Loganem - mistrzostwo zwłaszcza strach Logana. :D Końcówka odcinka także bardzo mocna, bo nie spodziewałem się, że Prezydent Rosji będzie w to zamieszany. Ale najlepsze na końcu było to, że Jack załatwił Logana 2 raz tak samo - przez pluskwę. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Stwierdzam, iż ten 8 sezon kosił pytę.

Teraz dopiero dowiedziałem się, że to koniec serialu. Kur.wa, myślałem, że do tej dychy to dojadą. Szczególnie, że liczyłem na przewinięcie się w przyszłości co najmniej dwóch motywów: porwanie wnuczki Jacka oraz reunited z Tonym przy jakiejś akcji.

No ale jak ma powstać ten film to nie jest źle. Prelude do 7. sezonu dał radę. Tylko czy to ma być film telewizyjny czy kinowy? Bo w stosunku do kinówki mam pewne obawy.

Odnośnik do komentarza

Fajny 10 min filmik od Foxa pokazujący jedne z lepszych scen z wszystkich 8 sezonów.(oczywiście wiele świetnych motywów jest pominiętych, ale wiadomo - gdyby mieli wsyztskie pokazać, to godzina by nie starczyła)

http://www.dailymotion.pl/video/xdfnxn_24-a-retrospective_shortfilms

 

Ja też myślałem, że do okrągłej 10 dojadą, ale niestety skończyli już teraz. Wielka to szkoda bo jak pisał Wojtas - ja też liczyłem na ponowne spotkanie z Tonym. Niestety do tego już nie dojdzie, bo wątpię, żeby w kinówce pojawił się Almeida.

 

Co do filmu to ma to być miks szklanej pułapki i ściganego. Czyli pewnie wróci wątek Rosjan.

http://www.worldbuzznow.com/24-the-movie-die-hard-meets-the-fugitive/11903

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...