Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Katuje BF3, graficznie zjawiskowa, single player zawodzi... do multi niestety nie mam dostepu.

 

@Red

Miesiąc, to może być za mało. Drobna rada - zostaw wątek fabularny na SAM koniec(poza kilkoma pierwszymi misjami, coby w ogóle smoki latały po świecie). Po jego przejściu w moim przypadku gra straciła 75% tego, co mnie do niej przyciagało. No i idę wystawić plusa oczywiście. :)

Odnośnik do komentarza

Torchlight skończony - no wiadomo została krypta Cieni z nieskończonymi lochami pod spodem. Ale to już randomy w sumie jak i cała gra - oprócz wątku głównego. 8/10. Bawiłem się dobrze - takie Diablo 2.5. jakby był Coop jeszcze to miód.Grałem na Hard i trudno nie było jakoś (wyjątek ostatni boss). Na normalu nie ma nawet co włączać Torchlighta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja to chyba uzalezniony od multi jestem ;/ dzisiaj mialem caly dzien na gre co zdarza sie raz na pol roku :) i w planych byl skyrim, a skonczylo sie glownie mulit halo, gow a na koniec mw3 ;) musze sie ogarnac i nadrobic zaleglosci.

 

Nie Ty jeden, singiel w grach w ost. czasie daje pitolem, te same ciągle schematy, które prowadzą głównie do pokonania ost. bossa i to mnie już jakoś przestaje kręcić, wole pojedynek z żywym przeciwnikiem.Ciesze się że dzisiaj wreszcie dopadnę DM w ME3 :D

Odnośnik do komentarza

Próbowałem machnąć calaka w NFS:MW, ale nie potrafię przy tym usiedzieć - jeden z najgorszych NFSów ever. Model jazdy jest po prostu tragiczny, nie da się wyczuć samochodu, bo lubi sobie absolutnie randomowo wpadać w poślizgi, no i gra teoretycznie trochę kontruje za gracza, więc dodając do tego moje odruchowe kontrowanie, jest masakra. Może kiedyś do tego jeszcze wrócę, ale póki co mam dość tego czegoś. W związku z tym - standardowo gram w Fifę12, z dziewczyną gram w Batmana, no i muszę sobie znaleźć coś, do achievementowania - najbliżej mi w tej chwili do 007 Quantum of Solace.

Odnośnik do komentarza

@Humulin

Jeśli znasz bardzo dobrze angielski i potrafisz się skupić na grze, to zdecydowanie LA Noire, genialna fabuła, świetne wątki, które ciągną się przez całą grę, wciąż odkrywając nowe informacje, no i przede wszystkim gameplay jak nigdzie indziej. Jeśli znasz angielski tylko dobrze, lub nie będziesz się wystarczająco skupiać i kojarzyć faktów/ludzi, to możesz coś pogubić i myśleć, że gra nie ma ładu i składu.

O Lost Odyssey się wypowiedzieć nie mogę, bo nie przepadam za jrpg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...