Skocz do zawartości

PSX Extreme #146


Rekomendowane odpowiedzi

Pisze ze starego mieszkania i nie mam niestety mozliwosci do recenzjii strona po stronie ale nowy numer wszedl mi jak juz dawno zaden do glowy i wrecz pochlonalem caly w 2 popoludnia na ten weekend. :) Dobre recenzje (HIV i samochodowki rox, jak Myszaq sie jakos przejadl chociaz z jego recenzji dowiaduje sie duzo, tak Tomek wrzuca z wyczuciem i generalnie uwielbiam jego pioro w recenzjach, tzn. Hiva a nie Myszy, chociaz ten rowniez ma perelki), b. dobra publicystyka (Mazur, pociagnij temat z piractwem, jest o czym pisac, serio), recenzja z ExtremeParty mile pisana i czytalo sie dobrze... Nie potrafie napisac z pamieci nic wiecej, ale wielki szacun za dobre wywiady do zapowiedzi gier z tych targow - konkret panowie i panie. :) Jedyne co na minus to miejsce na listy, dorzuccie w miesieczniku kilka stron, podniescie i cene ale niech bedzie wiecej bo 2 weekendowe dni i zas trzeba miesiac czekac.

 

Jak tylko na wiosce w centrum Wroclawia podlacza mi net (kurier "podobno juz od 3 dni jedzie") to recenzje powroca do starej formy, o ile nie zjedziecie z tego dobrego poziomu ale o to jestem raczej spokojny. Bez wazeliny, najlepszy magazyn o konsolach jaki czytalem!

 

@kubek - kup sobie CKM, nie musisz czytac jak sie nie podoba. Zwyczajnie przyhejterzyles a gdzie konstruktywna krytyka, huh?

A czemu ty nie stosujesz konstruktywnego chwalenia? Napisz dlaczego ci się podobaja recki tych, a tych, czemu to, a to przypadło ci do gustu i wtedy będziesz miał prawo do pouczania innych aby stosowali konstruktywną krytykę. Tyle w temacie.

 

Przeczytaj moj post raz jeszcze, nie ma wyszczegolnionego za co lubie recke danego recenzanta i co mi nie pasuje? o_O

Odnośnik do komentarza

Elo, czytam Was od dawna i w sumie teraz w PE brakuje mi wrzucania na siebie. Ot, gdzies tam kiedys pojawilo się małym druczkiem "Hiv to palant":), w ogole było dużo Waszych krzywych twarzy i chmurki ze śmiesznym tekstem. Screeny też były podpisane z jajem, a nie tak informacyjnie. Da sie cos z tym zrobić? Pewnie już nie :)

 

bo teraz PE to komera hehe,ja tez wolałem PE dawniej. Tak samo jak gry coraz bardizej schodzą na psy,teraz to jest po prostu potężny biznes.Widac to np. po tym co stalo sie z seria Final Fantasy, i co spotyka wiekoszsc dochodowych serii,np. Silent Hill, szkoda ze tak wspaniala serie spotkal taki przykry koniec, bo jak mozna inaczej nazwac konwertowanie sredniej gry z PSP na PS2.. To jest w ogule smieszne, mamy 3 konsole, otwieramy spis tresci w PE i patrzymy na recenzje a tam potrojne deja vu, na każda konsole to samo, oczywisice zdarzaja sie exclusivy, ale stanowia niewielki odsetek w porownaniu do wspolnych gier. Ale swoja droga widac tez, ze dystrybucja gier w Polsce strasznie sie rozwinela, nie jestesmy chyba juz tak zacofanym krajem pod tym wzgledem jak zawsze zgredzi narzekali, wystarczy otworzyc PE a tam co 2 strone reklama jakiejs gry, prawie jak na fotka.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...