Skocz do zawartości

PSX Extreme #146


Rekomendowane odpowiedzi

Nr taki sobie, mogło być lepiej. Zwłaszcza recenzje i werdykty budzą pewne kontrowersje w towarzystwie (np. ocena za grafikę w nowym colinie, wtf?). Gdzie recki gier na DS? Gdzie poleciały kąciki? Nie rozumiem, po co pisać playtesty na 2-3 strony, jak za miesiąc pojawi się pełna wersja i znowu trzeba będzie napisać to samo (na 4strony, żeby było ciekawiej) , lub wymieniać to co poprawili przez ten czas (PES 2010). W związku z tym procederem moje zainteresowanie czytaniem recenzji 2.15 opada z miesiąca na miesiąc. Czepiam się może, ale tak jest i już :).

Odnośnik do komentarza

Numer bez wiekszeych wodotryskow, oprocz ODST nie przeczytalem zadnej recki. Podoba mi sie krytyczne spojrzenie na ME2 KOsa i urzymana w umiarkowanym optymizmie recka ODST Butchera. Ale z drugiej strony hype, ktory nakreca Koso na HR odstaje troche, ale moze gra jest tego warta. Podoba mi sie bardzo szata graficzna magazynu, jest bardzo schludna. A i zauwazylem mase literowek w relacji z EP, ale zrzucam to na karb szybkiego wrzucenia tejze do nr.

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle relacje z tragow pierwsza klasa, zapowiedzi rowniez na najlepszym poziomie, ale chcialbym sie skupic na dwoch recenzjach.

 

Ocena za grafike w dirt2 to rzeczywiscie przegiecie, chyba Wam sie pomieszalo z shiftem. Gra swiatel, tumany kurzu, ladne modele aut i to wszystko bez zgrzytow jak to ma miejsce w nfsie... A w kwestii ogolnej oceny: dirt jest teraz bardziej casualowy i tak trzeba do tego podejsc, przeciez juz ostatnio nie powalal symulacyjnym modelem jazdy, w zapowiedziach tez bylo wyczuc w ktora strone idzie seria rozumiem ze ktos mogl oczekiwac rally pelna geba, ale chyba oceniamy gry takimi jakie przedstawia nam producent, a nie jakimi nam sie wymarzylo.

 

Nie chce wspominac juz o Shifcie i tej ogromnej jego glebi ktorej niby zabraklo Dirtowi, bo oczywiscie feeling z widoku fpp jest, ale model jazdy!? Pasztet jakis a nie model jazdy, juz lepiej sie fury zachowywaly w lego racer ;> grafika tez nie powala, wystarczy przelaczyc sie w tpp (wystarczy przejechac sie w tpp zeby zauwazyc jaka to mamy piekna fizyke (lol) w nowym nfsie) zeby zobaczyc ze auta skladaja sie z kilku polygonow na krzyz a animacja lubi sobie chrupnac jak stara grzanka, nie mowiac juz o turniejach drift - smiech na sali. Imo ocena nieadekwatna do zawartosci, przereklamowane, przebajerzone pseudo-symulacyjne wyscigi dla tych ktorzy chcieli zobaczyc blur podczas wysokich predkosci w kokpicie ;] Ot co.

 

Wszystko co nabazgralem powyzej to tylko i wylacznie moje zdanie i NIKT nie musi sie z nim zgadzac :) Milego grania w NFS Shit.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie spodobała mi się recenzja Fifa 2010.

 

Koso, piszesz o grze, która zasiądzie na piłkarskim tronie, a wkladasz w to zero emocji. Wymieniasz usprawnienia, thats all. Więcej zycia Pyro :P

 

Wywiad z Igą Wyrwał rewela, Myszu rządzisz. I piszesz niezmiernie świetnie- to wobec krytyki, która była kierowana ostatnio pod twoim adresem. Btw- Iga w natural wersion znacznie lepiej wypada, nz pociągnięta photoshopem na potrzeby NFS.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Miało być oczywiście rozpoznawczy. Nie wiem skąd tam się wzięło rozpoznawalny :P

 

Blad, po prostu. Ale fajnie jest ponarzekac, ze w PE jest "pelno literowek", no nie? :)

 

sciera

Taki jest fakt,że literówek jest sporo,niezależnie od artykułu i to od kilku,kilkunastu numerów.Czy żaden ze zg(Red.)ów tego nie widzi i mu to nie przeszkadza?Ja też to zauważyłem i nie ma się co śmiać tylko moim zdaniem korekta powinna wziąć się do roboty,bo to razi,tym bardziej w piśmie aspirującym do czołowego w kraju a nawet przecież obecnym parę razy na świecie.

Odnośnik do komentarza

Wywiad z Igą Wyrwał rewela, Myszu rządzisz. I piszesz niezmiernie świetnie- to wobec krytyki, która była kierowana ostatnio pod twoim adresem.

 

A mi się wywiad nie podobał :( Gdyby przeprowadzał go sam Koso to z pewnością dowiedzielibyśmy się sporo więcej. A tak wyszły standardowe podsmiechujki Myszaqa, ktore moze i sa spoko - ale taki styl do wywiadu z ktorego, no umowmy sie, chcialbym sie dowiedziec czegos nowego, po prostu nie pasuje.

 

Poza tym spoko, szczegolnie przypadla mi do gustu relacja z EP, na ktorym niestety nie moglem sie pojawic, podobnie tekst o Gamescom - Butcher zaszalal :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby taka prośba wyszła szybciej to coś bym wkleił,a tak nie chce mi się tych samych artykułów czytać jeszcze raz.Dla dociekliwych,nie znam ich na pamięć,po prostu po drodze czytając artukuły się je zauważa(literówki).Co do tego że mam szybciej czytać to głupi argument,kupując pismo za własną kase sam wybieram sobie czas,miejsce i wygode czytania.

Odnośnik do komentarza

Wywiad z Igą Wyrwał rewela, Myszu rządzisz. I piszesz niezmiernie świetnie- to wobec krytyki, która była kierowana ostatnio pod twoim adresem.

 

A mi się wywiad nie podobał :( Gdyby przeprowadzał go sam Koso to z pewnością dowiedzielibyśmy się sporo więcej. A tak wyszły standardowe podsmiechujki Myszaqa, ktore moze i sa spoko - ale taki styl do wywiadu z ktorego, no umowmy sie, chcialbym sie dowiedziec czegos nowego, po prostu nie pasuje.

Mnie się wywiad bardzo podobał i dobrze, że Koso i Myszaq się nim (a właściwie nią) zajęli. To nie jest jakiś Hideo Kojima, żeby wypytywać o "coś nowego"
Odnośnik do komentarza

Wywiad z Igą Wyrwał rewela, Myszu rządzisz. I piszesz niezmiernie świetnie- to wobec krytyki, która była kierowana ostatnio pod twoim adresem.

 

A mi się wywiad nie podobał :( Gdyby przeprowadzał go sam Koso to z pewnością dowiedzielibyśmy się sporo więcej. A tak wyszły standardowe podsmiechujki Myszaqa, ktore moze i sa spoko - ale taki styl do wywiadu z ktorego, no umowmy sie, chcialbym sie dowiedziec czegos nowego, po prostu nie pasuje.

 

 

Lucek czego Ty się chcesz dowiedzieć od tej panny? Jaką dietę stosuje?

Odnośnik do komentarza

Wywiad z Igą Wyrwał rewela, Myszu rządzisz. I piszesz niezmiernie świetnie- to wobec krytyki, która była kierowana ostatnio pod twoim adresem.

 

A mi się wywiad nie podobał :( Gdyby przeprowadzał go sam Koso to z pewnością dowiedzielibyśmy się sporo więcej. A tak wyszły standardowe podsmiechujki Myszaqa, ktore moze i sa spoko - ale taki styl do wywiadu z ktorego, no umowmy sie, chcialbym sie dowiedziec czegos nowego, po prostu nie pasuje.

 

 

Lucek czego Ty się chcesz dowiedzieć od tej panny? Jaką dietę stosuje?

 

 

No właśnie- to nie Leszek Kołakowski (śp aktualnie....) czy Bartoszewski by zadawać "mądrawe" pytania....

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy warto kupować następny numer. Jakoś mnie już nie ciągnie do tej waszej gazety. Ja wiem, że to jeszcze nie sezon tych największych hitów, ale chociażby recka FIFY, na którą bardzo czekam, nic mi nie dała. Tak jak przypuśćmy w przypadku drugich Gearsów Wasz materiał najarał mnie na ten tytuł tak, że od wakacji myślałem o premierze, to teraz po przejrzeniu paru stron gazeta leży w kiblu, a jak już nawet tam zajrzę za potrzebą to wolę coś na iPhonie porobić niż czytać PE. Do tego dochodzą niektóre naprawdę durne teksty. Primo- recenzja NFS Shift. Wu Te eF?! Rozumiem, że mogę mieć delikatne zdanie niż inni, ale danie temu gniotowi, w którym nie da się skręcać, a rewolucją jest widok z kokpitu, 9tki i wychwalanie pod niebiosa? Bez przesady. Zresztą ten HIV to zawsze po(pipi)ane opinie. Secundo- wywiad z Igą. Dobra, skumałem, że miało być śmiesznie, nie było. Postarajcie się chłopaki, kupię jeszcze kontrolnie następny numer, ale jak będzie taka chała jak teraz to raczej się pożegnamy. /groźny mode off

 

PS. Myślałem, że macie wersje okładki z tym ziomkiem z Halo i FIFĄ, ale po długiej rozkminie w inmedio zorientowałem się, że to drugie to neo+. Ktoś komuś podje.bał dizajn ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wypowiedziałem się jescze co do najnowszego nr, co pragnę uczynic teraz :)

 

Od lat trzymacie panowie zawodowy poziom, nie ma sensu pisać, że nr jest dobry :P , napisze za to, co mi się nie podobało.

 

Hyde Park przeniesiony "gdzieś przy końcu nr". ERlegancko oddzielał zapowiedzi\ newsy od recenzji, teraz jest mało słitaśnie. Ucięte listy, ale skoro czytelnicy ich nie napisali to.....

 

A teraz co smuci mnie najbardziej: patrze sobie na HP. Coraz mniej starej gwardi, doszły nowe twarze. I cóż, jak dla mnie nowy narybek jest jakiś taki bez wyrazu. Kiedys kazdy był charakterystyczny, Myszu walił trzodę, Kali imprezował, Star rysował tabelki... Może potrzeba czasu bym się przekonał do nowych twarzy? Ale wydają mi się przeciętniakami. Uważam, że sama wiedza o grach nie wystarczy by pisać do PE. Tak, bo PE to forma kultu. Jesli nowi zgredzi, to świetnie piszący, bawiących się słowem pisanym, rzucający ciekawostkami, nawiązaniami, Do przemyslenia dla Przemka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...