Skocz do zawartości

PSX Extreme #146


Rekomendowane odpowiedzi

Fuck gdy przeczytałem że jest cień szansy na zdobycie dzisiaj nowego numeru PE od razu poleciałem sprawdzić i.....się rozczarowałem, no niestety trza czekać do poniedziałku, numer warty tylko do przeczytania przez 2 recki: Halo 3: ODST i BlazBlue: Calamity Trigger, no i okładka wypaśna to też in plus.

Odnośnik do komentarza

Nie graliście w GT5 na gamescom czy co? Bo w spisie nie widzę, żeby było wymienione.

 

 

Na GC było tylko GT5: Prologue.

A to niby co? ;)

http://www.gamersyde.com/game_1865_en.html

 

Dziwne, bo my graliśmy w wersję bez uszkodzeń, więc darowaliśmy sobie wrażenia z tej "jednej trasy" rzekomego GT5 (jest też opcja, że auto ciężko się niszczy:)).

Edytowane przez Majk
Odnośnik do komentarza

Przeprowadziłem własnie badanie, z którego wynika, że w małym miasteczku (ok. 15 000 mieszkańców) położonym w zachodniej Małopolsce przed godziną 7:30 nowego PE nabyć się nie dało. Tym samym idę spać nie poczytawszy.

Za to ja przeprowadziłem badanie, z którego wynika, iz w większym miasteczku (Warszawa czy jakoś tak...) przed godziną 7.30 nowego PE także nie dało się nabyć. Tym samym idę do roboty nie poczytawszy.

Odnośnik do komentarza

Przeprowadziłem własnie badanie, z którego wynika, że w małym miasteczku (ok. 15 000 mieszkańców) położonym w zachodniej Małopolsce przed godziną 7:30 nowego PE nabyć się nie dało. Tym samym idę spać nie poczytawszy.

Za to ja przeprowadziłem badanie, z którego wynika, iz w większym miasteczku (Warszawa czy jakoś tak...) przed godziną 7.30 nowego PE także nie dało się nabyć. Tym samym idę do roboty nie poczytawszy.

Przeprowadzilem badanie, z ktorego wynika , iz w srednim miasteczku (Łuków dziura :P ) o 6:45 listonosze nie przynosza prenumeraty wiec siedzie w prawcy nie czytawszy ;P

Odnośnik do komentarza

Taka rada dla chcących poczytać już nowy numer - nie uderzać do Kolporterów! Stoje właśnie w pracy obok mnie mam Kolportera i do tej pory jeszcze nie ma. Za to zakupiłem w Ruchu, choć też po raz pierwszy w kiosku gdzie kupuje od zawsze nie było, w drugim też nie, i dopiero w trzecim dorwałem. Dane prosto z 40.000 Brzegu (opolskie) :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...