Skocz do zawartości

PSX Extreme #146


Rekomendowane odpowiedzi

Numer ciekawy i ma sporo interesującej zawartości, jest jedna rzecz, do której chcę się przyczepić.

 

Chodzi o Hyde Park - jakoś o wiele fajniej jest jak rozgranicza zapowiedzi od recenzji, podobnie jak Region Filmowy zamykający cały numer - nie wiem czym jest podyktowana ta zmiana, bo jak dla mnie to mogło zostać tak jak jest.

 

 

Odnośnik do komentarza

No, no. Mass Effect 2 nie cieszy oka według relacji Kosa z tego numeru. Inna rewelacją jaką się dowiedziałem to jakość oprawy Mass Effect 1, którą ocenił według doczytujących się tekstur i rzekomo koślawej animacji poruszania się naszego bohatera . Bo jak trzeba by ocenić Gears of War 1 i 2 oraz Bioshocka cierpiące na ten sam problem a ponadto dostających maksymalne noty za jakość oprawy? Dlaczego realistycznie niedoskonałe ruchy Sheparda Koso ocenia jako koślawe skoro tak samo "koślawe" ruchy Nathana z Uncharted i Altaira z AC WSZYSCY ocenili jako świetną, realistyczną animację poruszania się postaci. Jedna rada ode mnie - zagraj w Fallouta 3, Wiedźmina oraz Too Human a wtedy zrozumiesz co to koślawa, nienaturalna animacja.

 

Jak dotychczas opinie Kosa były dla mnie prawidziwym wyznacznikiem realnej jakości opisywanej gry (Choćby wspomnieć rzutem oka o Prince of Persia, Assasins Creed świetną reckę Dead Space) tak teraz po rewelacjach z tego nr czytając kolejne jego opisy będę musiał się poważnie zastanowić czy przypadkiem znowu nie bzdurzy.

 

 

 

________________________________________

Butcher świetna recenzja ODST opisująca wszystkie interesujące gracza aspekty w sposób profesjonalny i nie pozostawiający cienia wątpliwości jaką prezentują jakość. Brawo.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Rozwaliła mnie odpowiedź Hiv'a na list od 'Poszkodowanego Wojaka'. Koleś stracił prawą dłoń i oczy a ten mu pisze :

''Życzę Ci rychłego powrotu do zdrowia. Pamiętaj, że różne cuda się zdarzają, a czyni je wiara''
Aha no spoko, kolesiowi na pewno cudownie odrosną oczy, ręka i będzie zdrowy jak ryba. Radzę pomyśleć czasami co się pisze i do kogo...
Odnośnik do komentarza

Rozwaliła mnie odpowiedź Hiv'a na list od 'Poszkodowanego Wojaka'. Koleś stracił prawą dłoń i oczy a ten mu pisze :

''Życzę Ci rychłego powrotu do zdrowia. Pamiętaj, że różne cuda się zdarzają, a czyni je wiara''
Aha no spoko, kolesiowi na pewno cudownie odrosną oczy, ręka i będzie zdrowy jak ryba. Radzę pomyśleć czasami co się pisze i do kogo...

Wpis. Fakt, że list od naszego wojaka w Afganie pomiętam i ten drugi mną wstrząsnął (Wywołanie takich reakcji pewnie siedziałow głowie HIVa gdy pomyślał sobie o wydrukowaniu gow PE) ale jakakolwiek odpowiedź w stylu tej, która się pojawiła jest nie na miejscu. Lepiej by było gdyby ograniczył się do skromnego "Jest mi bardzo przykro, że taka tragedia się tobie przydarzyła" niż silił się na "takie" słowa otuchy. Paux paux jak ch.uj.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Ja nie widze nic złego w tym co napisał HIV, pewnie i tak bedziecie bronic swojego zdania, ja sie nie zamierzam z wami klocic, ale co - mial go w utwierdzic w tym, ze jego sytuacja jest Prze****na ? W takiej sytuacji słowa wsparcia są na wage złota. A to prawda, ze wiara czyni cuda i nie chodzi o to,że wyrośnie mu nowa reka jak tu koleżka napisał, tylko że może on będzie jeszcze kiedys szczęśliwy bo np. znajdzie sobie takie zajęcie, dla którego bedzie chciał zyć albo ma lub będzie miał osobe, dla której będzie chciał zyć i z która będzie szczęśliwy. Tak samo było z wieloma osobami, którym życie podłozyło kosę pod nogi i nie widzieli sensu życia, ale to wiara ich wzmocniła i pokazała, że można być szczęśliwym mimo niepełnosprawności. I to bardzo dobrze, że HIV o tym wie, że wiara czyni cuda, bo bardzo mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę.Po prostu, psychika jest lepszym lekarzem niż wszyscy specjaliści, bo czesto jest tak, że jezeli lekarz mowi Ci, ze juz nie masz szans, to bedzie po tobie jak mu uwierzysz. Jezeli wszyscy by mu mowili,ze spotkala go tragedia, to by sie nie mogł podnieść z załamania

Odnośnik do komentarza

No, no. Mass Effect 2 nie cieszy oka według relacji Kosa z tego numeru. Inna rewelacją jaką się dowiedziałem to jakość oprawy Mass Effect 1, którą ocenił według doczytujących się tekstur i rzekomo koślawej animacji poruszania się naszego bohatera . Bo jak trzeba by ocenić Gears of War 1 i 2 oraz Bioshocka cierpiące na ten sam problem a ponadto dostających maksymalne noty za jakość oprawy? Dlaczego realistycznie niedoskonałe ruchy Sheparda Koso ocenia jako koślawe skoro tak samo "koślawe" ruchy Nathana z Uncharted i Altaira z AC WSZYSCY ocenili jako świetną, realistyczną animację poruszania się postaci. Jedna rada ode mnie - zagraj w Fallouta 3, Wiedźmina oraz Too Human a wtedy zrozumiesz co to koślawa, nienaturalna animacja.

 

Jak dotychczas opinie Kosa były dla mnie prawidziwym wyznacznikiem realnej jakości opisywanej gry (Choćby wspomnieć rzutem oka o Prince of Persia, Assasins Creed świetną reckę Dead Space) tak teraz po rewelacjach z tego nr czytając kolejne jego opisy będę musiał się poważnie zastanowić czy przypadkiem znowu nie bzdurzy.

Zgadzam się w 100 % Rozumiem, że graficznie to nie jest U2, ale żeby napisać, że gra nie cieszy oka to już przesada, bo grafika jest naprawdę bardzo dobra. W ogóle to takie teksty powinien pisać tylko i wyłącznie Zax. Póki co Koso u mnie ma minusa :P

Odnośnik do komentarza

Słabo panowie opisaliście nową PS 3,gdy zobaczyłem pierwszy raz ten sprzęcik w ulotce MM,było niezłe zdziwko i myśl:"O,na pewno chłopaki w PE napiszą szerzej o nowej wersji,chętnie poczytam"A tu zonk.Myślałem,że będzie przynajmniej jakiś artykuł o szczegółach,parametrach,ogólnej opinii,a tu raptem parę zdań.Jak wychodziło PS 2 slim,to był szerszy artykuł na drugiej stronie w Co nowego? Po prostu myślałem,że poświęcicie więcej miejsca nowej strategii Sony-nowej PS 3 i np. temu że Sony zmienia układ graficzny i wygląd pudełek z grami.Te tematy wydają mi się istotne i ciekawe a zostały potraktowane trochę po łebkach,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nr ogólnie spox ale 2 rzeczy mi się nie podobają :

-przesunięcie Hyde Park na koniec nr razem z relacją z Imprezy psxextreme straszny burdel się przez to zrobił w nr, zawsze było to ładne odzielone, zapowiedzi od recenzji a teraz przeglądam zapowiedzi i nagle patrzę a tu tekst z oceną myślę sobie :WTF ? Spoglądam na róg strony a tam RECENZJE, mam nadzieje że to jednorazowy wybryk i w następnym nr będzie już normalnie.

-Skrócenie listów na rzecz wywiadu z Igą oraz sam wywiad mogliście sobie już darować ten denny wywiad albo chociaż nie dawać go w listach tylko przy okazji recki NFS, szkoda miejsca na takie pierdoły no chyba że kogoś podnieca ta plastikowa barbi.

 

Reszta nr jest ok choć całości jeszcze nie przeczytałem, pozdro dla redakcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...