Skocz do zawartości

The Witcher 2: Assassins of Kings


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem trailer i zastanawiam się dlaczego Wiechu ma inną facjatę niż w jedynce (Tak charakterystyczną i - podkreślam - świetnie dobraną facjatę)? WTF? Mam trzy zachcianki odnośnie tego projektu. Pierwsza to potwierdzenie W2 na Xboxie 360, druga to powrót do facjaty z jedynki oraz trzecia to pełna polska wersja na konsole z głosem Rozenka w roli Geralta i tak świetnym dubbingiem jak w Witcherze 1.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Z trailera najbardziej utkwiła mi w pamięci ta seksowna scena magicznego zrzucania ubrania. (Zapewne przez Triss Merigold). Nie podoba mi się kucyk, który nie ma uzasadnienia książkowego. (Komiks to dno) No i ciekawe czy będzie można zgrać save z jedynki.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Dla mnie wszystko jest logiczniejsze od zwykłej czupryny z W1 która non stop przeszkadza w walce, w książce była opaska w komiksie kucyk, oba mi pasują, na pewno bardziej niż zmieniona facjata.

 

EDIT

Nowy przeciek z CdProcject RED: podobno Geralt ginie na początku gry ale po 2 latach zostaje wskrzeszony przez tajemniczy kult Cerberusa i dla tego ma inną twarz. :D

Odnośnik do komentarza

Nowy przeciek z CdProcject RED: podobno Geralt ginie na początku gry ale po 2 latach zostaje wskrzeszony przez tajemniczy kult Cerberusa i dla tego ma inną twarz. :D

Hehe no pewnie tak będzie.

 

@Koso

A to z twojego linka dobre, dobre :) Oby się tylko nie okazało, że sa tak dumni z "ginącej" platformy i ilości sprzedanych egzemplarzy, że nie wydadzą TW2 na X360 (Chociażby. Sr.am na PS3)

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
Na razie, poza wersją na PC nie ma informacji o innych platformach, poprzednie deklaracje i mówienie o konsolach to, jak mówią twórcy "bałagan komunikacyjny". Więcej mamy dowiedzieć się na jutrzejszej prezentacji. Nie zmienia to jednak faktu, że podczas pokazu do grania używany był pad od Xboksa 360, zaś cały interfejs był pod niego przystosowany. CD Projekt wyraźnie też podkreśla, że nowy silnik ma działać na wszystkich platformach (PC, 360, PS3), w związku z czym konsolowa wersja, o ile nie pojawi się równo z pecetową, jest zapewne tylko kwestią czasu. Niestety, nie udało nam się wyciągnąć informacji na temat rozszerzeń i polskiej obsady.

Faktycznie jest szansa na X360. I bardzo dobrze bo bym musiał, tak jak w przypadku pierwszego Wiesia, uzywać Xpaddera do pada od X360. A to do końca wygodne nie było bo zabrakło mi przycisków na padzie :/

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Na 100% będzie na konsole, mowa była o tym w tvn24 czy gdzieś, ogladałem to - tyle, że ogłoszą to później.

 

 

 

 

edit: był jakiś biznesmen (:D) w studiu od cd projekt i mówił o planach itp.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

No tak ogłoszą to później a TVN24 juz była o tym mowa. Kurdę ten TVN to ale mocarna stacja jest. Takie bomby-wiadomości ma przed czasem. ;)

 

A mówiąc serio - zdarzyć się może i tak, że W2 wyjdzie na PC w marcu 2011, a na konsole w grudniu 2011. I to już nie będzie optymistyczna wiadomość. nie jestem przyzwyczajony do czekania na jakieś gry na X360.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

KONFERENCJA CDPROJEKT RED

 

Kurdę jak mnie denerwują te problemy z dźwiękiem.

 

Panowie oglądam ten gameplay i coś czuję, że wyjdzie im gra conajmniej dziewiątkowa. Naprawdę podoba mi się to co widzę. I ta natywna obsługa pada od X360 na PC. Miód. nawet jesli konsolowa wersja się mocno spóźni to kupię sobie W2 na PC i na TV z padem w łapie będę grał. Fenkju CDP.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wróciłem z tej konferencji - dziś była powtórka z wczoraj dla partnerów handlowych.

Całkiem nie źle to zaprezentowali, choć za mało bym mógł coś osądzać. Pogramy zobaczymy.

 

PS nie tylko motyw z magiczną barierą zerżnęli z ME2. W nowym Wiedźminie pojawią się opcje dialogowe na czas (tak jak wybory moralne w ME2), które będą miały duży wpływ na fabułę gry.

 

PS2, zapytałem się ich czemu Geralt nie wygląda tak jak w pierwszej części. Powiedzieli że to dlatego że dopiero co wprowadzili program do mimiki twarzy i dopiero jak będzie w pełni pracować, to przywrócą mu taką twarz jaką miał w jedynce.

Odnośnik do komentarza

PS2, zapytałem się ich czemu Geralt nie wygląda tak jak w pierwszej części. Powiedzieli że to dlatego że dopiero co wprowadzili program do mimiki twarzy i dopiero jak będzie w pełni pracować, to przywrócą mu taką twarz jaką miał w jedynce.

No. I bardzo fajnie. Bo do tej facjaty z jedynki się przywiązałem i myślę, że pasuje do Geralta idealnie.

 

EDYTA: Screeny fullHD

 

37853c02881f0c56m.jpg f86df4dc7b8cc5f0m.jpg 25dd2c0664d7b873m.jpg f37260a553d651c8m.jpg 7cb7e6ae57711ec7m.jpg 24d843cea236396bm.jpg 5d12f123f9420860m.jpg 6d63af79085011abm.jpg d89bbdfeba80347em.jpg 6ce888abeb45447am.jpg f8b43061834cf0f4m.jpg 499735e5ad31ca73m.jpg

 

Oj zaawansowana technologicznie jest ta gra. Wygląda świetnie.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

...Zapytałem się ich czemu Geralt nie wygląda tak jak w pierwszej części. Powiedzieli że to dlatego że dopiero co wprowadzili program do mimiki twarzy i dopiero jak będzie w pełni pracować, to przywrócą mu taką twarz jaką miał w jedynce.

 

To dziwne, na forum RED'zi pisali, że stara twarz raczej nie wróci bo jak ją tworzyli to nie wiedzieli jeszcze tyle co teraz i mimo, że do reszty twarzy w W1 pasowała to jak stworzyli do W2 nowe twarze (realistyczniejsze) to ta Geraltowa wyglądała dosyć groteskowo.

 

Jeśli o mnie chodzi to nie zamierzam się załamywać bo zmienili twarz Geraltowi, obie mi pasują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...