Skocz do zawartości

The Witcher 2: Assassins of Kings


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Moje popiersie też przyszło lekko uszkodzone (stąd moje wspomnienie o papierze ściernym i oleju). Nie tak jak te z tej strony ale mimo wszystko - jest przebarwione i na podstawce, przy imieniu, jest ukruszenie wielkości ziarna grochu. Dodatkowo na artbooku są dwa płytkie odciski popiersia. Tak to już jest jak się robi wytłoczkę a nie myśli się o tym co w niej będzie. Gdyby była zrobiona z twardego styropianu tak aby głowa się trzymała to by nie było potrzeby "przytrzymywania" jej na miejscu przy pomocy artbooka.

Z drugiej strony gdyby głowa była zrobiona z żywicy a nie gipsu to by nie było problemu.

 

Chyba mam farta, bo moje jest w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza

Rozpakowalem swoj egzemplarz. Figurka w stanie bdb,jedna mala biala plamka nad okiem Geralta a tak to luksus,wyglada bardzo ladnie. Niczego chyba nie zbraklo i nic nie bylo wydrukowane do gory nogami,ze tak powiem wzorowo wykonane.

Artbook mnie przestraszyl,on jest przepotezny i swietnie zrobiony,nigdy nie widzialem jeszcze takiego cacka i chociaz juz dla samego booka warto kupic EK. Figurek z papieru nie skladam i nie ruszam narazie bo mi sie nie chce ale bawilem sie koscmi i kartami oraz zaczalem czytac ten maly przewodnik Jaskra,swietna rzecz.

 

Niestety nie sprawdzalem i narazie nie mam zamiaru czy plyta wywala blad CRC poniewaz dopiero zabieram sie za przechodzenie pierwszej czesci wiec to musi poczekac.

 

Co jak co edycja kolekcjonerska wiedzmina 2 jest full wypas i jezeli ktos tak jak ja cale zycie gral na konsolach i byl przyzwyczajony do wydawania 229zl za nowa gierke w sklepie to zaplacic 230zl za EK jak najbardziej sie oplaca.

 

 

Jak porownam ile gier moge w promocji wyciagnac na Steamie i porownam ceny z grami na konsole to ciesze sie ze zrobilem sobie przerwe od stacjonarnych konsol ;p

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=oC3iZS6E6io&feature=channel_video_title

 

Mój unboxing. Po angielsku, bo target większy :P

 

Dobry jezyk, przygotowales sie, czy tez spontanicznie mowiles? Razi tylko "dajsys" zamiast dice, ktorego liczba mnoga to rowniez dice :turned:

Nie, nie przygotowywalem sie. Filmik mial sie pojawic nawet wczesniej, ale nie mialem zadnego kamerzysty :P

Odnośnik do komentarza

ja dopiero bede instalowac.

empik mnie zaskoczyl sprzedajac po 89 choc dzien wczesniej babka mnie zapewniala ze bedzie po 119 a 99 przez net.

 

ogolnie na tym przykladzie ladnie widac przepasc miedzy grami pc a konsolowymi. wydanie za 89 w tym preorder za 20 ktory odliczaja od ceny i zawiera "dlc" , poradnik, sciezke dzwiekowa, dodatkowe materialy na dvd, jakas koperta z moneta i listem i 2 papierowe figurki. i to tylko wersja podstawowa gdzie na konsoli za 2x tyle dostaniemy w srodku cos udajacego instrukcje. (ktora tutaj tez jest btw)

Odnośnik do komentarza
ogolnie na tym przykladzie ladnie widac przepasc miedzy grami pc a konsolowymi.
Umm, nie, ten przykład jest co najwyżej odstępstwem od reguły, gdyż tylko nasz CDP oferuje tak bogate wydanie po tak niskiej cenie. W końcu rodzimy wydawca. I choć ogólnie gry PC są tańsze od konsolowych, to ostatnio też trafiają się wydania bez jakiejkolwiek instrukcji - sama płyta w DVD Boxie, podczas gdy "wielkie hity" osiągają tak absurdalne ceny, że to się w pale nie mieści (pudełkowy StarCraft 2 za 180-200zł, a cena ta trzyma się od pół roku).

 

Aha, dawałem w Graczpospolitej, ale wrzucę i tu - http://www.10pix.ru/img1/2001/4386751.jpg

Odnośnik do komentarza

Star craft 2 to nie jest dobry przyklad bo jak wszyscy dobrze wiedza,cena jak i typ wydania tej gry to jedno wielkie nieporozumienie i cos czego do dzis nie ogarniam.

 

Odkad zaczalem grac na PC a olalem konsole (poza nds i psp;p) mam wiecej miejsca w domu,wiecej gier na steamie i wiecej kasy w portfelu i dobrze mi z tym,dlatego nie zastanawialem sie 2 razy przed kupnem wiedzmina 2 EK,230zl to jak za darmo dla kogos kto zawsze kupowal oryginaly na konsole.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Moj Macbook ma karte 256 MB a Wiedzmin 2 smiga. NIe gram na najnizych detalach, tylko ustawione mam na cos pomiedzy srednie/wysokie lecz w niskiej rozdzielczosci 800x600, ale bez overscalingu, i nie ma tragedii. Na telewizor jak wrzuce gre w takiej rozdzialce to zamazuje roznice bardziej niz komputer. W pelni grafika bede sie cieszyl z portu konsolowego, tutaj chce grac na prywatnym sprzecie w zadowalajacy sposob. Co innego recenzja, ktora bede wykonywal na najmocniejszym iMacu :P

Odnośnik do komentarza

U mnie na lapku z i5 2.4Ghz, 4GB ram, grafiką ATI Mobility HD5730 (1GB) i 64-bitowym Win7 chodzi bardzo płynnie dopiero na średnich detalach i rozdziałce 1280x720. Trochę szkoda... Sama gra - czysty geniusz, spodziewajcie się tego na konsole bo widać, że walka jest przycięta pod pada (trochę w stylu God Of War - parowanie/cios szybki/mocny, turlanie się) i zyskała b. dużo na dynamice. Grafa robi wrażenie nawet na tych średnich detalach. Ogólnie to nasz rodzimy produkt właśnie deklasuje większość produkcji zachodnich. Szkoda tylko, że sama premiera była taką porażką <_<

Odnośnik do komentarza
Nikt nie gra? Dajcie jakieś info o gameplayu, optymalizacji :D
gra - stara szkoła rpg, typowo polskie teksty, questy jak narazie zróżnicowane, lasy ciekawsze niż w jedynce, walka trudniejsza i nastawiona bardziej na parowanie niż klikanie w rytm, pierwszy boss nastawiony na QTE ale i tak całkiem wymagający a pierwsze spotkanie to jedno pytanie - "jak ja mam TO zabić?"

 

optymalizacja - wg mnie straszna i mam nadzieję, że patch to poprawi;

 

Na i5 750, 8GB 1600, HD6970 i SSD w FHD bez uberpróbkowania (wyłączyłem, bo sprzęt nie wyrabiał) gra utrzymuje 30fps co jest karygodnym wynikiem (jeden z użytkowników PCL odpalał na bodaj 3x580 i nawet taki potwór nie pociągnął wszystkiego na max). Co ciekawe, po zmianie na 1680x1050 nie odczułem wzrostu wydajności (fraps pokazał zaledwie kilka fps więcej).

Na drugim pc z e6750@3.2, 4GB i HD4850 w 720p z wszystkim na minimum gra potrafi się udławić w mieście i łapie dropa (a komputer spełnia wszystkie wymagania i to nie tyle minimalne co zalecane)

 

teraz tylko czekam na darmową koszulkę w ramach zadośćuczynienia za 11h obsuw z aktywacją :potter:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Nikt nie gra? Dajcie jakieś info o gameplayu, optymalizacji :D
gra - stara szkoła rpg, typowo polskie teksty, questy jak narazie zróżnicowane, lasy ciekawsze niż w jedynce, walka trudniejsza i nastawiona bardziej na parowanie niż klikanie w rytm, pierwszy boss nastawiony na QTE ale i tak całkiem wymagający a pierwsze spotkanie to jedno pytanie - "jak ja mam TO zabić?"

 

optymalizacja - wg mnie straszna i mam nadzieję, że patch to poprawi;

 

Na i5 750, 8GB 1600, HD6970 i SSD w FHD bez uberpróbkowania (wyłączyłem, bo sprzęt nie wyrabiał) gra utrzymuje 30fps co jest karygodnym wynikiem (jeden z użytkowników PCL odpalał na bodaj 3x580 i nawet taki potwór nie pociągnął wszystkiego na max). Co ciekawe, po zmianie na 1680x1050 nie odczułem wzrostu wydajności (fraps pokazał zaledwie kilka fps więcej).

Na drugim pc z e6750@3.2, 4GB i HD4850 w 720p z wszystkim na minimum gra potrafi się udławić w mieście i łapie dropa (a komputer spełnia wszystkie wymagania i to nie tyle minimalne co zalecane)

 

teraz tylko czekam na darmową koszulkę w ramach zadośćuczynienia za 11h obsuw z aktywacją :potter:

Chcialbym miec takie problemy z optymalizacja, jak Ty :)

 

Swoja droga teraz wieszano psy na CDPR za problemy z aktywacja a ma musze przyznac ze nie dosc ze nie jestem takim maniakiem, ze musialem ta minute po polnocy odpalic, jak reszta tych frustratow to sama aktywacja przebiegla normalnie i bezproblemowo kiedy byla juz dostepna. Mialem jednak problem zwiazany z anglojezycznym Windowsem i gra nie chodzila jezeli zainstalowalo sie ja domyslenie w folderze Wiedźmin 2, ktory zawieral polskie znaki. Musi byc po angliesku i teraz jest bajer.

 

Padly im serwery, nie wytrzymaly napiecia i za to mozna miec pretensje ze nie przewidzieli takiego scisku. Jednak bardzo popieram to jak ta gra jest zabezpieczona. Mega, kilka kodow, pliki z serwerow CDPR, aktywacja, sprawdzanie serialu. Pewnie da sie to obejsc i grac na piracie, ale takie wewnetrzne poczucie spokoju mam ;]

Odnośnik do komentarza

optymalizacja - wg mnie straszna i mam nadzieję, że patch to poprawi;

 

Na i5 750, 8GB 1600, HD6970 i SSD w FHD bez uberpróbkowania (wyłączyłem, bo sprzęt nie wyrabiał) gra utrzymuje 30fps co jest karygodnym wynikiem

 

Oj, to mnie trochę zmartwiłeś, bo mam gorszy sprzęt i myślałem że mi pójdzie płynniutko :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...