Skocz do zawartości

The Witcher 2: Assassins of Kings


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem. Nie bierz wszystkiego za pewniaki Gooral, to że raz coś powiedzą to jeszcze nie znaczy, że tak zrobią.

Gdy grałem w W1 twarz Geralta przypadła mi do gustu ale jak tak teraz na nią patrzę to mam mieszane odczucia, w grze była śmieszna na renderach bliska ideału:

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28195.150'>http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28195.150 (trzeci post od dołu)

A tu pościk odnośnie zmian twarzy:

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28195.150 ten RED'owy, nie trudno znaleźć, warto przeczytać!

Odnośnik do komentarza

Patrzysz na twarz geralta w gównianej technologii jaka była Aurora. Jak weźmiesz render face z intro lub z reklam to ta facjata wygląda całkiem nieźle.

 

z4560603X.jpg

 

Co chcę powiedzieć? mają nowy engine więc niech wezmą poświęcą trochę czasu i wymodelują w tym swoim nowym enginie taką twarz jaką miał Geralt w jedynce. I nie ch nie odpier.dalają popyliny. Przy pracach nad jedynką się szczycili takim info jak długośc prac (6 miesięcy podobno tworzyli tą mordę) nad stworzeniem super fajowo wyglądającej twarzy głownego herosa, więc przy pracach nad dwójką niech się również postarają i tym razem nich przeniosą gotowy model facjaty do swojego nowego silnika.

 

PS: Gdyby to co oni mówią było prawdą (nie możemy przenieść bo w nowym enginie ta twarz wygląda groteskowo) to co maja powiedzieć twórcy God of Wara, którym ta "trudna" sztuka się udała i Santa Monica nawet nie myślało o przemodelowaniu mordy Kratosa.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Gooral, przecież pisałem o tym, że na renderach mi pasi. W aurorze była śmieszna. Tu raczej nie chodzi o problemy z przeniesieniem samej twarzy ale z tym jak by wypadała w porównaniu z innymi twarzami, ale nie ma co się martwić, fani zrobili takie halo, że pewnie jeszcze ją zmienią.

Liczę na to! To jeszcze nie koniec prac nad grą, pewnie się zmieni, zresztą już mówili, że będzie bledsza i bardziej "poorana".

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

cały pokaz z konferencji na GC - gametrailers

 

widać, że gra idzie w dobrą stronę:

- silnik wydaje się być mega wydajny (brak doczytywania)

- wielowątkowość - czyli coś czego brakowało w jedynce

- rozbudowane inventory

- dużo ciekawsza kamera

 

dużo rzeczy jeszcze do zrobienia (walka, animacja twarzy i inne), a czasu niezbyt dużo więc jestem ciekawy co z tego wyjdzie.

dla mnie w jedynce najważniejszy był klimat i liczę, że nowa część będzie jeszcze lepsza pod tym względem:)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja dodam tylko ze swojej strony że jako zagorzały fan Geralta (oczywiscie książkowego)na grę poprostu nie mogę się doczekać.Cały czas sledzę nowe wiadomości na temat gry i z bardzo ale to bardzo wielką niecierpliwościa nie mogę się doczekać aby znowu zanurzyć się w tym świecie.Jeśli chodzi o twarz to mam nadzieję że jednak trochę ją zmienią ,choć wygląd twarzy wiedzmina chociażby tej na moim avatarze bardziej w moim mniemaniu odpowiada mi najbardziej.Gra wiedzmin według ich autorów jest poniekond dalszymi losami po Sadze o Wiedzminie(czemu oczywiście zaprzecza sam mistrz Sapkowski) ten wie że twarz Geralta wygląda na zniszczoną ,poznaczona bliznami oraz nie chciałbym tu spoilerować tym co nie czytali,pewnymi małymi brakami.Zaś kucyk geralta jest pomysłem trafnym(choć mam nadzieję że opcjonalnym w grze)ponieważ nasz książkowy bohater raczej rzadko chodził w rozpuszczonych włosach,przeważnie spinał je w kuca albo nosił przepaske.The Witcher 2: Assassins of Kings gra dla której wymienie komputer na nowy pomimo że ma się ona ukazać na konsolach ale nie wytrzymałbym czekając na premiere w wersji na ps3(którą zapewne też kupięrolleyes.gif )

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

http://www.gram.pl/news_8QrjGuq1_Edycja_Kolekcjonerska_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_przedsprzedaz_w_sklepie_gram_pl.html

 

Ceną i wydaniami gry jestem zaskoczony. 99zł za nową grę z soundtrakciem, bonusowym dvd, poradnikiem, mapą itp? Jeśli ktoś przy takiej ofercie nadal ma zamiar gierkę piracić to niech lepiej od razu powiesi się za jaja...

 

Kolekcjonerka jeszcze lepsza - właśnie na nią złożyłem pre-ordera. Jak na taką ilość bajerów w zestawie, cena jest wręcz śmieszna, szczególnie jeśli porównamy ją np. do takiego StarCrafta 2...

 

Mam tylko nadzieje, że wymagania sprzętowe nie będą zbyt wysokie ;>

Odnośnik do komentarza

No, też wziąłem pre-ordera na kolekcjonerkę :P

Trochę niektóre rzeczy w tej kolekcjonerce wydają mi się zdekka pierdołowate (np popiersie Gerakta, już wolałbym jakąć figurkę, ale to moja subiektywna opinia), lecz np karty do gry czy kości nawet mnie zachęcają :D

No i oczywiście tak jak w jedynce - Full wypas poradnik, mapy i inne bajery. Jak nic tylko całować po rękach wydawcę ;p (nie to co z Two Worlds II ... Po prostu kpina).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

http://uk.ign.com/videos/2011/02/10/the-witcher-2-locations

 

Jak dla mnie nie ma drugiego tak zapowiadającego się eRPeGa. Czekam na Dragon Age 2, ale porównując zapowiedzi dzieło BioWare nie wypada korzystnie. Pod względem designu, klimatu i przywiązania do detali zdecydowanie najwyższa półka. Oby reszta nie zawiodła.

Odnośnik do komentarza

W Wiedźminie 2 usłyszymy te same głosy bohaterów co w pierwszej części. Czyli:

 

Geralt - Jacek Rozenek;

Triss - Agnieszka Kunikowska;

Zoltan - Paweł Szczęsny;

Jaskier - Jacek Kopczyński.

 

Z nowych postaci to: Radovid - Waldemar Barwiński, a Foltest - Adam Bauman.

 

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=57095

 

Dobrze, że ponownie zdecydowali się na te same osoby, bo moim zdaniem w jedynce się sprawdzili.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zastanawiam sie tak jak to bedzie u mnie z Wiedzminem drugim. Crysis i Crysis Warhead chodza u mnie na prawie wymaksowanych detalach w 720p. Wszystko mam na Very High poza jednym najwazniejszym detalem, ktory jest na Low czyli Shaders Quality. Chodzi mi wtedy w 20-25 klatkach. Do 30 podstakuje jak obnize detale. Gearsy chodza wymaksowane, pierwszy Wiedzmin na maksa. Mass Effect 1 i 2 tez. Problematyczna jest u mnie karta graficzna bo GeForce 256 MB. Nadrabiam 5 GB RAMu.

 

Co sadzicie, moge miec nadzieje na w miare przyjemne granie? Nie mowie o maksymalnych detalach, ale chociaz srednich...

 

Nie chce za bardzo czekac na konsolowy port, ktory niewiadomo kiedy wyjdzie, a takiej kolekcjonerki jeszcze nie widzialem za takie pieniadze...

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie tak jak to bedzie u mnie z Wiedzminem drugim. Crysis i Crysis Warhead chodza u mnie na prawie wymaksowanych detalach w 720p. Wszystko mam na Very High poza jednym najwazniejszym detalem, ktory jest na Low czyli Shaders Quality. Chodzi mi wtedy w 20-25 klatkach. Do 30 podstakuje jak obnize detale. Gearsy chodza wymaksowane, pierwszy Wiedzmin na maksa. Mass Effect 1 i 2 tez. Problematyczna jest u mnie karta graficzna bo GeForce 256 MB. Nadrabiam 5 GB RAMu.

 

Może to cię w jakiś sposób naprowadzi (bo oficjalne wymagania systemowe to chyba sobie przeczytałeś?):

Grać będziemy ma komputerze z Core i7 @1.60 GHz, 8 GB RAM i mobility Radeon 5870, czyli odpowiednikiem desktopowego Radka 5770. I do tego Windows 7 64-bit
I druga łyżka - optymalizacja. Gram z frapsem włączonym i nie wychodzę poza 25 klatek za sekundę, mimo tego, że finalnie ustawiłem w opcjach detale na średnie. Te średnie wyglądają lepiej niż najlepsze w innych grach tego typu, ale czuje się brak płynności, przynajmniej na tym tutaj komputerze. Może dlatego, że to Radeon, a nie nVidia?

(relacja na żywo z grania w wersje prasową W2 - polygamia)

 

A co do kolekcjonerski, to myślę, że jakby tak każdy wydawca wydawał grę w takiej bogatej edycji za taką cenę, to myślę że piractwo na pewno by zmalało (przecież "zwykła" edycja W2 jest znacznie bogatsza niż wiele edycji kolekcjonerskich dzisiejszych gier).

 

P.S. Na pewno masz tylko 256mb na karcie graficznej?? Bo aż mi się wierzyć nie chce że prawie na maksa puściłeś Crysis'a.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

No wiadomix, oficjalne wymagania czytalem, tyle roznie z nimi bywa. W Crysisie nie mialem zadnych nadzieji, ze odpale gre prawie na max detalach w 720p, a jednak. Za ściąganie gry z neta [nie mylić z kupowaniem] dostaje się tutaj procenty /Stona

Tak, wiem. Chce to tylko zrobic by sprawdzic czy moge liczyc na to ze gra mi pojdzie. 10 minut i out z kompa. Sam mam zamowiona kolekcjonerke na gram.pl, ktora nawiasem mowiac jest miazdzaca.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.