Skocz do zawartości

Forumowy Versacze


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie. Na forum od dawna zarysował się konflikt światopoglądowy, otóż Ci z dużych miast wyśmiewają modę małomiasteczkową, natomiast Ci z mniejszych miejscowości toczą beke ze spedalenia metropolii. Postanowiłem zostać ostatnim racjonalnym głosem, obojętny na trendy i wolny od uprzedzeń będe mówił co jest fashion a co jest passe. Możecie wklejać rzeczy, które chcecie kupić a ja wam powiem czy są ładne. Doradzę wam również co macie zmienić w wyglądzie aby wyrywac najlepsze dupeczki. Postaram się także regularnie wrzucać rzeczy ładne, które powinniście mieć aby być fashion.

 

Zacznę od okularów marki Ray- Ban model Wayfarer, bo o nich dyskutowałem z koldem w hyde parku. Kold wyraził swoją dezaprobatę i opowiedział sie za policyjnymi aviatorami. Uważam jednak, że te pierwsze są bardziej wszechstroone. Każdy co prawda wygląda tak samo, bo panuje na nie szał, ale każdy zyskuje plusa do wyglądu. Bardzo fajny jest biały model, taki jak ma Paris Hilton niżej. Ja kupiłem czarne, bo jednak kolory mogą być krótkotrwałą modą a okulary są dosyć drogie i nie wyobrazam sobie kupna tego samego modelu za rok.

 

320parisHiltonWhiteSunGlassesrayban.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Anna Mucha wygląda dobrze w zaprezentowanych okularach. Poza tym jest piękną kobietą co potwierdza nowy Playboy. Nerd glasses są ok. Sam takowe posiadam z zerową oprawką. Warto pamięać, ze modę na te okulary wykreował nieodżałowany geniusz Yves Saint Laurent:

 

1460216606_81f972b556_o.jpg

Odnośnik do komentarza

niestety, poziom forum spada drastycznie, przez wypowiedzi niektorych osob w tym temacie.

Mysle, ze najlepsze rozwiazanie to zamknac je i tyle, bez spamerów i spinaczy się obedzie.

 

a co do topicu -

 

t a k

 

mam czarne, podróbki, w nerdach dziwnie wyglądam to póki co sobie darowałem, niedawno kupiłem takie

 

64785-1.jpg

 

i jestem 101% zadowolony

 

 

te okularki to taki dla mnie wyznacznik gustu, gdy widzie kogos z nimi to wiem ,ze bedzie to osoba dosyc nietuzinkowa

chociaz ciezko mi to sprecyzowac, napisze tylko, ze sa duzym +.

 

//na zime kombinuje takie butki

 

redwings2.jpg

 

przyklad taki

TO NIE SĄ GLANY!

 

rock like Thom Yorke

Thom+Yorke+2006+SPIN+Magazin+++BIG+BOOTS.jpg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Raiga

 

Brzydkie buty. Bordo źle wygląda z czarnym. Abstrahuje juz od tego, ze skejtowskie buty sa dobre jesli jestes skejtem. Chodzenie w takim obuwiu bez jezdzenia na desce kojarzy mi sie z osobami, ktore chodza w halowkach nike po ulicy.

 

@NA_SPORTOWO

 

Nie ma potrzeby chodzenia w zimę w okularach przeciwsłonecznych. Ray- bany będą w szafie czekac na następny sezon. Na szczęście ten model nie wychodzi z mody.

 

@banny

 

GENIALNE BUTY.

 

Co do nerdow to tez podrobki mam. 50zł na ibeju (w tym wysylka)

Odnośnik do komentarza

mam takie, nie stac mnie bylo na oryginalne ;p chcialem aviatory najpierw ale co drugi typ chodzi w takich. a te wydaja mi sie ciekawsze, a'la blues brothers.

 

vans_wayfarer.jpg

 

oprocz tego mam überpedalskie (przynajmniej wedlug forumowych facetow) buciki, matthew williamson for hm. mnie sie podobajo cnie.

 

hm-matthew-williamson-accessories-4.jpg

 

i jeszcze bluze z tej kolekcji

 

getimage-9.jpg

 

 

no i spodnie, ktore dla niektorych sa beznadziejne, dla innych za(pipi)iste

 

31Fout2BgUL._AA280_.jpg

 

 

to jedyne rzeczy jakie mam, ktore powiedzmy troche wyrozniaja sie na ulicy. hejtujcie zatem.

Odnośnik do komentarza

@ banny

 

Wiesz kiedy będzie następne "..." for H&M? Kto bezie projektował itd

 

 

@Mastachi

 

Aviatory nie są teraz najmodniejsze, bo jeśli chodzi o Ray- Bany to teraz rządzą wayfayery aczkolwiek na policyjne moda też raczej nigdy nie przeminie. One zawsze będa spoko.

 

 

@Ölschmitz

 

Świetna bluza. Buty są też ok. Ich zaletą chyba była też cena? ile one kosztowały? Ogólnie jesteś fashion.

 

@ogqozo

 

Musisz pracować nad sobą. Wtedy docenisz wayfayery. Jeśli nie chcesz być de mode to polecam schowanie zagarka na dno szafy i oddanie tej za dużej koszuli na PCK.

Odnośnik do komentarza

swietne buciory banny,

 

jakies butiki w polszy beda to sprzedawac ?

 

 

i tu najwiekszy problem, na allegro cisza, a jak szukalem w galerii to jedynie w ZARA / VAGABOND byly calkiem podobne, ale cena 300-400 zl odstraszyla mnie.

Jeszcze fajne sa z Heavy duty (przekonalem sie do tej firmy)

 

model_4138_foto_f4ee0c4.jpg

min_model_4138_foto_1723848.jpg

 

przymierzalem ,za(pipi)iscie leza i super wykonanie, 299 zł

tutaj moze sie wydawac dlugi czubek ,ale w rzeczywistosci sa akurat

 

 

 

lukasz:

niestety nic nie wiem, poki co nie ma zadnych info.

(chcialbym by mieli collabo, w ktorym powstala by wieksza liczba roznych bucikow)

Odnośnik do komentarza

swietne buciory banny,

 

jakies butiki w polszy beda to sprzedawac ?

 

 

i tu najwiekszy problem, na allegro cisza, a jak szukalem w galerii to jedynie w ZARA / VAGABOND byly calkiem podobne, ale cena 300-400 zl odstraszyla mnie.

Jeszcze fajne sa z Heavy duty (przekonalem sie do tej firmy)

 

model_4138_foto_f4ee0c4.jpg

min_model_4138_foto_1723848.jpg

 

przymierzalem ,za(pipi)iscie leza i super wykonanie, 299 zł

tutaj moze sie wydawac dlugi czubek ,ale w rzeczywistosci sa akurat

 

 

 

lukasz:

niestety nic nie wiem, poki co nie ma zadnych info.

(chcialbym by mieli collabo, w ktorym powstala by wieksza liczba roznych bucikow)

HD świetna firma, też się przekonałem jak przeszedłem całą galerię za butami i tylko tam było kilka par, ktore mi leżały

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...