Skocz do zawartości

Trine


KainGorn

Poziom trudności Trofeów.  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków w Trine?

    • Bardzo łatwe
      4
    • Łatwe
      17
    • Średnie
      16
    • Trudne
      5
    • Bardzo trudne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Spotkala mnie dziwna sytuacja.

Jestem na 12 etapie Trine i wchodzac w opcje "Chapter select" widze, ze w etapie 6 mam "1/2 treasure".

Pomyslalem sobie, ze musialem przeoczyc skrzynie, wiec powtorzylem level. Okazuje sie, ze obie skrzynie sa otwarte...

Zakladam, ze skarby sa dwa, tak jak w innych levelach.

Czyzby gra w nieznany mi sposob nie zaliczyla jednego skarbu???

Niebawem skoncze wszystkie etapy i poznam odpowiedz, ale moze kogos juz to spotkalo?

Odnośnik do komentarza

Ok zgadza sie. Skrzynki, ktore daja nowe umiejetnosci a nie gadzety, nie licza sie jako skarby.

Dlatego w danym levelu moga byc 2 lub 3 skrzynie.

 

Mam jakiegos pecha do tej gry...

Nie moge zdobyc trofeum "master ninja", mimo ze wszystko robie dobrze i probuje na roznych planszach.

Czy ktos orientuje sie na temat bugow zwiazanych z tym trofeum?

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...
  • 8 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

przedwczoraj pół godziny męczyłem się z trofikiem za zabicie pięciu w ciągu trzech sekund; robiłem to magiem, zrzucając na głowy platformę grupie szkieletów; non stop coś było nie tak, nie chciało mi wyskoczyć; w końcu odłożyłem to "na potem"; a przy sprawdzaniu listy okazało się, że tego trofa już mam <facepalm>

 

mam natomiast pytanie odnośnie trofika za 3 trafienia różnych obrzydliwców jednym strzałem... mam problem z takim strzeleniem potrójnej strzały, żeby trafić od razu komplet chudych czy nietoperzy; za to próbowałem strzelić w grupkę nietoperków strzałą ognistą i zatłukłem tym trzy naraz; trofik nie wpadł; bug czy tak ma być? jaki sposób jest na ten trofek najlepszy? strzelałem do grup chudych i do nietoperzy, ale i tak bryndza... ktoś ma jakiś stuprocentowy sposób?

Odnośnik do komentarza

POMOCY!!!

wydaje mi się, że największy problem, będę miał w tej grze z cholernym tripleshotem; dalej nie potrafię go zrobić; próbuję zawsze tam, gdzie mam trzech przeciwników; aktualnie przechodze grę na vry hard i staram się wykorzystać każdą okazję, ale dupa zbita... po prostu nie mogę; poproszę kogoś, komu nie wpadło to przypadkiem ;) o opis jak należy się za to zabrać; wszędzie wszyscy piszą, że to takie łatwe i wystarczy popróbować, a ja się staram przy każdej okazji i nic... jakieś pomysły, może jest jakiś stuprocentowy sposób na to...

Odnośnik do komentarza

Ja to trofeum wbiłem w levelu 11. Niemal na początku możesz wskoczyć na drewnianą konstrukcję przypominającą taran. Jeśli dobrze pamiętam, to respi się tu całkiem sporo szkieletów. Wskocz na ową konstrukcję i poczekaj na komitet powitalny, aż zeskoczy na dół. Następnie rozbujaj taran za pomocą maga, przełącz się na złodziejkę i strzelaj w górę lekko napinając cięciwę. W końcu musi wpaść. Dobrze by było, gdybyś miał przedmiot umożliwiający trzaskać czterema strzałami naraz. Powodzenia.

Edytowane przez indy
Odnośnik do komentarza

Heh, już sam trafiłem na te miejscowke. wydawała mi się najlepszą. ale nie mogę. krew zalewa :]

 

dżizas... do pierwszej w nocy walczyłem z tower of sarek na vry hard; w demons souls i dark souls tak się nie wqrwiałem; i dalej efektów brak; dziś kolejne podejście;

 

pocieszające, że zostało mi zebrać te dwie butelczyny zielone w wieży i ukończyć to bez zgona i będzie po ptokach; platyna; ale z melisą chyba dziś usiądę :D

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

hmm mam mały problem z platyną tyle że nie z mojej winy a przez grę. Brakuje mi tylko trofeum za znalezienie wszystkich sekretów w grze. I tu pojawia się problem.Gra uparcie pokazuje że ilość znalezionych sekretów to 0 chociaż znalazłem wszystkie. W inwentarzu mam łącznie 26 przedmiotów, a przechodząc grę na vh w każdej planszy podchodząc do skrzyni automatycznie się otwiera co sugeruje że już wcześniej ją otworzyłem. Miał ktoś podobny problem??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...