Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN SIGMA 2


darkknight

Poziom trudnosci Trofeow  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudnosci pucharkow w NGS2?

    • Bardzo latwe
      1
    • Latwe
      1
    • Srednie
      1
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Bronze Trophies :

 

 

Learned the Reverse Wind. - Successfully perform the Reverse Wind technique.

 

Learned the Furious Wind. - Successfully perform the Furious Wind technique.

 

Learned the Shadowless Footsteps. - Successfully perform the Shadowless Footsteps technique.

 

Learned the Flying Swallow. - Successfully perform the Flying Swallow technique.

 

Learned the Flying Bird Flip. - Successfully perform the Flying Bird Flip technique.

 

Learned the Obliteration Technique. - Successfully perform the Obliteration Technique.

 

Learned the Ultimate Technique. - Successfully perform the Ultimate Technique.

 

Learned the Ultimate Guidance. - Successfully perform the Ultimate Guidance technique

 

Learned to the Counter Attack. - Successfully perform the Counter Attack technique.

 

Learned the Unrivaled Soaring. - Successfully perform the Unrivaled Soaring technique.

 

Learned the Invisible Path. - Successfully perform the Invisible Path technique.

 

Learned the Izuna Drop. - Successfully perform the Izuna Drop technique.

 

Learned the Guillotine Throw. - Successfully perform the Guillotine Throw technique.

 

Learned the Art of the Inferno. - Successfully perform the Art of the Inferno Ninpo.

 

Learned the Art of the Wind Blades. - Successfully perform the Art of the Wind Blades Ninpo.

 

Learned the Art of the Flame Phoenix. - Successfully perform the Art of the Flame Phoenix Ninpo.

 

Learned the Art of the Piercing Void. - Successfully perform the Art of the Piercing Void Ninpo.

 

Feat of a Hundred Slashes. - Achieve a 100-hit combo with any weapon.

 

Feat of a Thousand Obliterations. - Defeat 1000 enemies unsing Obliteration Techniques.

 

Feat of Ultimate Destruction. - Defeat 1000 enemies using Ultimate Techniques.

 

Izuna Drop Master. - Successfully use the Izuna Drop on 1000 enemies.

 

Guillotine Throw Master. - Successfully use the Guillotine Throw on 1000 enemies.

 

Dragon Sword Master. - Defeat 1000 enemies with the Dragon Sword.

 

Lunar Staff Master. - Defeat 1000 enemies with the Lunar Staff.

 

Falcon's Talons Master. - Defeat 1000 enemies with the Falcon's Talons.

 

Dual Katana Master. - Defeat 1000 enemies with the Dual Katana.

 

Kusari-gama Master. - Defeat 1000 enemies with the Kusari-gama.

 

Eclipse Scythe Master. - Defeat 1000 enemies with the Eclipse Scythe.

 

Tonfa Master. - Defeat 1000 enemies with the Tonfa.

 

Vigoorian Flail Master. - Defeat 1000 enemies with the Vigoorian Flail.

 

Enma's Fang Master. - Defeat 1000 enemies with the Enma's Fang.

 

Ultimate Ninpo Master. - Chant 100 Ultimate Ninpo spells.

 

Rescued 100 ninja. - Rescue 100 people in need.

 

 

Gold Trophy

 

 

All missions successfully completed. - Successfully complete all missions.

 

 

Platinum Trophy

 

 

Master of the Secret Arts. - Obtain all trophies.

 

 

 

Hidden Trophies :

 

 

Bronze Trophies :

 

Completed Chapter 1 - Succesfully completed Chapter 1

 

Completed Chapter 4 - Succesfully completed Chapter 4

 

Completed Chapter 7 - Succesfully completed Chapter 7

 

Completed Chapter 10 - Succesfully completed Chapter 10

 

Completed Chapter 13 - Succesfully completed Chapter 13

 

 

Silver Trophies

 

Cleared the PATH OF THE ACOLYTE - Clear the game on THE ACOLYTE

 

Cleared the PATH OF THE WARRIOR - Clear the game on THE WARRIOR

 

Cleared the PATH OF THE MENTOR - Clear the game on THE MENTOR

 

Cleared the PATH OF THE MASTER NINJA - Clear the game on THE MASTER NINJA

 

Ayane Mastered - use Ayane kill 1000 enemies

 

Momiji Mastered - use Momiji kill 1000 enemies

 

Rachel Mastered - use Rachel kill 1000 enemies

 

Master the Path of the Acolyte - Achieve Master Ninja Ranking in all chapters of Chaper Challenge Mode on Acolyte Difficulty

 

Master the Path of the Warrior - Achieve Master Ninja Ranking in all chapters of Chaper Challenge Mode on Warrior Difficulty

 

Master the Path of the Mentor - Achieve Master Ninja Ranking in all chapters of Chaper Challenge Mode on Mentor Difficulty

 

 

Gold Trophy

 

Master the Path of the Master Ninja - Achieve Master Ninja Ranking in all chapters of Chaper Challenge Mode on Master Ninja Difficulty.

 

 

 

 

 

 

To moja pierwsza lista wiec prosze o wyrozumialosc. :blush:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gdzies czytalem,ze kombinuja z glitchami,zeby tylko moc przejsc te chore misje.Mozliwe tez ze zostanie wydany patch odpowiednio dostosowujacy stopien trudnosci gry.I najciekawsze-ktos napisal,zeby wyslac zbiorowy list do Segi z prosba o pokazanie jak beta testerzy przechodzili te misje,he he. Moze byc ciekawie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

probowal sie ktos w coop bawic na dluzsza mete? jesli jest jakis chetny to zapraszam do znajomych: moje id w podpisie.

 

apropo ULTIMATE NINJA jest on nierealny probowalem sie bawic w to - odpalilem sobie ost walke z 3 ninja odebralem im moze1/6 - 1/5 paska kazdemu i dalej nie da rady. poziom wykrecony na maksa.

apropo lagow online - uswiadczylem raptem raz takto wmiare plynnie wszystko smiga...

 

Gdzies czytalem,ze kombinuja z glitchami,zeby tylko moc przejsc te chore misje.Mozliwe tez ze zostanie wydany patch odpowiednio dostosowujacy stopien trudnosci gry.I najciekawsze-ktos napisal,zeby wyslac zbiorowy list do SEGI z prosba o pokazanie jak beta testerzy przechodzili te misje,he he. Moze byc ciekawie.

 

a nie czasem do TECMO(Team Ninja)? :)

Odnośnik do komentarza

probowal sie ktos w coop bawic na dluzsza mete? jesli jest jakis chetny to zapraszam do znajomych: moje id w podpisie.

 

apropo ULTIMATE NINJA jest on nierealny probowalem sie bawic w to - odpalilem sobie ost walke z 3 ninja odebralem im moze1/6 - 1/5 paska kazdemu i dalej nie da rady. poziom wykrecony na maksa.

apropo lagow online - uswiadczylem raptem raz takto wmiare plynnie wszystko smiga...

 

Gdzies czytalem,ze kombinuja z glitchami,zeby tylko moc przejsc te chore misje.Mozliwe tez ze zostanie wydany patch odpowiednio dostosowujacy stopien trudnosci gry.I najciekawsze-ktos napisal,zeby wyslac zbiorowy list do SEGI z prosba o pokazanie jak beta testerzy przechodzili te misje,he he. Moze byc ciekawie.

 

a nie czasem do TECMO(Team Ninja)? smile.gif

 

 

Ultimate Ninja 05 jest nawet prosty tylko musza 2 dobre osoby zagrac w ta misje i sie zgrac. Nikt ci nie gwarantuje ze przejdziesz ja za 1 czy 2 razem ja i moj znajomym zaliczylismy ja po 5 lub 6 godzinach czasami zaczelismy gre moze minelo 3 sek i juz musielismy zaczac od nowa. Za to master ninja mnie dobija. Wydaje mi sie ze poziomy trudnosci sa nie rowne. Wejdz sobie zagraj w Ultimate ninja 2 zobacz jak tam zachowuje sie pajaczek a pozniej na Master ninja 2 chyba sa tam 2 pajaczki i porownaj ich agresywnosc:)

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Lunar nie jest w tej misji obowiazkowy.Razem z DaniDevil uzywalismy Emmy i niewiele nam brakowalo zeby wszystkich pieciu zrownac z ziemia. rolleyes.gif

 

Potwierdzam slowa kolegi ;)

 

Ja mam Ultimate Ninja 5 zaliczone Emma i wydaje mi sie ze to jest odpowiednia bron na zaliczenie ultimate ninja 5. Lapie z dalszej odleglosci a jak w kupie stoja ninja to wywala wszystkich do gory i lapiesz wtedy kto ci sie nawinie:) Jesli ktos nie jest przekonany do tej broni niech zobaczy moj filmik jak sam Przechodze Ultimate Ninja 4. Moze sie przekona do tej broni wink.gif

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Szczerze mowiac to ja tam malo robilem , po prostu rachel robilem kreciolki ktore daja niesmiertelnosc , brudna robote wykonal pewien japonczyk.

 

Zabawne jest to ze UN2 zrobilismy za pierwszym razem , a UN1 za 5 lub 6 razem.

 

 

 

Kwestia wykucia 'kreciolkow' i znalezienia jakiegos naprawde dobrego partnera ktory pozamiata bossow.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac to ja tam malo robilem , po prostu rachel robilem kreciolki ktore daja niesmiertelnosc , brudna robote wykonal pewien japonczyk.

 

Zabawne jest to ze UN2 zrobilismy za pierwszym razem , a UN1 za 5 lub 6 razem.

 

 

 

Kwestia wykucia 'kreciolkow' i znalezienia jakiegos naprawde dobrego partnera ktory pozamiata bossow.

 

Gratuluje Dark.

Dobry partner to nie wszystko i zeby gralo sie bez lagow. Gra laguje to alexei i elizabeth dwa razy czesciej atakuja jak walczy sie z volfem.

To jest juz pieciu polakow co maja ngs2 w platynie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

ja przez te glupie misje online do serii sie zrazilem i na pewno nastepnych czesci nie kupie yucky.gif

 

 

Jak chcesz to moge ci pomoc przejsc Un1, jesli umiesz Twirl Rachel. Pomoglem znajomemu z tego forum zaliczyc misje Master ninja i Ultimate ninja zostala mu tylko jedna misja Un2. Un2 mnie laguje na Genshinach wiec malo gram w ta misje szkoda nerwow.

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Czy ktoś jeszcze ma ochotę zrobić team missions?

 

Twoja oferta wciąż aktualna, Dani?

 

edit

 

właśnie zrobiłem wszystkie na warrior i zaczynam mentora, czy ktoś w ogóle zrobił te misje z konsolą?

 

edit 2

 

mentor zrobiony i 1 misja na master ninja, za to nie mam kompletnie pomysłu na 2mn, za duży dym, nic nie widzę :D

widzę, że wiele osób gra jeszcze w tą grę :P

 

edit 3

 

master ninja 2 i master ninja 3 zrobione - stanąłem na czwórce, która wydaje się na chwilę obecną impossible

 

edit 4

 

master ninja 4 done

 

edit 5

 

wszystkie misje done :D (wielkie dzięki dla Daniego, bo znaleźć partnera który jest dobry i ma dobre połączenie jest cholernie ciężko)

teraz zabieram się za singla

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...