Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN SIGMA 2


darkknight

Poziom trudnosci Trofeow  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudnosci pucharkow w NGS2?

    • Bardzo latwe
      1
    • Latwe
      1
    • Srednie
      1
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem dziś singla na master ninja i się chwalę :)

 

Jakie są różnice pomiędzy story a chapter challenge, prócz tego że ma się wymasterowane bronie? Są jakieś?

 

Masz większy dmg ;D

 

Mi właśnie dziś wpadło trofeum za team mission (WIELKIE dzięki dla Daniego, to jakiego on ma skilla w tą grę nie da się opisać), zostały mi głównie te cholernie prosto monotonne Chapter Challenge (wytrzymać nie idzie przechodząc każdą misje 4 razy...) i będzie platynka :).

 

EDIT: Ktoś nie wytrzymał i dał ocenę jako bardzo łatwą xD

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam pojęcia kto robiąc tę ankietę dał do wyboru bardzo łatwe bądź łatwe. Ja bym nawet nie robił ankiety odnośnie poziomu trudności platyny w tej grze, bo to nie ma żadnego sensu.

 

Do platyny brakuje mi chapter challlenge na master ninja i 3 bronie zostały mi do nabicia po 1000 killsów.

 

Jeszcze jakieś 14-15 godzin grania i wpadnie. na liczniku mam nieco ponad 80 godzin. Także komplet powinien wpaść poniżej 100 godzin, a to chyba niezły wynik.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

To wpadnie po jakims czasie ale jesli chcesz szybko to zrobisz wybierz team mission jakas karme gdzie jest duzo przeciwnikow ninja i biegnij na typka a przed nim nacisnij Kwadrat+X

To chyba na odwrót, X - skok, kwadrat - złapanie ;) . Kurna wszyscy cię chwalą, a ciężko dobrego partnera do pomocy znaleźć to chyba wyślę ci też zapke na PSN i jakbys był chętny to moglibyśmy spróbować. Zostały mi 3 misje na Masterze i wszystkie UN ;)

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Mnie wlasnie bawi ta gra jak w nia gram.:D zjadla mi troche nerwow Ngsll ale lubie w nia grac:d odkladanie jej na polke w moim przypadku to morderstwo:D obliczylem ile mam w ta gre godzin po zatrzymaniu sie licznika wbilem wlasnie 2050godzin:D

 

Czy ja wiem czy jestem dobry HaHa:P ci co grali to wiedza jakiego mam skilla:P co do gilotyny to ja wciskam dwa naraz przyciski:P

 

Ps. Sorki WESKER-DL ale mamy badziewne polaczenie przykro mi:(

 

 

 

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Po 121h grania wpadła w końcu platynka w NGS2 :)

NGS1 (ba, tu mi się wszystkie misje udało samemu zrobić xD) i NGS2 na ps3 zaliczone :D

 

Dam małą wskazówkę jeśli chodzi o te trofea po 1000killów z każdej broni, szybko się to wbija w chapterze 10 na poziomie Master Ninja (najlepiej w chapter challenge), po tym jak pokonamy tego gigantycznego fienda, mamy wejście do podziemi gdzie jest aż 28 phantom fishy (latające ryby :o), po zabiciu ich szybko nas muszą zabić kolesie z bazookami i rozpoczynamy od momentu gdzie pojawiają się phantom fishe i tak w kółko. Mam nadzieje że komuś się przyda (chyba że już wszyscy wiedzieli ;d).

Odnośnik do komentarza

Trofea czesci drugiej wyrzadzily grze wielka krzywde. Niektorzy przez nie wlasnie maja gdzies czesc trzecia i "swietna" opcje online, jaka zaserwowali w czesci drugiej. Zaluje, ze sie z tym meczylem, moglem bawic sie z innymi tytulami, nie z ta niedorobka. Nadciagaja czesc trzecia, glownie za ich dokonania w dwojce po prostu... ignoruje.

Odnośnik do komentarza

A tam, to tylko kolejne 100 godzin ciągłego narzekania, że gra jest głupia i że mnie oszukuje, że ma błędy, że nic nie widać, że nie da się w to grać, że robili tę grę debile dla idiotów i tego typu logiczne argumenty :)

 

Jeśli chodzi o 1000 killsów, to także szybko robi się je w team missions, w Acolyte 02. Grasz z konsolą i wybierasz konsoli Ayane. Nie ma bata, żeby nie zrobić zawsze powyżej 80% karmy, co daje 40-45 morderstw w 4-5 minut.

1000 killsów robisz w niecałe 2 godziny.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

stało się, dostałem wczoraj od narzeczonej ngs2!

od wtorku zaczynam maraton. Daniel już wie, że na niego liczę ;) na dniach się z Tobą ustawie rzeźniku, sprawdzimy czy da radę grać na moim łączu.

 

póki co pytanie - są jakieś poradniki do tej gry pod kątem "jak grać"? nie wiem czy po prostu się za to zabrać i uczyć czy od razu ćwiczyć jakąś konkretną technikę, żeby mniej bolało później...

rozumiem, że jeśli Daniel że swoim kosmicznym łączem bedzie miał że mną lagi, to nie mam co się brać za grę w to z kimkolwiek w polsce?

Odnośnik do komentarza

stało się, dostałem wczoraj od narzeczonej ngs2!

od wtorku zaczynam maraton. Daniel już wie, że na niego liczę ;) na dniach się z Tobą ustawie rzeźniku, sprawdzimy czy da radę grać na moim łączu.

 

póki co pytanie - są jakieś poradniki do tej gry pod kątem "jak grać"? nie wiem czy po prostu się za to zabrać i uczyć czy od razu ćwiczyć jakąś konkretną technikę, żeby mniej bolało później...

rozumiem, że jeśli Daniel że swoim kosmicznym łączem bedzie miał że mną lagi, to nie mam co się brać za grę w to z kimkolwiek w polsce?

 

Po co ci poradnik nauczy sie tylko Izuny Drop to jest klucz w tej grze wystarczy Izune polaczyc z jakimis innymi ciosami Izuna czesto bedzie ci ratowal zycie na Master ninja. Problemem sa Bossowie w tej grze ale jak to bywa Kazdy z bossow ma slaby punkt :D Jesli bediesz potrzebowal porad jak Ukatrupic szybko jakiegos bossa pisz moge podpowiedziec jak szybko to zrobic:D bez stresow i nerow albo nagram video a i jeszcze cos Bossow bije sie zawsze trojkatem bo kwadrat malo zycia zabiera pamietaj tez ze przycisk L1 to jest twoj najlepszy kumpel jesli go olejeszcz to gra cie skarci:D A co do team mission to tylko naucz sie Rachel wykonywac Twirl :D

 

Ps. Tu masz link do mojego Channel na Youtube jest tam pare filmikow z Master Ninja 3 gdzie sa sami Bossowie.

http://www.youtube.com/user/SoulMayCry78

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

mashter, daruj mi złośliwości ;) może jestem lama z tym tekkenem i nie podołam, ale z ngs2 i tak się postaram (poza tym to dwie zupełnie różne pozycje i charakterystyki gry); tak mocno kopiesz mnie z tym po jajach, że chyba dziś zamiast po powrocie łoić ngs2 odpalę jeszcze ttt :P

 

Daniel, o takie informacje mi chodziło. Dzięki serdeczne za gotowość pomocy ;)

 

Chwile pograłem jeszcze w same święta, będąc u rodziców i widzę, że gra będzie wymagająca. Ale niesie sporo frajdy, więc myślę, że chętnie się pomęczę ;) Kobiety do piątku nie mam w domu, więc będę sobie życie quasi-kawalerskie uprzyjemniał "engieesem" ;) ;)

Odnośnik do komentarza

ale ja doskonale wiem na co się porywam. póki co zdecydowałem, że chce sobie w to pograć z zamiarem wyrwania jak najwięcej. mam świadomość, że nawet crushing w uncharted przy tej grze to spacer przez park. a z tekkenem to dalej proszę nie porównywać, bo to inna para kaloszy.

 

właśnie próbuje skończyć pierwszy lvl i mam ochotę rzucać padem. zaczynam myśleć, czy nie lepiej byłoby zacząć grę na akolicie. ubilem spider bossa, ale pojawił się giganto i kwicze.

już nienawidzę tej gry...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...