Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN SIGMA 2


darkknight

Poziom trudnosci Trofeow  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudnosci pucharkow w NGS2?

    • Bardzo latwe
      1
    • Latwe
      1
    • Srednie
      1
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Daniel, skoncz pie*dolic - nikt tutaj nie ma tyle godzin na onlinie co Ty w tej grze :P (mówię tu o NG3, choć w przypadku NGS2 to też prawda ;))

a ze gejshiny dałoby rade zjechac to wiadomo sprawa... tylko w systemie poklatkowym trzeba mocnego porycia beretu, zeby to meczyc, a pod koniec walki i tak lubi zerwac lacze... :confused:

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

ja MN4 zrobilem jako ostatni lvl chyba ;)

bardzo dużo bugów; pamiętam jak Daniel zaczął biegać po pustej arenie jak poyebany, i taki dialog:

- (ja) co robisz?

- (Daniel) pies mnie goni

- ale niczego juz nie ma

- no ty go nie widzisz, ale on tu jest! ja go zabilem i teraz mnie goni, a juz nie mam energii

xD xD xD

monty python - a trafiło się to z 2 razy...

 

w każdym razie, jak chcesz to zrobić, to dobrą taktyką jest 2x rachel, stanac na koncu pasa (zaraz przy krawedzi) i Ty stojac w prawym rogu strzelasz do smieci biegnacych z lewej, a partner odwrotnie: z lewego rogu strzela na prawo; w pewnym momencie mozna sie podzielic i ktos idzie na drugi koniec, ale to sami wyczujecie...

(ostatnia fala to pieski... zobaczysz jak sie wlos na jajach jeży, kiedy wiesz, że jesteś tuż tuż, a tutaj... piesek łapie :D)

Odnośnik do komentarza

Przy Un1 szkoda podnosic kumpla z gleby jesli na Arenie sa trzej bossowie Za duzo kombinowania zeby zabrac Np. Volfa a do tego kolega nas ratuje a Elizka Czeka zeby mu spowrotem dowalic:D Un1 robi sie od poczatku do konca bez zgonu. Jak zostaje Eliz sama to mozna sie ratowac przy trzech bossach lepiej dac na luzik bo wiecej pozniej kombinowania niz gry:D

 

mr_pepeush i co z tego ze mam duzo godzin online w Ng3

Online Ng3 to najwieksze (pipi) jakie Te skosno okie ludki robia na ziemi:D Juz by malpa z zoo zrobila lepsze niz to co oni zrobili:D

Sorry ale zamiast z gry na gre robic coraz lepsze Online to oni sie Cofaja:D

Podaje przyklad Zabieram typa do Izuny jestem z nim w gorze odwraca sie Ryu glowa w dol i kurde spada na glebe sam bo typek kurcze zniknal sobie albo teleportujacy sie przeciwnicy z jednego konca planszy na drugi i nie mowie tu o Magikach:D

Sorki 6 lat temu bym im to wybaczyl ale nie w roku 2012;D to jest juz mala przesada ich polityka i wykonanie Online oraz ich gier Ngs2/Ng3

A teraz wcisna na rynek Ngs3 z paroma dodatkami i malymi poprawkami za Cene pelnej gry. Czyli tu gdzie mieszkam na premiere bedzie kosztowac 39funtow:D

Ale tym razem to ja Bede zajety inna gra wole wydac Kaske na MgR.R i zeby duzo innych graczy tak samo zrobilo Tn musi sie wrescie obudzic ze to jest rok 2012 powinie ci sie noga raz ok ale drugi raz to juz przesada:D

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

a co Ty mi tlumaczysz, ze 2 i 2 daje 4? ;)

wiem, przerabiałem, rzucałem ku*wami intensywnie... dlatego olałem to... chciałem wyzwania i trudnej platyny, a nie zastanawiać się czy jak spadnę na ziemię, to od razu przejdę do kolejnego kombo, czy ryu zaliczy freeze, zeby jakis kmiot zdazyl do mnie podbiec, zajsc od tylu i zlapac...

po prostu wciaz nie moge sie nadziwic, ze grales tyle w ten online (dalej grywasz ;)) pomimo tego syfu :)

Odnośnik do komentarza

NGS2 online > all

Gdyby ta gra nie miała lagów i takich problemów z połączeniem z ludem to grałbym w ten tytuł przez parę dobrych miechów non stop. A tak, chce zdobyć platynę i czekać z nadzieją na lepszą infrastrukturę online w NGS3 bo przez ciągłe zwolnienia nie ma słowa skill, tylko luck. :\

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...