Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN SIGMA 2


darkknight

Poziom trudnosci Trofeow  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudnosci pucharkow w NGS2?

    • Bardzo latwe
      1
    • Latwe
      1
    • Srednie
      1
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      26


Rekomendowane odpowiedzi

gram z Twoim uczniem, Mirkiem ;) jedynie misji na samolocie (mn4?) nie chce się podjąć, bo złote dziady na końcu są fkurfiające ;) więc tutaj będę się uśmiechał do Ciebie ;)

a co do łącza, to dlaczego mówisz, że kiepsko, masz problem ze swoim? ja mam całe 4mb ;) i dawało radę pograć, czasem się przycięło, ale horror był tylko przy okazji gejshina x3 (2 disconnecty tuż przed rozbiciem ostatniego z piekielnego trio...);

Odnośnik do komentarza

żartuję sobie ;) kosi aż miło, ale jak to wspólnie ustaliliśmy: różnica mojego poziomu grania i jego jest tak samo kolosalna, jak różnica pomiędzy nim a Tobą :D

swoją drogą - mały ten świat...najpierw wpadliśmy na siebie na serwerze, a potem okazało się, że on grał z Tobą (podobno potrafi twirlować i jeść pierogi jednocześnie :D)

gdyby nie headset i to, że na niego wpadłem, może miałbym z 3 misje zaliczone a zakresu mn i un. a tak to brakuje mi tylko trzech

Odnośnik do komentarza

Ha ha ha... No wiesz ile mozna Patrzec jak twoj partner ginie zart:D lol:D ( byl grzeczny tylko dlatego ze krotko Cie zna:D ha ha ha:D )

A Tak na serio ja zawsze jestem Troche poruszony zaistniala sytuacja jaka ktos mi zaoferuje lol:D

Bo ta plansza mnie Wkurza:D dlatego ze sa tam DragonsGolds jeden fireball i masz zgona:D

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

cienki jestem jak sik pająka, wiem; przejście master ninja w tej grze nic nie znaczy ;) najgorsze jest to, że jak czytałem posty ludzi w temacie o NGS2 w stylu "mam platynę, ale nie umiem w to grać" traktowałem to jako takie kokietowanie, jak dziewczyny w szkole po sprawdzianie, płaczące, że będą jedynki, a przy wynikach zawsze 4/5; tymczasem widzę, że tutaj są trzy poziomy umiejętności:

1) nie umiem nic - po przejściu Story Mode poziomu trudności Warrior (o akolicie nie rozmawiamy nawet :))

2) coś tam potrafię - przejście Chapter Chellange na Master Ninja i zrobienie większości Team Mission z zakresu Master Ninja i Ultimate Ninja; to poziom, jaki w większości gier uzyskujemy po skończeniu trybu Normal (lub Hard, jeśli jest jeszcze Very Hard); zadziwiające jest, że można zaliczyć całą grę na tak hardcorowo wykręconym poziomie trudności i dalej być tu Noobem (coś jak ja :D)

3) na grze zjadło się zęby, zna się na pamięć układ ruchów do uniknięcia poszczególnych ataków każdego bossa, wie się jak i kiedy należy wyprowadzić atak, a tłum przeciwników ninja, wzbogacony o magów i psy nie robi większego wrażenia; po prostu - jest się cholernym Danielem :)

 

tak czy inaczej - 9 rozdziałów Chapter Chellange Warrior (pikuś: 20-30 min na chapter) + Team Mission Master Ninja 4 i punkt drugi powyższego stwierdzenia będę miał skompletowany :)

Odnośnik do komentarza

Hahaha pewnie sie bal Ciebie lol :D Ja zawsze jestem poruszony gra i tym co widze na ekranie i jesli jeszcze moj partner czesto ginie musi dostac zje.... Moze motywator sie zmieni:D Zapytaj sie Sebastiana Ile razy dostal zje...... Hahaha :D I nie bylem nerwowy tylko troche poruszony zaistniala sytuacja:D

 

E:

Powiem Ci tak wszystko wychodzi na Master ninja i Ultimate ninja tak jak kto gra:P Zjadlem zeby na Master ninja 3 Siedzialem online tylko i gralem z ludzmi patrzylem jak graja i sam probowalem grac:D Troche wiedzy zdobylem od ludzi z ktorymi gralem ale to jest tylko moze 20% tego co umie. Reszte kminilem proba bledow. Powiem Ci ze mialem prawie wszystkich ogarnietych bossow tylko jeden Volf mi dawal w kosc. W jego attaki trzeba dokladnie robic uniki jak sie spoznisz albo za szybko zrobisz to masz zgona:D

 

 

Kurde sory za post pod postem lol znowu mnie zmulilo Ha ha ha

Edytowane przez Old_Kyo
Odnośnik do komentarza

ha! mam komplet misji druzynowych :P

Daniel, dupa jestes - z Sebastianem-Miroslawem zrobilem to ponizej dziesieciu prob :D

 

a tak na powaznie, Daniel, bardzo dziekuje za pomoc w tej grze, tak slowna, jak i w dwoch etapach ktore mi zrobles i tym, ktorego ze mna nie dalo rady :)

ide walnac kilka misji z chapter chellange i bedzie meta. wynik czasowy zamknie sie w okolo 195h.

masakra.

Odnośnik do komentarza

a ja nadal nie wiem, jak spowodować, by Zednionius na MN3 nie wzniósł się w górę - ludzie na onlinie widze, ze UT zaczynają zanim on sie respi, ale mi to coś nie wychodzi.

A jak sie wzniesie to se tak tam wisi i fireballe puszcza do znudzenia :) Ktoś ma patent na to?

 

Zed zaczyna odrywac nogi od podlogi wciskasz..

kwadrat + x, Trojkat,

mozna tez tak

kwadrat + x,Trojkat,R2,Trojkat..

 

Ps.. Mr_Pepeush gratuluje:D moze miales lepsze polaczenie widziales co psy robia jak jest slabe:D

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jaki jest najlepszy sposob z dwoma mieczami na Elize? Chce sie tak nauczyc ja rozwalac, w tym ze to ona rozwala mnie. Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia, podczas takiej samej akcji raz Elizie zadaje obrazenia, a raz nie. O co chodzi? Tak ma byc, czy poprostu jestem tak uposledzony, ze nie moge jej dobrze trafic? Sa jakies 100% zagrania na odebranie tej szm@cie energii?

Odnośnik do komentarza

Daniel zaraz napisze Ci to samo, co ja tłukę na prv'ie - gra jest f ch00y zabugowana i przez to "oszukuje" co czyni ją bardzo, ale to bardzo nieobliczalną;

 

w niedzielę, po czterech miesiącach bez konsoli, znów złapię i za pada i chyba jako pierwsze odpalę właśnie NGS2 żeby zobaczyć, czy coś zostało ;)

Odnośnik do komentarza

Oglądnąłem filmik jak kolo walczy tą kombinacją 360+/\, dla mnie to jakaś abstrakcja. Całe szczęście udało mi się ją ubić po lamersku, kosą...

mr_pepeush szkoda, miałem nadzieję, że w weekend pozaliczamy parę plansz. Daniel na ciebie można liczyć w niedalekiej przyszłości jak co? Tylko od razu piszę lamer ze mnie... :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...