Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN SIGMA 2


darkknight

Poziom trudnosci Trofeow  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudnosci pucharkow w NGS2?

    • Bardzo latwe
      1
    • Latwe
      1
    • Srednie
      1
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      26


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Pomógłbym ci zrobić wszystko prócz UN2, ale bardzo dobrze zrobiłem sprzedając grę po tym jak zrobiłem platynę, bo uchroniło mnie to przed 10godzinną męczarnią :)

 

Jest taki jeden pan, który zrobił UN2 dużo razy, ale z tego co pamiętam to nie jest jego ulubiona misja w tej grze i nie wiem, czy będzie chętny po raz 15 się w to bawić. Daniel Almighty :)

Odnośnik do komentarza

Proszę osób które mają platynę w tej grze to ostatnia rzecz jakiej chce i będzie to czyn ostateczny. Wiem co przeszliście, swoje wycierpieliście i bardziej zależy mi na osobie takiej jak ja - pnie się w górę ze skillem, a jej ambicją jest platyna w tej grze. :) Ja po tygodniu gry cisnę mocno Master Ninja, potem mam wplanach chapter challenge i mogę na początku przyszłego roku brać się za ten polipeptyd wśród poziomów trudności zwany MM z UN na czele. :)

Odnośnik do komentarza

Jest taki jeden pan, który zrobił UN2 dużo razy, ale z tego co pamiętam to nie jest jego ulubiona misja w tej grze i nie wiem, czy będzie chętny po raz 15 się w to bawić. Daniel Almighty :)

 

owujałeś Wąski? 15 razy to on tę misję przechodzi NA DZIEŃ! z resztą tego co mówił, to sam sobie chyba z 4 platyny w tym wbił, a ile innym zrobił... łomatkobosko ;)

 

XM, jak chcesz robić sam, to... do zobaczenia za rok ;) Daniel mówił, że zanim zabrał się za UN2, to misję UN1 (jeśli dobrze pamiętam - to ta misja gdzie bossowie pojedynczo wchodzą) jechał 3 miechy non stop, dzień w dzień...

nie mówię, że to niemożliwe i nie podołasz, ale to trzeba mieć konkretnego pie*dolca (w pozytywnym znaczeniu), żeby katować grę tak długo ;)

 

dla mnie Daniel jest MISZCZ i psychol pierwszej wody ;) Szacun gracza ;)

Odnośnik do komentarza

Czyli standard...

No nic, jade dalej. Poziom trudności Master Ninja, jak już wspominałem w temacie o NGS3, to kupsztajn i mega kicha - zgon przez masowe łapanki, fireballe i inne Projectile to dramat. Właściwą nazwą dla tego poziomu powinno być "No hurt run" bo na dobrą sprawę leczymy się tylko po dostaniu shurikenem, a walka z przeciwnikiem/bossem kończy się po jednym ciosie... poziom Ayane będzie w akompaniamencie ku.rw jak nic.

Odnośnik do komentarza

przesadzasz... na MN czasem nawet graba przezyjesz, wiec tragedii nie ma; tutaj trzeba byc szybkim - nie mozna sie zawachac i nawet jak nie wiem kogo "ukąsić" to musisz skakać jak popie*dolony (skok, dash, skok, dash...); inna dynamika ;)

a od bossa mozna dostac hita, ale nie mozesz dac mu zalozyc graba, bo nawet zdrowaski wtedy nie pomagaja ;)

Odnośnik do komentarza

Proponuje zaliczyc Master Ninja 3 pare meczykow i jesli uda wam sie przejsc Pierwszych 3 Bossow bez straty zycia mozecie wziasc sie za Un1 caly pic na tym polega ze samo Ogarniecie Master Ninja 3 nic nie da, Un1 jest wymagajaca plansza trzeba Szybko Centrowac sobie camere a napewno sluchac Alexeia i Elizke co tam kombinuja kiedy walczymy z Volfem Do tego Zedonius jest tu najwiekszym wyzwanie bo Skubaniec Wychodzi w powietrzu i spada po jakims czasie na ziemie. Co do Un2 mozna ta plansze Glichtowac szkoda czasu i nerwow na jej normalne przechodzenie dlatego ze Un2 ma Paskudne polaczenie na samym koncu jak walczy sie z trzema Genshinami:D ale Jak ktos to napisal Dacie rade:D Szkoda ze Trzecia osoba nie moze wam towarzyszyc bo bym przylaczyl sie do was i posluchal waszych nowych slowek jakie zaczniecie cisnac w strone Tv:D

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...