Skocz do zawartości

Wasze ulubione smakołyki, których nie ma już w sklepach


Spyker

Rekomendowane odpowiedzi

Temat to : "Wasze ulubione smakołyki, których nie ma już w sklepach"

 

Przecież większość rzeczy, o których piszecie, jest jeszcze dostępna w sklepach, tylko ich nie widzicie, a teraz na forum przypominacie sobie "ooo, to było takie super. szkoda, że tego już nie produkują". Gumy Turbo, gumy kulki, słodkie zegarki, Pringles, oranżadki, Mini (te malutkie gumy) etc. są dalej w sklepach/kioskach !!!

 

 

 

Mi najbardziej brakuje tego :( Na szczęście jest wiele innych, dobrych smaków chipsów, więc nie jest tak tragicznie.

lejs.jpg

Odnośnik do komentarza

Przecież większość rzeczy, o których piszecie, jest jeszcze dostępna w sklepach, tylko ich nie widzicie, a teraz na forum przypominacie sobie "ooo, to było takie super. szkoda, że tego już nie produkują". Gumy Turbo, gumy kulki, słodkie zegarki, Pringles, oranżadki, Mini (te malutkie gumy) etc. są dalej w sklepach/kioskach !!!

Gdzie dostanę oranżadkę Tango?

 

Tak w ogóle to niektórym z tych smakołyków i tak już się zdążył z*ebać smak, więc w zasadzie to tak jakby już ich nie było.

Odnośnik do komentarza

Przecież większość rzeczy, o których piszecie, jest jeszcze dostępna w sklepach, tylko ich nie widzicie, a teraz na forum przypominacie sobie "ooo, to było takie super. szkoda, że tego już nie produkują". Gumy Turbo, gumy kulki, słodkie zegarki, Pringles, oranżadki, Mini (te malutkie gumy) etc. są dalej w sklepach/kioskach !!!

Gdzie dostanę oranżadkę Tango?

 

Tak w ogóle to niektórym z tych smakołyków i tak już się zdążył z*ebać smak, więc w zasadzie to tak jakby już ich nie było.

 

po pierwsze, to tang.

 

 

po drugie, "oranżadki" to były w ch'uj zanim ten mdły syf tang wszedł na nasz rynek.

 

po trzecie, to było niedobre - torebka na cały dzbanek, spoko, było tanie, ale po prostu syfne. no i nie można już tego kupić.

 

 

 

 

w porównaniu do prawdziwych oranżadek w małych paczkach to w ogóle startu nie ma. a te w małych paczkach można kupić w wielu sklepach.

 

 

Odnośnik do komentarza

po pierwsze, to tang.

Ostatnio piłem to jakieś 10 lat temu, więc mogło mi się zapomnieć ;)

 

po drugie, "oranżadki" to były w ch'uj zanim ten mdły syf tang wszedł na nasz rynek

Albo mnie wtedy jeszcze nie było na świecie, albo po prostu nie pamiętam niczego lepszego.

 

po trzecie, to było niedobre - torebka na cały dzbanek, spoko, było tanie, ale po prostu syfne. no i nie można już tego kupić.

Zawsze można było wrzucić do dzbanka dwie torebki. Enyłej, jakimś trafem tylko ten Tang zapadł mi w pamięci. Napiłbym się teraz tego syfu.

Odnośnik do komentarza

Lays Bekon

Lays takie pikantne, były w czarnej paczce. Teraz niby też mają jakieś ostre, i też w czarnej paczce, ale smak inny, gorszy.

Milky Way te takie gwiazdki czekoladowe

Wpis.

W szczegolnosci mi zal tych Laysow ostrych. Za(pipi)iste one byly - byly naprawde ostre, nie to co te sprzedawane teraz.

Do tej listy dodalbym jeszcze Laysy Primavera (o smaku pizzy) i Cheetosy ketchuowe (wiem, ze nadal sa dostepne, ale ta "pierwsza edycja" zaraz po wprowadzeniu na rynek byla duuzo lepsza - chodzi mi o ta, w ktorej byly w ksztalcie parowek).

Odnośnik do komentarza

 

 

A gdzie ten przysmak niby można kupić na patelnie? Kiedyś kupowałem i pamiętam zaje.biste było. A teraz w spożywczakach nie ma nawet, a co dopiero w marketach jakichś.

no u mnie w markecie (markpol) jest zawsze , w innych sklepach nie szukalem ale gdzies musi byc

paczka wyglada niejwiecej tak

 

chociaz u mnie nie sa w roznych kształtach tylko wszystkie to te kratki

85c55d647b94b7d8.jpg

 

soki Frugo ktoś pamięta? zaj.ebiste były

zawsze lubilem czarne frugo i jakis rok temu zdalem sobie sprawe ze od daaaawna go nie widzialem, ale jakims dziwnym trafem znalazłem je w takim niby spożywczym kiosku (1 minute cośtam) pare razy kupilem, ale teraz znów nie ma :/

 

nie wiem co sie z tym dzieje , oprocz tego jednego miejsca to nie widzialem tego od wielu lat..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...