Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

saturn w Katowicach dzis sprzedaje.

smiesznie wygladala grupa osob czekajacych 15 minut przed otwarciem a potem szturm na BC2 :)

 

pozatym dziwia mnie ludzie placacy 10zl wiecej za cos co i tak sie odblokuje

Odnośnik do komentarza

saturn w Katowicach dzis sprzedaje.

smiesznie wygladala grupa osob czekajacych 15 minut przed otwarciem a potem szturm na BC2 :)

 

pozatym dziwia mnie ludzie placacy 10zl wiecej za cos co i tak sie odblokuje

juz wczoraj sprzedawali. nie wiem czy w normalnych wersjach beda darmowe mapki i dlatego wzialem limitke bo jest tam kod a pod nim pisze, ze upowaznia on do pobrania nadchodzacych map. jesli normalna wersja tez ma takie cos to coz, zrobilem faila :)

Odnośnik do komentarza

wlaśnie, także poluję na wersję "weekendową" :D Niech ktoś "dryndnie" po mad gamesach, światach gier czy innych robsonach i ultimach coby się spytać kiedy będą mieli(z reguły wiem że świat gier jakoś ma najszybciej w wawie ale raz mi policzyli + 20zł za to że sprzedali przed premierą i nikt inny nie miał :D - Killzone 2 ). Ja obczajam aukcje na allegro non stop bo ciężko na wykładach dzwonić przez telefon :D

Odnośnik do komentarza

FFXIII dziś albo jutro będzie miała ultima :).

Skąd masz takie info? Dzwoniłeś? Pracujesz dla nich :)?

 

dostałem maila

Witaj Jan Maciejski,

Premiera Final Fantasy XIII

 

Miło nam zakomunikować, że dostawy gry Final Fantasy XIII we wszystkich wersjach (zwykła i limitowana) dla wszystkich dedykowanych platform (PS3/X360) spodziewamy się już ok. czwartku/piątku (4/5. marca).

Wysyłka powinna nastąpić w dniu dostawy towaru. Dziękujemy za złożenie zamówień i jeśli chcą Państwo dokonać anulacji lub jakiejś zmiany, prosimy pilnie o kontakt pod adresem ultima@ultima.pl

Pozdrawiamy,

ULTiMA.PL

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to już wszędzie maja tam gdzie zamówili, wszystkie sklep wysyłkowe, w Saturnie w Katowicach też dzisiaj się spodziewają.

 

UPDATE

 

W saturnie katowice nie mają, prawdopodobnie dopiero od poniedziałku i to w cenie około 200zł więc nie za tanio... a że od saturna do redakcji extreme nie daleko to poszedłem tam i kupiłem... dużo taniej.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...