Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem w empiku we Wrocku. Ktoś wyżej pisał że nie chcieli sprzedać ale w Futura Park już stoi na pólkach. EK mnie jednak trochę zawiodła. Na stronie empiku pisali że metalowe pudełko a tu kartonowe pudełko. OST na jednej płycie z grą. No ale trudno, mogłem poczekać dwa dni i kupic 50 taniej zwykła, troche żałuje.

 

Ja byłem tylko w Rynku i Renomie ale widocznie w FP się wyłamali. Teraz to się sam zastanawiam czy opłaca się EK bo jutro BlackGames ma mieć zwykłą <_<

 

Edit: OST podobno dostępne przez Vidzone więc jednak kupuję zwykłą.

 

 

Nie podobno, tylko na pewno:/ Masakra, naprawde. Jedynie co mi się w tej edycji podoba to to że złożyłem origami i stoi na ps3 (idealnie pasuje w otwory od wentylatora). No i tyle.

Mogłem kupić zwykłą i bym miał pewność że szybko pudełko się nie zepsuje a to zaraz będzie poobdzierane na brzegach.

 

 

No jeszcze jest dynamiczny them :) i pierwszy DLC. W Empiku to np maja zwyczajną za 239, natomiast EK za 249, więc długo się nie zastanawiałem. Natomiast w media markt u mnie w mieście, jeszcze nie wiedzą w jakiej cenie będzie. Ziomek przebąknął coś, że może 219 stać.

 

Preorder mi się posypał więc wybór padł na EK z Empiku

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Mi jeszcze nie ale trzeba brać poprawkę na to, że status często zmienia się dopiero wieczorem. Nawet jak zamówienie zrealizują rano czy po południu. To znaczy ja tak mam.

 

Tylko, że na stronie też nic nie pisze, że grę już mają;/. Oby nie było tak, że dopiero jutro będą wysyłać.

 

Edit: Choć jeżeli wierzyć komentarzom, to podobno już mają. Ale nie wiem czy to nie ściemy.

 

Edit 2: Właśnie dostałem maila, że już dostali grę. Teraz pozostaje czekać czy wyślą w I turze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

U mnie empik sprzedaje dopiero od jutra. :) Nie mogą sprzedawać przed premierą, bo dostaną kary. Zapomniałem się ich zapytać czy to dlatego, że wcześniej Shifta sprzedawali 4 dni przed premierą. :) ( ten punkt w moim mieście ) A w Sony Centre kompletne nieogary, dostawy mają w czwartki buhehehe.

Odnośnik do komentarza

Uff! Jakie szczęście! Idę dzisiaj do empiku , w Bielsko Białej, w celu zakupu ek Heavy Rain, patrzę na półki ale nigdzie nie ma(nawet zwykłej) ale wlaśnie na szczęście nie przejmowałem się gdyż zamówiłem sobie wcześniej na empik.com i płaciłem tylko 235zł. W MM też jeszcze nie mieli.

Pudełko (ahh te krople deszczu) piękne i stylkowe, instrukcja orginalna, orgiami ciekawy dodatek, jedyne przy czym trzeba uważać to przy wyjmowaniu płytki(myślę że łatwo tam może płytka pęknąć). Na razie ściągam patch , a potem jeszcze instalacja confused.gif .

Odnośnik do komentarza

ja(pipi)e a sklep psx extreme chyba olewa tą premiere bc2 (na ps3)bo jakoś nie widać żeby informowali nas co do wysyłki gry, kiedy wyślą grę, czy do nich już dotarły egzemplarze kompletnie 0 informacji na ten temat, aż sam musiałem sie pofatygować i sie spytać kiedy wysyłają, "prawdopodobie w środę ale nie jet to jeszcze pewne" LOL, jak tak dalej pójdzie to odwołam preordera w tym sklepie i zamawiam w ultimie gdzie już wysyłają.... <_<

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...