Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nikt nie wie dopóki nie wyjdą dodatki. Jedynie można mieć na uwadze dwie rzeczy; Prince of Persia pl wydany przez Ubi do którego nie działały dodatki. I Fallout 3 polonizowany przez cenege do którego również nie działały dodatki.

 

Swoją drogą Ultima sprzedaje Ac2 anglika za 179 zł. http://www.ultima.pl/Assassin_8217_s_Creed_2_Wersja_angielska/i8153/

Odnośnik do komentarza

W sklepach media-expert mają akcję taniej o VAT na cały asortyment dzięki czemu właśnie kupiłem EyePet z kamerką za jedyne 138 zł. Promocja obejmuje wszystkie dostępne towary w sklepie, więc może uda się komuś kupić jakieś gry bądź akcesoria troszki taniej

 

edit: proponuję przykleić temat. już niedługo noworoczny wysyp gier, więc dobrze by było gdyby nie zginął

Edytowane przez Look4z
Odnośnik do komentarza

W sklepach media-expert mają akcję taniej o VAT na cały asortyment dzięki czemu właśnie kupiłem EyePet z kamerką za jedyne 138 zł. Promocja obejmuje wszystkie dostępne towary w sklepie, więc może uda się komuś kupić jakieś gry bądź akcesoria troszki taniej

Dlatego się dzisiaj zdziwiłem, jak kupiłem w Media Expert grę Disgaea 3 za 72,95 zł, a kosztowała niby 89zł.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja się zastanawiam czy może Euro RTV AGD nie walnie takiej promocji jak specjala Uncharted 2 w steel box - w dniu premiery za 199 zł?

 

Jakieś przecieki ? :) Nikt nie ma ziomka w RTV AGD?

 

dotyczy Heavy Rain i w tym temacie mają być prowadzone tego rodzaju rozmowy! - grg

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

Takie małe wtrącenie. Nie używajcie w jednym zdaniu słów "empik" i "najtaniej" bo to jest niepoważne.

np. Edycja Kolekcjonerska Heavy Rain najtaniej w Empiku. Cena 235zł.

 

Pędzę, lecę kupować.

Empik ma zakaz sprzedaży gry przed premierą.

Empik powinien mieć zakaz sprzedaży gier. Jakichkolwiek.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Takie małe wtrącenie. Nie używajcie w jednym zdaniu słów "empik" i "najtaniej" bo to jest niepoważne.

np. Edycja Kolekcjonerska Heavy Rain najtaniej w Empiku. Cena 235zł.

 

Pędzę, lecę kupować.

Empik ma zakaz sprzedaży gry przed premierą.

Empik powinien mieć zakaz sprzedaży gier. Jakichkolwiek.

 

 

ŚWIĘTE SŁOWA. Znajomy chciał zamówić u nich limitkę HR bo nie zdążył w Ultimie. To powiedzieli mu, że odbiór osobisty dopiero po trzecim marca. Jak to usłyszałem to ....

 

Tak jak napisałeś ten sklep powinien mieć zakaz sprzedawania gier. I te ich hasła "najtaniej".... nom.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To co napisałeś Słupek tyczy się każdego Empiku czy tylko tego w Twoim mieście ?

Bo jeżeli w Euro AGD albo Empiku byłoby taniej to wycofałbym preodera z ultimy gdyby mozna bylo pojsc w dzien premiery odebrac gre (ew. dzien przed). Wiadomo kiedy oba sklepy beda miec dostepne kolekcjonerke HR i w jakiej cenie ?

Odnośnik do komentarza

To co napisałeś Słupek tyczy się każdego Empiku czy tylko tego w Twoim mieście ?

Nie mam pojęcia. Ten empik który kazał odebrać dopiero po trzecim marca to w Gliwicach. Musieli by się wypowiedzieć inny zainteresowani z innych miast co zamawiali w empiku, kiedy odbiór. Możliwe, że to tylko w empiku w Gliwicach.

 

Bo jeżeli w Euro AGD albo Empiku byłoby taniej to wycofałbym preodera z ultimy gdyby mozna bylo pojsc w dzien premiery odebrac gre (ew. dzien przed). Wiadomo kiedy oba sklepy beda miec dostepne kolekcjonerke HR i w jakiej cenie ?

 

Ultima po 239 zł a empik 235 zł http://www.empik.com/heavy-rain-edycja-kolekcjonerska-ps3-multimedia,prod44130318,p

 

Edit:

 

Nie wiem jak w Gdańsku z empikiem bo zrezygnowałem całkowicie z tej sieci "sklepów". Kiedy 3 miesiące temu w empiku na Matarni zobaczyłem Ojca Chrzestnego I część na xbox-a 360 za 239 zł.........................

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tu nawet nie chodzi o cene a o czas. Wiadomo ze najlepiej grac jak najwczesniej/szybciej. Dlatego tez jakby w takim empiku mieli w dzien premiery gierke to bylbym chetny na to. Pomiajac to ze Euro agd znane jest ze swoich promocji chocby po limitce uncharted 2 (199zl). Także jeżeli ktoś wie co i jak w tych 2 sklepach (najlepiej w Bydgoszczy) niech pisze.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem tym bardziej, że różnica w cenie wynosi 4 zł między Ultimą a empikiem.

 

Natomiast ciężko powiedzieć kiedy wyślą. Ja z Ultimy zamawiam od dobrych kilku lat i w 90 % spisali się elegancko. Zawsze dostawałem grę w dniu premiery albo dzień-dwa przed premierą. No ale np. Uncharted 2 mieli wysłać też przed premierą a gry dostali dopiero kilka dni po premierze. Fakt faktem, że to nie z ich winy no ale co nas to w sumie obchodzi.

 

Jak na moje oko to jest jeszcze za wcześnie żeby spekulować kiedy sklepy będą miały i będą wysyłały. Teraz każdy może ładnie bajerować (tak jak często to robią) a potem w rzeczywistości wychodzi całkiem inaczej. A takie sklepy jak euro agd itd. to pewno odpalą się kilka dni przed premierą albo w jej dniu. Jak to miało miejsce z K2 czy Mw2.

 

Edit:

 

Plusem jest to, że premiera HR jest 24 lutego w środę czyli jest większa szansa, że gra do nas dojdzie jeszcze przed wekendem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...