Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

post z tematu gow3

z tego co sie dowiadywalem to gre beda mniel juz prawie wszyscy jutro wiec nie ma co panikowac... tylko wbijac po swoja kopie.

 

skąd takie info? gdzie w warszawie bedzie mozna kupic w poniedziałek? ogolnie co to za akcje ze gra wychodzi kilka dni rpzed premierą? wtf?

Ostatnimi czasy to dość popularne zjawisko z tymi "przed premierami". FFXIII tydzień przed premierą, Heavy Rain też kilka dobre dni przed a to tylko 2 pierwsze, ostatnie przykłady z brzegu. Szczególnie tak się dzieje z "hitami", "głośnymi grami". Spójrz właśnie na przykładzie GoW3, który uzyskał status złoty około 20 lutego. Nie wiem ile trwa tłoczenie, jakie ilości w jakim czasie, po ilu dniach gra ukazuje się w sklepach itd.

 

Ale z tego co można wywnioskować na forach, to niektóre sklepy mają już od tygodnia GoW na składzie. Teraz dodaj sobie do tego "znajomi" sprzedawców, właścicieli sklepów itd. Plus wspominane wersje promo (nie mam pojęcia skąd trafiają do szerszej publiki) i masz gotową odpowiedź. Skąd niektórzy już grają w najlepsze a my się ślinimy na każdy screen ;].

 

Ale spoko od jutro, wtorku już chyba każdy sklep będzie sprzedawał, wysyłał oficjalnie.

 

Liczę na Ultime, że może już jutro wyślą.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Do Krakusów:

 

Jutro podejdę do Empiku i Saturna w Galerii Krakowskiej. Może zachaczę też o Carrefour (nigdy nie wiadomo, może będą mieli). Relację zdam albo przed 13 albo po 15.

 

Dobrze wiedzieć :] Ja mam dzwonić do MM o 14, z tego co na razie wiem, to jest szansa, że również dzisiaj będzie w Krakowskim MM. Jak coś będę wiedział pisze.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

mam znajomego w mm to zara bede do niego dzwonil, jak ostatnio sie z nim kontaktowalem to mowil ze bedzie na dzien przed premiera

 

 

@estel : zdawaj relacje zdawaj, bo mam poniedzialki wolne to moge w kazdej chwili wsiasc w auto i pojechac a takto bede musial brac wolne we wtorek czy tam srode..

Edytowane przez p3r3z
Odnośnik do komentarza

obdzwoniłem kilka sklepow i wszedzie sie wymigują ze nie mają...

 

 

świat gier do ktorego aukcji podawalem linka wczoraj miał mieć, ale zadzownilem i powiedzieli że nie wiedzą, i dowiedzą sie pozniej...

co dziwne jedyny sklep jaki powiedział że bedzie miał dziś to filia swiata gier na ursynowie

http://gaames.pl/

ale podejzewam ze ktos tu kłamie, bo skoro ich "bracia" nie wiedzą , to wtf..

 

 

 

edit:

dzownilem i tutaj "podobno na 100%" (lol) beda mieli po 15

http://allegro.pl/item948417760_god_of_war_iii_3_ps3_po_polsku_nowa_w_wa_4console.html

na ursynowie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mi w świecie gier powiedzieli, że na 90% będzie dziś. W mad games dziś lub jutro. W Games World w arkadii dziś. Reszta nie wie albo później. Jestem w gorącej wodzie kąpany

dzownilem do tych samych sklepow co ty

swiat gier - nie wiemy, jest szansa ze dzis przed wieczorem ale nie wiemy

mad games - moze jutro

games world - "dziś już nie... tzn dziś nie. o 20 bede wiedział czy jutro czy pozniej"

 

 

dlatego ja jade do 4consoles, mam blisko , 2 stacje metra, i to jedyne miejsce gdzie powiedzieli ze na 100%

 

 

gaames.pl też mowili ze beda mieć, ale skoro ich filia nie wie to podejzewam ze kłamali

Odnośnik do komentarza

Mała aktualizacja.

 

Właśnie dostałem maila od Ultimy, że już dzisiaj wysłali i status mi się zmienił.

 

To do tych co są z Warszawy skoro dziś wysyłają to i może sprzedają już bezpośrednio w sklepie. Warto przejść się, zobaczyć.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...