Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Trzeba liczyć na playzone. W przeciwnym wypadku jutro o 9:00 na bukowskiej juz na bank dostaniemy.

 

 

zalosny playzone napisal mi ze o 20, wic pojechalem do saturna, a najlepszy tekst goscia z playzone, no na allegro 195, ale jako ze przed premiera to symbolicznie pdwyzszylismy cene do 199..., no (pipi)a.

Odnośnik do komentarza

Ja się pochlastam (pipi)y Media Markt nie dość że ma GoW 3 przed premierą to jeszcze chamsko daje najwyższą cenę jeśli chce się kupić przed premierą a już od czwartku cena spada do 189 zł no to jest po prostu kures@#$, a już myślałem że pogram sobie jutro w Goda akurat mam wolny dzień a tu zonk, pieprze to albo będe frajerem i jutro pojadę kupić za 239 zł albo poczekam i przed pracą kupię w czwartek taniej sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Ja się pochlastam (pipi)y Media Markt nie dość że ma GoW 3 przed premierą to jeszcze chamsko daje najwyższą cenę jeśli chce się kupić przed premierą a już od czwartku cena spada do 189 zł no to jest po prostu kures@#$, a już myślałem że pogram sobie jutro w Goda akurat mam wolny dzień a tu zonk, pieprze to albo będe frajerem i jutro pojadę kupić za 239 zł albo poczekam i przed pracą kupię w czwartek taniej sam nie wiem.

 

 

to samo mialo miejsce w przypadku Uncharted2 - kupilem za 220zl 2 dni przed premiera a cena w gazetce byla bodajze 199zl taka polityka i nic na to nie poradzimy...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze trochę czasu do premiery ale preordery można już składać. Póki co na "zwykłe" wersje. Zapomniałbym heh chodzi o Red Dead Redemption .

 

http://www.sklep.psxextreme.pl/product_info.php?products_id=4713 189 zł

 

http://www.ultima.pl/Red_Dead_Redemption/i7903/ 209 zł

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mam dobty sklep dla wszystkich chętnych, media expert w Ciechanowie

Podam kilka przykładów, ceny na dzień 23 III 2010:

tekken 5 - 229 zł

resident evil 5 - 209 zł

dead space - 169 zł

resistance 2 199 zł

polecam wszystkim i gratuluję tytułowym expertop

 

hahaha to chyba jakis zart w dodatku kiepski czy sie myle?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

We Wrocławskim MM jest już GTAIV:Episodes from Liberty City za 119zł, więc widocznie u nas premiera bez zmian.

:O:O:O

 

Aż nie chce mi się wierzyć heh. Może, to tylko same pudełko wersja preorderowa?

 

edit:

 

dobra zapomniałem 1 kwiecień ;p;p;p;p;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...