Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

No to zajebiście... No ja pierdooooooleeeeee

 

E: Na 100% UPS nie rozwożą przesyłek w sobote? Że poczta w sobote się nie rusza to wiem ale kurier?

Ani jedna firma kurierska w Polsce nie rozwozi paczek w sobotę i niedziele.

EDIT: Poza tym oni jeżdżą do godź 19:00 chyba, więc możesz jeszcze dostać.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza

Myślę że RDR sprzeda się bardzo dobrze,również w Polsce ilość sprzedanych egzemplarzy powinna być wysoka patrząc na błyskawicznie znikające sztuki tam gdzie gra jest dostępna (chodzi mi o sklepy stacjonarne)

 

Nastawiałem się na kupno gry dziś w sklepie...

no nie wyszło :confused:

 

radomski MM niema gry będzie może w pon. w empiku jest cena 270zł!!!! :D kór.wa ale kretyni :angry: ,a w sklepie konsolowym kilka sztuk poszło w chwilę ma być jeszcze jedna dostawa o 16,sprzedawca odrazu powiedział że będzie bardzo trudno dorwać grę bo chętnych jest wielu a sztuk zaledwie kilka.No ale jak by nie patrzyć to jedyny punkt zakupu gry w Radomiu,bo chyba 270zł to żaden desperat nie zapłaci empikowi.

Odnośnik do komentarza

No to zajebiście... No ja pierdooooooleeeeee

 

E: Na 100% UPS nie rozwożą przesyłek w sobote? Że poczta w sobote się nie rusza to wiem ale kurier?

Ani jedna firma kurierska w Polsce nie rozwozi paczek w sobotę i niedziele.

EDIT: Poza tym oni jeżdżą do godź 19:00 chyba, więc możesz jeszcze dostać.

 

Taa jasne. Pomarzyć można... jak dzisiaj wysłali po południu to nie ma szans żeby doszło... Trzeba było brac od ultimy...

Odnośnik do komentarza

No to zajebiście... No ja pierdooooooleeeeee

 

E: Na 100% UPS nie rozwożą przesyłek w sobote? Że poczta w sobote się nie rusza to wiem ale kurier?

Ani jedna firma kurierska w Polsce nie rozwozi paczek w sobotę i niedziele.

EDIT: Poza tym oni jeżdżą do godź 19:00 chyba, więc możesz jeszcze dostać.

 

Taa jasne. Pomarzyć można... jak dzisiaj wysłali po południu to nie ma szans żeby doszło... Trzeba było brac od ultimy...

Też doszedłem do takiego wniosku :(:(,

troche po czasie...........

Odnośnik do komentarza

Dostałem eske ze sklepu psx i podali mi nr. przesyłki. Sprawdzam sobie i o 15.39 moja gra była w Katowicach :whistling: Już mi się nie chce nawet denerwować ale jak sobie pomyślę że przez weekend mógłbym zwiedzać dziki zachód i okolice strzelać gdzie popadnie, jeździć na koniu to krew mnie zalewa...

 

Jeśli ktoś zamówił ze sklepu psx i dostał to niech napiszę że dostał i kiedy mu wysłali ;)

Odnośnik do komentarza

Ja bym raczej te szybkie znikanie z pudełek sklepów stacjonarnych tłumaczył bardzo mała ilości kopii rzuconych przez dystrybutora na premierę.

 

Racja,ale nawet jeżeli by była duża ilość w sklepach również by chyba wszystko zostało wchłonięte również szybko,ciśnienie na grę jest ogromne,przez ostatni miesiąc nakręcił się spory Hype na RDR.

Odnośnik do komentarza

No ja dzisiaj RDR nie dostałem w MM... :/ Szkoda...ale mogę poczekać jakoś specjalnie się nie napalałem :D

 

Tomek P. - byłeś w Legnicy? Ja nigdzie nie zauważyłem RDR...zresztą miało być po 199 tak mówił kierownik działu :)

 

Osobiście tylko w Saturnie byłem, w którym też miało być po 199 a jest dużo drożej. Do MM dzwoniłem i mówił, że jest po 239.

Wczoraj na stronie Saturna Lubin była gazetka i tam S/S i RDR miało cenę 199. Dzisiaj już gazetki nie ma. Natomiast Na Saturn Wrocław gazetka nadal obowiązuje i tam RDR i S/S są po 199. Kombinatorzy w tym Saturnie są.

 

S/S nie mają ani w Saturnie, ani w Empiku - a myślałem, że sobie w weekend pogram :(

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś dorwie RDR dzisiaj w Katowicach, to piszcie( w grę wchodzą wszystkie empiki, Saturn, MM, Centrum SONY i jakikolwiek inny sklep). Muszę dzisiaj mieć a ciężko to dostać :verymad:

MM w katowicach brak.

bylem o 13 i 0 kopii.

w Empiku na 3 stawach gosc z obslugi sie mnie pytal czy ta gra ma dzis premiere. Jak odpowiedzialem ze tak to nawet nie wiedzial czy maja zamowione jakies kopie

 

Saturn w Katowicach również nie ma. Uprzejmy Pan z obsługi powiedział, że Rockstar obciął liczbę kopii na całą Europę ( jakkolwiek to brzmi ). We wtorek - środę kolejna dostawa niby.

Odnośnik do komentarza

 No w Gdańsku też (pipi)nia z grzybnią. MM ma 3 sztuki za 239 zeta, w Saturnie "się sprzedały" i będą w środku tygodnia, a w EuroAGD nie ma w ogóle. Dodatkowo ziomek poskładał się ze śmiechu, bo ludzie przychodzą i pytają ciągle o to samo. Nie żebym był nerdem, ale ja pier.dolę, co za kur.wa absurd :teehee:  

Odnośnik do komentarza

(pipi). ta sytuacja z RDR przypomina mi gospodarkę niedoboru w PRLu (może R* nie orientuje się w sytuacji :teehee:), z resztą z Batmanem:AA też tak było, ile się człowiek za tą grą nabiegał :rolleyes:.

 

EDIT: Podobno im podtopiło magazyn, zrobiło się zamieszanie i ma dojść w poniedziałek (zamawiałem z gram.pl).

Edytowane przez Shakal
Odnośnik do komentarza

Tylko nie licząc chyba Ultimy (i to nie u każdego) oraz kilku osób co zamówiło z gram.pl, to grają teraz tylko ludzie co kupili w tym sklepie dla idiotów... Faktycznie jest ot wielki idiotyzm (pomijając fakt, że za preordery w większości płacić trzeba było ok 199 zł+ ok 15 zł kurier to ma się zaoszczędzone całe 20 zł + bezcenną niepewność kiedy dojdzie).

Odnośnik do komentarza

Ale ci się fuksneło Rekin :) Ja dziś szukałem RDR dla kolesia więc zadzwoniłem rano do Saturna i nawet nie zdążyłem usłyszeć sygnału a tam głos "Red Dead Redemption jeszcze nie ma". Gościu chyba stał przy telefonie i automatycznie odpowiadał. Ale się uśmiałem. Ostatecznie kilka kopii dostali po 13tej za 199zl ale chyba długo nie leżały na półce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...