Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pytałem o Uncharted w Saturnie w Pasażu we Wrocławiu i koleżka powiedział mi, że gra będzie "raczej najwcześniej 2giego listopada, moźe (ale raczej nie) 31 października, a na to że będzie przed łikendem to nie ma co liczyć, niestety". W Empiku dowiedziałem się, że "jak będzie to będzie" :sorcerer: Pytał ktoś w MM albo w Saturnie w Magnolii?

 

A jakby kogoś interesowało, to w Saturnie są preordery z nalepką na konsolę.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza
A ja pytałem o Uncharted w Saturnie w Pasażu we Wrocławiu i koleżka powiedział mi, że gra będzie "raczej najwcześniej 2giego listopada, moźe (ale raczej nie) 31 października, a na to że będzie przed łikendem to nie ma co liczyć, niestety". W Empiku dowiedziałem się, że "jak będzie to będzie" :sorcerer: Pytał ktoś w MM albo w Saturnie w Magnolii?

 

A jakby kogoś interesowało, to w Saturnie są preordery z nalepką na konsolę.

W magnolii w saturnie mówili ze 2.11

Odnośnik do komentarza

To nie taniej by wyszło kupić od razu całą EK? :D Ja będę wypatrywał jedynie figurki na Allegro. Swoją drogą, ktoś wystawił tam pierścień... za jedyne 50zł :D Nieźle poniosło.

 

Nie mam kasy żeby od razu wydać 500zł a jak tak na raty będę kompletował to jakoś mniej to odczuję :D

 

Jak coś to zwróćcie uwagę na sklep allplay czy allgame (allegro ofkoz). Przy premierze KZ3 rozdziewiczali Helghast Edition i sprzedawali na części :D

Odnośnik do komentarza

Na allegro można było dorwać nawet figurkę Cole'a ostatnio, a przecież EK Infamous 2 u nas nie było sprzedawane - sądzę dlatego, że pojawienie się figurek Nate'a to tylko kwestia czasu. Gorzej, jeśli ludzie zaczną dowalać takie ceny jak w wypadku pierścienia (tzn nie że 50zł ofkoz, a że 3 razy drożej niż to w ogóle warte :D).

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Liczyłem,że też dorwę pierścionek ale lipa. Zwykła edycja 219 a specjalna 249 w empiku, minus te 2 dychy za preorder. Wolę jednak te 2 dyszki zaoszczędzić bo wychodzi na to,że tyle za pierścionek się płaci.

To jak empik poleci z ceną 219 to mimo tego preordera pójdę do konkurencji obok , mają mieć po 179

Odnośnik do komentarza

Pomimo kupna pierscienia i tak pozostaje wolna reka. Gosc mi dzisiaj powiedzial, ze maja miec za 199 Uncharted bo tak jest na stronie, ale jezeli beda miec za 219 to ja podziekuje, bo to wtedy przestaje byc oplacalne. Pojde tam gdzie jest taniej.

 

Poza tym tak jak przy U2 licze ze w premiere bedzie gdzies podstawka za 179 i specjalna za 199 albo 209. Wtedy tak w MM kupowalem, za 179 i licze na powtorke z rozrywki. Niekoniecznie w MM czy Saturnie ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...