Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz mam swojego Uncharted 3, kupilem za okolo 160 zl, 40Eur. okolo bo kupowalem za granica: ;)

Jeszcze nie gralem.

 

EDIT:

W niemieckiej wersji jest jezyk polski do wyboru. Lece grac ! ;)

dzieki za info, no i ... polamania Pada ;)

p.s

ja nie zagram, poty nie skoncze "RAGE".

chce ze spokojem wczuc sie w przygode :)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Empik Szczecin (ten w Turzynie) - Edycja zwykła Uncharted 3 - 200 zł. Nie wiem jak z dostępnością innych. No i widziałem jeszcze GoW 3 z puszką pandory za 349 zł.

 

Dziwne, bo dzwoniłem do nich i nic nie mają. Premiera 2 listopada i mają zakaz sprzedaży prędzej. Do swojego Empiku dzwoniłem i kobieta mi sprawdziła, że nie mają nic na magazynie. Więc ktoś tu kłamie.

Odnośnik do komentarza

Empik Szczecin (ten w Turzynie) - Edycja zwykła Uncharted 3 - 200 zł. Nie wiem jak z dostępnością innych. No i widziałem jeszcze GoW 3 z puszką pandory za 349 zł.

 

Dziwne, bo dzwoniłem do nich i nic nie mają. Premiera 2 listopada i mają zakaz sprzedaży prędzej. Do swojego Empiku dzwoniłem i kobieta mi sprawdziła, że nie mają nic na magazynie. Więc ktoś tu kłamie.

 

 

Tez do nich dzwonilem i powiedzieli ze premiera 2.11 i od tego monety bedą sprzedawać. Ale nie zdzwilbym sie jakby mieli np w magazynie i nawet o tym nie wiedzieli tepaki bo babka była tak poinformowana...

Odnośnik do komentarza

Skąd info o niektórych media markt, że tam już jest? jakbym wcześniej wiedział bym pojeździł posprawdzać. ale dopiero do domu wróciłem a do 22 maks czynne to już trochę kasztan;p

 

 

byłem w Zabrzańskim MM i nie ma szans premiera 2.11 i nie da rady bo surowe kary dostaną - tak mi pan wytłumaczył.Pare dni pędzej co innego mi powiedział inny pan

Odnośnik do komentarza

Długi weekend nadchodzi, poniedziałek urlop wzięty... i data premiery na środę co jest marketingowym nieporozumieniem bo masa ludzi takich jak ja, by przed weekendem to kupiła :) .... tak czy inaczej desperacko poszukuje informacji gdzie w Wawie można będzie grę dorwać wcześniej, jeśli nie dzisiaj, to chociaż w poniedziałek...anyone, please help ?:)

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę grającym :D Całe szczęście, że właśnie ponownie porwał mnie klasyczny Silent Hill, jest co robić przez następny tydzień. Zwłaszcza że mam zamiar zaliczyć kilka kolejnych NG+.

 

A co do kwestii dostępności gry w PL - naprawdę nie ma powodów do nerwów. Pisałem już wcześniej, że lepiej nastawiać się na grę od 2/3 listopada. Od początku było wiadome, że mało który sklep będzie sprzedawać grę wcześniej, bo tym razem podobno to Sony miało jakieś obiekcje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...