Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś jest ze Śląska to w sklepach Playsoft w Bytomiu, Chorzowie, Tarnowskich Górach i Katowicach Uncharted 3 będzie w piątek. Cena 199 zł.

 

 

w Bytomiu to jest ten sklep przed Agorą w tej bramie ?

 

Tak, na Dworcowej.

 

Jeśli planujesz tam kupić, to będzie od godziny 15, tak powiedział mi właściciel.

 

 

bingo ja już ma właśnie tam dostałem

Odnośnik do komentarza

Bylem wlasnie w miescie i U3 jest praktycznie we wszystkich wiekszych sklepach od reki do kupienia :)

 

Jakim mieście?

 

I tylko nie mów mi że w niemieckim.

A gdzie mieszkam ? Tak w Niemieckich sklepach .Nawet jest rabat na wszystkie gry przez dlugi weekend 20 procent.(W pewnym sklepie )

 

http://www.mueller.de/uploads/tx_muellerprospectuses/de/507/blaetterkatalog/blaetterkatalog/pdf/complete.pdf

Edytowane przez oskar_PL
Odnośnik do komentarza

Sprawdzilem i w grze mozna dowolnie laczyc jezyki - napisy z tekstem jak kto chce; np. mowa po angielsku, a napisy po polsku. ;)

 

Pogralem chwile i przyznaje, ze ciekawe, ciekawe....... gra od poczatku zaskakuje. ;)

 

W niemczech kupowałeś? Też mam zamiar, ale nie wiem do końca jak z wersjami językowymi.

Tak w niemczech i jest polski, wiem bo sprawdzilem. Nie boj sie tylko kupuj. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie jak sytuacja z U3 przedstawia się w Bielsku-Białej? W ogóle oprócz MM i Empików są tam jeszcze jakieś sklepy z grami?

 

Edit: Podzwoniłem i niestety w B-B nigdzie nie ma U3. Raczej pewnie są, ale wszyscy mówią, że premiera dopiero 2.11 :/ . Nawet w sklepie Rtv Euro Agd gościu powiedział mi, że mają na magazynie i że może mi sprzedać, już było prawie wszystko ustalone, już miał mi powiedzieć numer zamówienia i nagle sobie przypomniał, że Sony zabroniło im sprzedawać wcześniej niż 2.11. Nosz kur/wa. Ja nie wiem co SCEP tak się przyczepiło do tej premiery. Moim zdaniem tylko przez to tracą klientów (fani Uncharted i tak pewnie poczekają te parę dni, ale reszta wydaje mi się, że po prostu zdecyduje się na inny tytuł na długi weekend).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Jak ktoś zamówił w Empiku z odbiorem w salonie to na 90% będzie miał w poniedziałek

Żeby gry dotarły do salonów poniedziałek, to musiałaby zostać wysłane już dzisiaj, a póki co zamówienie nadal w trakcie realizacji. Chyba że jeszcze do wieczora coś się zmieni. Ja ciągle mam przewidywaną datę odbioru ustaloną na 3 listopada, a do tej pory, ilekroć zamawiałem tam gry od Sony, daty te zawsze były w 100% trafne.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...