Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Cena Maksa w Empiku jest 250zł, ale po podejściu do kasy dają rabat 30zł i gra kosztuje 220zł. Wiem bo sam kupiłem u mnie w mieście, cena w jednym i drugim empiku na opakowaniu to 250zł. (w jednym i drugim dają ten rabat). Byłem w Realu, bo mieli mieć za 189zł ale niestety jeszcze nie dostali. W Euro, Media Expert, Vobis - nigdzie nie maja.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza

w ogole podobno teraz gry maja podrożeć i zamiast 189-199 maja kosztowac 210-220, nawet w normalnych sklepach (nie licze empiku gdzie zawsze dowalą 240)

 

 

a ja szukam dragons dogmy, narazie nie mają chyba, ale wczoraj gadalem z gosciem w games world w złotych tarasach i mowił że może już jutro będą mieć

narazie dzownilem do gaames, ultimy i saturna - wszyscy mowia ze dopiero czwartek piatek

 

ale w games world typ powiedzial ze inni tez powinni miec wczesniej

 

a moze ktos juz dziś ma? ja nadal szukam

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zwykła wersja najtaniej po 189zł - http://karlikgames.net.pl/pl/assassins-creed-iii-ps3.html

 

Ja natomiast czaję się na tą 'Join or Die'. Najtaniej znalazłem za 239zł w blackgames, ale chyba poczekam do premiery, może w MM czy gdzieś będzie taniej, ostatnio edycja specjalna AC: Revelation's bodajże w MM była tańsza niż na necie o ...70zł chyba o_O

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

media markt Rybnik- sa trzy wersje ac3

edycja benedict arnold z jakims dodatkiem do singla-199zl

edycja w stel boku - 199zl

joind or die edition- 219 (tak 219 zl, osobiscie dzis o 14 godzinie kupowalem)

jest jeszcze figurka conora stojacego na drzewie i strzelajacego z luku-99zl( tylko cztery sztuki sklep dostal, jedna jest juz w moich rekach)

i po co mi preordery jak w sklepie kupie taniej i szybciej

Odnośnik do komentarza

Mi już MediaExpert niby wysłało. Niby. Dostałem maila, że zamówienie wysłane, nr przesyłki, na stronce 'Zamówienie zakończone', wszystko super tylko, że po wpisaniu nr przesyłki na stronie DHL wyskakuję komunikat 'Brak informacji dla przesyłki. blablabla jesteś pisda bo znowu zamówiłeś preordera zamiast kupić w sklepie'. To u nich tak zawsze? W zwolnionym tempie aktualizują stronę czy co?

Odnośnik do komentarza

media markt Rybnik- sa trzy wersje ac3

edycja benedict arnold z jakims dodatkiem do singla-199zl

edycja w stel boku - 199zl

joind or die edition- 219 (tak 219 zl, osobiscie dzis o 14 godzinie kupowalem)

jest jeszcze figurka conora stojacego na drzewie i strzelajacego z luku-99zl( tylko cztery sztuki sklep dostal, jedna jest juz w moich rekach)

i po co mi preordery jak w sklepie kupie taniej i szybciej

Dzwonilem wlasnie do MM w Rybniku i powiedzial mi gosciu ze Join or Die jest za 239. Za ta dyche nie oplaca mi sie anulowac preordera z empik.com i zapierniczac 20 km do Rybnika... Za 219 bym sie wybral. Nie wiem wiec jak za tyle kupiles, moze mieli jakas zla cene przez chwile.

Odnośnik do komentarza

Voytec

dzwonilem o jedenastej godzinie do mm Rybnik, to mi telefonicznie powiedzial ceny i kazal tak za dwie godziny przyjechac, po dwoch godzinach przyjechalem, gier jeszcze nie mieli wylozonych, ino w kartonach roznorakie wersje, sam se wyjolem joind or die , i pytam pracownicy ile za to a ona tam jest pan z obslugi, gosciu z obslugi mi na miejscu wydrukowal fakture na kwote 219 zl, tak jak przez telefon mi padol i udalem sie do kasy, bo gier tych jeszcze nie mieli wprowadzonych na kompy, przy okazji figurke connora przybralem, ultima te same figurki sprzedawala

Odnośnik do komentarza

Ciekawie wczoraj w Empiku było, nie wiem czy w waszych też. Przyszedłem o 11 rano i pytam o AC III, na co miła Pani odpowiedziała, że mają już, ale mają jeszcze zakaz sprzedaży i dopiero jutro będą mogli pchać. Na nic moje wyjaśnienia, że MM mają już dzień wcześniej normalnie w sprzedaży i w ogóle żeby nie świrowała. Koniec końców, tak jak się spodziewałem - przyszedłem ponownie ok. 18 i już stały wyłożone, więc jednak się dało. Cena: 219 za zwykłą edycję, no ale warto było czekać dzień mniej, cnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...