Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie pytanie zadawane milion razy, ale nie chce mi się wertować: Gdzie najlepiej zamówić preordera, tak by dostać go jak najszybciej? Ściślej chodzi tu o grę od Cenegi, słyszałem, że Muve gry od tej firmy rozprowadza w błyskawicznym tempie, ale za to są często z nimi problemy - prawda to?

 

W każdym sklepie są czasem jakieś problemy:) Brałem już kilka gierek, LA Noir, Mortal Kombat, Dungeon Siege itd. Zawsze dostawałem grę przed premierą :) Ja gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja biorę w Muve za 50% ceny w ramach tej akcji Kompania Graczy dla konsolowców. Bez tej promocji też bym brał w Muve ze względu na fakt że to oni wydają u nas Rockstara i mają najszybciej ich gry. Tak mi się przynajmniej wydaje. Z Muve nie miałem nigdy problemów. Najczęściej brałem gry w Ultimie, ale ostatnio mnie ten sklep rozczarował przysyłając nowości kilka dni po premierze. Jest jeszcze Gram i Sklepe, ale tam rzadko kupuję. Trzeba jeszcze mieć na uwadze że duże, głośne tytuły najszybciej pojawiają się w sieciówkach typu Saturn/MM. Ale z kolei cena w takim przypadku potrafi zaszokować, np. 239zł za Ninja Gaiden 3.

Odnośnik do komentarza

Nigdy wiecej muve.pl.

Kilka m-cy temu zamowilem 2 gry w promocji. Po tygodniu oczekiwania napisalem maila z zapytaniem jak dlugo mam czekac, bo pieniadze karty pobrali od razu. Napisano mi, ze jestem ostatnim szczesliwcem, ktory zalapal sie na ich wielka wyprzedaz. Czekam wiec i czekam a gry nie ma. Pisze zatem [po raz kolejny do ich biura obslugi klienta i po kilku dniach dostaje wiadomosc, ze niestety, ale gry juz nie maja i choc bardzo starali sie ja zdobyc, nie beda juz jej miec ponownie na stanie. Proponuja tez bym sobie cos wybral z ich sklepiku za pieniadze jakie po chamsku pobrali, gdy gier dla mnie po prostu nie mieli. Odpowiadam im, ze w innych sklepach mam lepsze ceny i nie bede kupowal od nich tracac pieniadze.

Minelo kilka dni, pieniedzy ciagle nie zwrocono. Jeszcze raz pisze do nieszczesnego sklepiku i dostaje info, ze pieniadze zwrocono. Rzeczywiscie, ma je na koncie po tygodniu...

Zadnego "przepraszam", zadnej skruchy z ich strony. Takim sklepikom podziekujemy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No ciekawe czy jutro wysyłka, czy dopiero w czwartek. Podobno (z naciskiem na podobno) gra już wyszła na sklepy. Na innym forum dwie osoby widziały Maxa 3 w cenie 249zł. Niestety żaden nie przeczytał na opakowaniu jaka wersja językowa. Jeden sklep to był Kalisz, Galeria Tęcza, drugi Empik, Galeria w Kłodzku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...