Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że poszukam gdzie najtaniej, bo jak to ładnie @dr.Suess ujął, nie fapuję do DLC . A z reguły biorę preordery, bo potem nie muszę pamiętać o dacie premiery ani latać po sklepach tylko nagle paczka jest już w domu :D

 

To zazdroszcze Ci takiego lekkiego podejscia do premier, ja jak mam parcie na jakas gre i zamawiam pre-order to odliczam sekundy, a kiedy kurier sie zbliza to sytuacja wyglada tak:

 

[nerd mode: on]

 

-Najpierw sprint do drzwi

 

RAADA.gif?1

 

-No a potem to nawet nie zdazy zapukac

 

9525897eadd6bb14.gif

 

A przed premiera TLoU to chyba baner wywiesze na balkonie.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pięknie, więc już nie wezmę na premierę  :/  Kurcze jeszcze 200 zeta bez złotówki mogę dać za nową grę, ale niby te tylko 35 złoty więcej już nie bardzo mi się widzi. Mogłem nie zwlekać tylko wcześniej składać preorder po starej cenie. Znając życie pewnie i tak kupię za te 235 złoty, ale czuję się nieco oszukany.

Odnośnik do komentarza

Muszę poważnie rozważyć zakup na premierę. Jestem bardzo na ten tytuł napalony, ale chyba będzie trzeba odpuścić sobie przez miesiąc, poczytać recenzje i jak zejdzie do tych 200 wtedy biorę. 

 

Ostatnio sprzedałem 8 gier, pieniądze jakie dostałem nie starczyły by mi obecnie na God of War Wstąpienie. Wszystkie tamte pozycje brałem koło premiery po 200 zeta i po roku, dwóch dostaje się za nie grosze, dało mi to do myślenia. Można się napalać, ale na pewno lepiej jest odczekać i kupić w późniejszym terminie. Jak by wszystkie gry na konsole w dniu premiery były by po 149 złoty, nie żałowałbym, ale gdy teraz będą kosztować nawet stówę więcej, będę dwa razy się zastanawiał zanim coś kupię.

Odnośnik do komentarza

A to jakiś problem zamówić choćby z Amazon.co.uk? Jak popatrzyłem to cena wychodzi 200zł i ofc darmowa wysyłka DHL'em, więc nie wiem skąd te lamenty. A to, że sobie SCEP nie zarobi to już ich strata.

Tak sie zrobi. Trudno chcialem drugie podejscie przy platynowaniu zrobic po polsku tak jak w GoW III i Ghost of Sparta. Trudno, kiedys sobie wymienie na polska edycje, zeby z ciekawiosci przejsc z Linda.

 

FUCK SCEP w takim razie, nie dam sie dymac w du.pe. 240 zl? GTFO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...