Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

A czy amazony etc sklepy z UK wysyłają po taniości do Polski? Pytam bo niewtajemniczony jestem w kupowanie za granicą gierek.

Tak jak Lionel napisał powyżej 25funtów wysyłka za free kurierem DHL.

 

A tak btw to gdzie wy te gry na ogół kupujecie, że o Amazon.co.uk czy innych zagranicznych sklepach nie macie zbytnio pojęcia. Tylko nie mówcie, że przepłacacie w tych śmiesznych MM/Euro czy w najgorszym wypadku Empik :/

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ich popyerdolilo (pipi)a doszczetnie. 240zl za gre z singlem na mniej niz 10h? Nie wiem (pipi)a, gole duperki musialyby wyskakiwac z ekranu zebym byl w stanie tyle dac za to. Nawet za Uncharteda bym tyle nie dal. Niech oni sie (pipi)a ogarna, na koncowke generacji wyyebali cene gry do gory o 50zl.

 

Przy calym szacunku do serii, zycze ze szczererego serca zeby sprzedalo im sie to mega chvjowo, zlodzieje.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam pytanie - w bankach jak Alior można sobie przez neta załadować konto obcą walutą bez spreadu, np. 20 gr taniej i się zastanawiam czy da się zrobić tak żeby tymi pieniędzmi płacić w takim zavvi czy thehut bez automatycznego ściagania z karty ze spreadami?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Naprawdę aż smutno się robi za takie incydenty. :( Szacunek jaki miałem do SCEP drastycznie zmalał za takie robienie człowieka w uja. 250zł za grę to zdecydowanie za mało. Nie zdziwiłbym sie, gdyby takie ceny zostały i przystosowałyby się z cenami na gry na ps4. ;/ 

Odnośnik do komentarza

Takim praktykom podnoszenia cen w kraju gdzie minimalna płaca to 1600z brutto mówię stanowoczo NIE, pokazuje środkowy palec SCEP i oświadczam że ŻADNEJ gry wydanej przez SCEP nie kupię w dniu premiery, spokojnie poczekam i zaopatrzę się w używki. Nie zarobią na mnie ani grosza.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Słusznie. Ja dzisiaj skasowałem pre-order na GOW:W i oświadczam że nigdy więcej nie kupię na premierę gry od Sony. Tylko używki póki są. Wyjątkiem jest TLOU z którego nie umiem zrezygnować :sleep: Zawsze broniłem kupowania gier w Polsce, wspierania tym samym lokalnego rynku. Widzę jednak że to nie ma sensu skoro lokalny rynek wypina się na uczciwych graczy i puszcza w twarz śmierdzącego pierda. Lata temu przesiadając się na konsole musiałem zaakceptować magiczną cenę 199zł za nowość. To i tak jest o 1/2 za dużo w stosunku do krajowych zarobków, ale okej. Microsoft zobaczył że Polacy chcą grać, chcą kupować oryginały ale marnie zarabiają. Wiele gier wprowadzili w niższych cenach czy to 179zł czy słynne 129,99zł za Wieśka 2. Mam gdzieś czy to wina kryzysu, przelicznika czy zwykłej chciwości i głupoty. Tak tańczyć nie będziemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...