Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Nic, wlasnie pobieram demko inFamous 2 i pozniej podziele sie wrazeniami... dodam tylko, ze "jedynka" totalnie mi nie podeszla i wylaczylem ja po 30 minutach grania :thumbsup:

 

 

No to dwójkę wyłączysz po 60;) Jest lepiej, więcej i "różnorodniej"?:) Ale jeśli jedynka Ci nie podeszła w ogóle, to dwójka pewnie też Cie nie zauroczy.

Nie chodzi tutaj tylko o sam mechanizm rozgrywki. Czesc pierwsza odrzucila mnie przede wszystkim oprawa - owszem, prad i kilka innych elementow bylo na prawde ladnie zrobionych, jednak animacja przechodniow, scenki przerywnikowe, architektura miasta - to sprawilo ze tak bardzo sie zrazilem. Po trailerach jestem jednak pewny, ze oprawa iF2 zostala mocno poprawiona. Ehhh, mam dopiero 33% demka, juz nie moge sie doczekac kiedy je odpale :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś szans, że twórcy dodadzą AA? Czy po prostu jest to fizycznie już niemożliwe. :wacko:

 

A wie ktoś z jakiego okresu pochodzi wersja demo? W recenzji NEO + nie zauważyłem by skarżono się na brak AA :unsure:

 

Hak który dostajemy wraz z pre orderem okazuje się ,że normalnie odblokowałby się dopiero pod koniec gry :teehee:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Jest jakaś szans, że twórcy dodadzą AA? Czy po prostu jest to fizycznie już niemożliwe. :wacko:

 

A wie ktoś z jakiego okresu pochodzi wersja demo? W recenzji NEO + nie zauważyłem by skarżono się na brak AA :unsure:

 

Nie wierz we wszystko co napiszą, zwłaszcza w N+, choć PE też od dłuższego czasu lami raz po raz.

To, że piszesz u konkurencji nie oznacza, że musisz jechać po PE.

Odnośnik do komentarza

To, że piszesz u konkurencji nie oznacza, że musisz jechać po PE.

 

Ke? To jest oskarżenie z cyklu: "Ale o co chodzi"? Dla nikogo nie piszę, chodziło mi o to żeby nie sugerować się zbytnio tym co piszą tu i tam, bo można się nieźle naciąć. Szczególnie denerwują mnie pociśnięte w kosmos oceny z dupy.

 

Żeby nie było offtopa napiszę, że pierwszy Infamous konkretnie mnie wciągnął. Nawet się za bardzo demem dwójki nie bawiłem, bo i tak kupuję to po kiego wała mam sobie psuć zabawę. Im mniej widziałem tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Pogralem juz w demko. iF2 to kolejna standardowa kontynuacja exclusive'a od Sony - wszystko maksymalnie ulepszone, dopieszczone i duzo bardziej spektakularne! Juz po pierwszych minutach widac, ze iF2 jest tym dla pierwszej czesci, czym bylo Uncharted 2 dla Drake's Fortune. Ulepszono animacje glownego bohatera, grafike, dodano extra wybuchy i nowe miażdżące moce(rzut samochodem rulz!), a takze ulepszono scenki przerywnikowe. Razi jedynie ten cholerny aliasing, oraz twarze bohaterow. Nie, ze sa one brzydkie, tylko nie sa tak wspaniale jak w Uncharted :teehee: hehe.

 

Osobom, ktore nie polubily czesci pierwszej iF2 nie polecam. To ta sama gra, tylko udoskonalona pod kazdym wzgledem!

 

PS. Gdyby tak wygladala pierwsza czesc iF w 2009 roku, mielibysmy do czynienia z najwyzej ocenianym sandboxem wszechczasow.

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze odnosnie wersji jezykowych. Demo dostosowywuje je na podstawie jezyka w menu konsoli i powiem wam, ze wstepny wniosek mam taki iz jest tak samo jak z pierwszym inFamousem. Polska wersja jezykowa jest lepsza od angielskiej. To druga taka gra, obok Wiedzmina, w ktorej nie patrze na angielska wersje. Aktorzy sa ci sami, ktorzy podkladaja glosy do postaci z jedynki, wiec Krzysztof Banaszyk w roli Cola jest znow.

 

Swoja droga to Banaszyk, Jacek Rozenek i Jaroslaw Boberek (jest wszedze, doslownie, ale mnie to nie przeszkadza) to moi ulubieni polscy aktorzy, ktrorzy do tej pory dubbingowali gry.

Odnośnik do komentarza

To, że piszesz u konkurencji nie oznacza, że musisz jechać po PE.

 

Ke? To jest oskarżenie z cyklu: "Ale o co chodzi"? Dla nikogo nie piszę, chodziło mi o to żeby nie sugerować się zbytnio tym co piszą tu i tam, bo można się nieźle naciąć. Szczególnie denerwują mnie pociśnięte w kosmos oceny z dupy.

Ok. Może się trochę zapędziłem, powinienem użyć słowa sympatyzujesz, patrząc na Twój podpis. Kibicuję Punkgamerowi (np. bardzo dobra recenzja LA Noir), ale jak na razie mają problem ze startem, częstotliwość wpisów raz na tydzień dobra jest może na blog, ale nie na serwis o grach, jak sami się nazywają.

 

Co do iF2 to po ograniu dema, tytuł przeskoczył z kategorii "kupię jak ogram to co mam" na "chcę całość i to już".

Jak ktoś grał w jedynkę ten bez problemu odnajdzie się w dwójce. Grafika bardziej dopracowana, miasto bardziej różnorodne, do tego częściowo zniszczalne (fajne easter eggi z tytułami filmów przy kinie), nowe moce już mnie kręcą, (tornado z dema jest świetne). Pałka do okładania słabych przeciwników w połączeniu z filmowymi spowolnieniami finisherów daje sporo funu :] Aktor który podkłada głos pod czarnoskórego doktorka to ten sam, który dubbinguje Dumbledora w Harrym Potterze, jak mówi o mocach to rogal sam ciśnie się na twarz.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze odnosnie wersji jezykowych. Demo dostosowywuje je na podstawie jezyka w menu konsoli i powiem wam, ze wstepny wniosek mam taki iz jest tak samo jak z pierwszym inFamousem. Polska wersja jezykowa jest lepsza od angielskiej. To druga taka gra, obok Wiedzmina, w ktorej nie patrze na angielska wersje. Aktorzy sa ci sami, ktorzy podkladaja glosy do postaci z jedynki, wiec Krzysztof Banaszyk w roli Cola jest znow.

 

Swoja droga to Banaszyk, Jacek Rozenek i Jaroslaw Boberek (jest wszedze, doslownie, ale mnie to nie przeszkadza) to moi ulubieni polscy aktorzy, ktrorzy do tej pory dubbingowali gry.

 

O dziwo muszę się zgodzić. Cole i Zick brzmią zdecydowanie lepiej po polsku niż po angielsku. Cała reszta wypada znośnie, ale wersja angielska też nie szaleje. Też będę grał z językiem polskim co jest dla mnie totalnym szokiem.

 

To u mnie czy w mieście jest strasznie cicho. Praktycznie nic nie słychać (samochody, ludzie itp.), brak jakiegoś motywu muzycznego też trochę drażni. Też tak macie w demie? Nie odpowiada mi też zmiana koloru ciuchów Cole'a. Rozumiem, że ma być to widoczne, ale jakoś tak średnio to do mnie przemawia.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Dostalem wiadomosc z Ultimy ze moja paczka zostala nadana - wybralem wersje z joypadem.

Ciekawi mnie czy dotrze jutro czy dopiero w poniedzialek ...

Z jednej strony bede bardzo zadowolony, gdy juz dostane I2 w swoje rece, z drugiej - w srode egzamin i wypadaloby sie pouczyc ...

To bedzie sprawdzian charakteru (pod warunkiem, ze gra dotrze)

Odnośnik do komentarza

Dostalem wiadomosc z Ultimy ze moja paczka zostala nadana - wybralem wersje z joypadem.

Ciekawi mnie czy dotrze jutro czy dopiero w poniedzialek ...

Z jednej strony bede bardzo zadowolony, gdy juz dostane I2 w swoje rece, z drugiej - w srode egzamin i wypadaloby sie pouczyc ...

To bedzie sprawdzian charakteru (pod warunkiem, ze gra dotrze)

Dojdzie w poniedzialek ;)

 

BTW. Padłem dzisiaj jak to zobaczyłem.

 

ASSASSIN'S NEED (LOVE TOO)

HEY, LOW REACH

NO NEED FOR SPEED

EPIC HICKEY

LITTLE BIG UNIT

LATCH IT AND SHANK

 

vuNL9.png

 

:D

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...