Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

To nie sugeruj się komentarzami ;p premiera jest 8 czerwca. Co ciekawe grę szybciej dostaniemy niż Angole (10 czerwiec):

 

http://www.gamezilla.pl/content/data-premiery-nieslawny-infamous-2

 

Ja mam złożony pre order w Ultimie ale czekam aż jakiś sklep wystawi edycje specjalne.

Wszystkie gry od Sony dostajemy szybciej - nie tyczy sie wiec to tylko inFamous 2, ale takze KZ3 czy LBP2. U nas premiery sa w srody, w Wlk Brytanii zawsze w piatki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Wyczytałem w komentarzach, że premiera ma być 6. Chciałem się zapytać czy składacie preordery, czy kupujecie w sklepie?

Nie wiem czy to widziałeś u mnie w komentarzach na PPE, ale napisze to jeszcze raz:

8 to oficjalna data premiery w EU, natomiast w pewnym stopniu oddziały SCE każdego kraju mogą ja skorygować, bo znają dany rynek najlepiej. Podczas spotkanie z dev. pod koniec kwietnia był tam koleś z SCEP i wygadał się że pomimo tego że EU premiera ma być 8 to z Polsce będzie 6 czerwca...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Ale co to oznacza, że wstrzymali w takim sensie, że nawet Ci co zdążyli zamówić nie dostaną tego dlc?

Czy po prostu nie ma już więcej kopii z dlc?

 

Dla mnie polityka Scep to jakaś paranoja żeby z każdą grą od Sony były problemy z EK, edycjami specjalnymi itd. To oni powinni "błagać" żebyśmy kupowali takie edycje a oni jak zwykle utrudniają, robiąc "łaskę".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

czy już wspominałem,że ta gra wygląda niewiarygodnie jak na sandboxa?

 

Swoją drogą Szymek nie powiedziane jest,że tak nie będzie. Jedynka też nie nastawiała nas na aż taką końcówkę i twist fabularny.

 

Ja łykam na premierę. Wg mnie kandydat do game of the year się szykuje

Odnośnik do komentarza

Niemożliwe, jeżeli Bestia okaże się jakimś potworem. Też liczyłem na taki twist, ale to przejdzie tylko jeżeli Bestia będzie Conduitem o przeogromnej mocy, ale nadal człowiekiem.

 

Mimo wszystko bardzo wątpie w taki obrót wydarzeń. Zauważcie, że Bestia ma najprawdopodobniej moce "ognia" (pyrokineza etc.), natomiast Cole to po prostu elektryk. Poza tym w linii czasowej Kesslera też pojawiła się Bestia. Gdyby Bestia i Cole byłyby tą samą osobą to znaczyłoby, że Bestia to też Kessler a to by już nie miało sensu. No chyba, że to Cole z jakimiś mocami czasu, który po prostu przenosi się w czasie i niszczy, ale to również nie jest zbyt prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...