Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze przemyslenia mam rewelacyjne. Gra jest w kazdym aspekcie lepsza w stosunku do jedynki. Z jednej strony to stary dobry inFamous, a z drugiej jest na tyle duzo nowosci i poprawek ze byloby wielka niesprawiedliwoscia nazwanie tej gry inFamous 1.5. Wiecej napisze jak przejde, jestem na razie w polowie i rozkoszuje sie ile moge.

 

Jest niestety jedna rzecz, ktora niebotycznie mnie w(pipi)ia, ale tak naprawde maksymalnie. Jestem na to uczulony i nieziemsko drazni mnie fakt, ze Kuo podkladaja glos 2 aktorki. Jedna, lepsza w cutscenkach i podczas gry i druga, ktora pojawia sie dosc czesto podczas walk. 2 rozne glosy jednej postaci. Kuzwa jak to denerwuje <_<

Odnośnik do komentarza

No i gra dwa razy pękła. Panowie, jest wyśmienicie.

 

Poprawiono absolutnie wszystko. Grafika jest lepsza, animacja Cola też na plus, muzyka jest fajna. Ale pomijając technikalia to przede wszystkim poprawiono samą rozgrywkę. Tym razem zbieranie shardów sprawia przyjemność, nawigacja po mieście jest usprawniona, a wraz z nowymi mocami które nabywamy skakanie po dachach sprawia jeszcze większą radość.

 

Fabuła na plus, chociaż brakuje takiego mega twistu jak w części pierwszej. Mimo wszystko zakończenia sa diametralnie różne, a ostatnia misja zrealizowana jest z wielką pompą. Nie mogę się doczekać co wymyślą w trzeciej części, o ile powstanie.

 

Dla mnie gra jest świetna. Sprawia masę frajdy, jest przemyślana gameplayowo, nawet dobrze zbalansowana, a jako miły dodatek po przejściu gry dwoma różnymi ścieżkami karmy odblokowują się wszystkie moce niezależnie od karmy.

 

Ja właśnie sobie teraz kompletuję wszystkie shardy, robię zadania pomocne i później sprawdzę UGC. Ta gra jest wielka!

 

PS: A propos tego odblokowania - pytanie do tych co skończyli już grę dwukrotnie.

Za drugim razem skończyłem jako dobry i na tym sejwie mam odblokowane wszystkie moce. Natomiast jak załadowałem sejwa jako zły to odblokowały mi się tylko ulepszenia dla podstawowego ataku. Te inne moce jeszcze mi dojdą czy co? Napisane jest "Undiscovered Power" czy tam "Nieodkryta Moc" etc.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

PS: A propos tego odblokowania - pytanie do tych co skończyli już grę dwukrotnie.

Za drugim razem skończyłem jako dobry i na tym sejwie mam odblokowane wszystkie moce. Natomiast jak załadowałem sejwa jako zły to odblokowały mi się tylko ulepszenia dla podstawowego ataku. Te inne moce jeszcze mi dojdą czy co? Napisane jest "Undiscovered Power" czy tam "Nieodkryta Moc" etc.

 

Mam identycznie, nawet przejscia się zgadzają. Jako zły nic mi się nie odblokowało jednak jeszce nie upgradowałem wszystkiego wiec nie jestem w stanie powiedzieć czy sukcesywnie się to odblokuje. Powiem szczerze ze w to wątpie.

Miałem podobne wątpliwości(poprzedni post mój) lecz nikt nie był w stanie ich rozwiać. Jak narazie zastanawiam sie gdzie są dogodne miejsca żeby zdobywać XP i to jest problem bo wszystko już zaliczone...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

No i im niższy poziom trudności, tym więcej się doświadczenia dostaje.

 

@QTF

Te moce chyba będą odblokowane tylko na tym sejwie, który był drugi. Niestety ;\

 

A odnośnie odłamków to ja jeszcze wszystkich nie zebrałem, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

@QTF

Te moce chyba będą odblokowane tylko na tym sejwie, który był drugi. Niestety ;\

Nie ma czym sie martwic :) Na jednym sejwie bedzie zabawa z calkowitym masterowaniem, bo dzieki misjom uzytkownikow jest to nieskonczone zrodlo expa.

 

Mam tylko nadzieje, ze te misje tworzone przez spolecznosc beda naprawde godne, bo na razie zagralem jedna, autorstwa SP i calkowicie odbiegala od gry. Jakas kula z dyskoteki latala nad miastem trzeba bylo sie jej pozbyc.

 

A moze da sie w tym edytorze zrobic... horde? Fale naplywajacych przeciwnikow w nieskonczonosc? :)

Odnośnik do komentarza

ej powiedzcie mi kupilem edycje limitowana i tam jes ten lancuch dla COla jak go właczyc? mam juz wszystko pobrane jak co

 

W opcjach powinna być pozycja (pod koniec) do zmiany skórki.

 

Pytanie za 100pkt. gdzie sprawdzić poziom trudności? Bo odpaliłem grę, zapytało o kontynuacje jedynki :dance:, poinformowało o bonusach i wrzuciło do gry. Biorąc pod uwagę jak szybko mnie koszą domyślam się, że to Hard, ale spodziewałem się podobnego zabiegu z jedynki z przetestowaniem gracza.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

ej powiedzcie mi kupilem edycje limitowana i tam jes ten lancuch dla COla jak go właczyc? mam juz wszystko pobrane jak co

 

W opcjach powinna być pozycja (pod koniec) do zmiany skórki.

 

Pytanie za 100pkt. gdzie sprawdzić poziom trudności? Bo odpaliłem grę, zapytało o kontynuacje jedynki :dance:, poinformowało o bonusach i wrzuciło do gry. Biorąc pod uwagę jak szybko mnie koszą domyślam się, że to Hard, ale spodziewałem się podobnego zabiegu z jedynki z przetestowaniem gracza.

w opcjach nad zmiana skórki masz poziom trudności. Zmiana poziomu tak bardzo nie wpływa na demage tylko na punkty...;]

Odnośnik do komentarza

No i im niższy poziom trudności, tym więcej się doświadczenia dostaje.

 

@QTF

Te moce chyba będą odblokowane tylko na tym sejwie, który był drugi. Niestety ;\

 

A odnośnie odłamków to ja jeszcze wszystkich nie zebrałem, więc nie mogę się wypowiedzieć.

no niestety chyba rzeczywiście się one nie odblokują.

Ciekawe czy przy 3 przejściu też zostaną odblokowane na koniec ale ale tego tym bardziej nikt nie sprawdził;]

Odnośnik do komentarza

Są w tej grze jakieś grube zaskryptowane akcje, albo takie sceny jak sam początek gry, czy taka nuda, jak w jedynce - idź, zabij, przynieś? Jak długi jest wątek fabularny?

 

Są , jestem w bodajże w 27 poziomie czyli jak mniemam ponad połowa , i jeżeli ciekawi cię jak by wyglądała gra Cloverfield to sprawdż InF 2 heh , niektórzy bossowie naprawdę są DUZI . Gdybym miał czas już bym pewnie grał drugi raz jako złooo hehe , jak dla mnie gra jest mega , a pierwsza właśnie mnie znudziła więc z tej perspektywy jak najbardziej progres . Dla mnie jak na razie czarny koń w tym roku , już nie mogę się doczekać spotkania z Bestią heh

Odnośnik do komentarza

Jakie są poziomy trudności w inF2? Nie chce sprawdzać w opcjach, żeby mi się czasem trofeum za harda nie spierniczyło :D.

3 sa... łatwy, średni, trudny - chyba tak...

jaki miałeś włączony?- z tego co pisałeś to chyba trudny...

 

Sprawdziłem przed chwilą i jednak średni. Gra jest zdecydowanie trudniejsza niż jedynka. Podobno poziom trudności wpływa tylko na wytrzymałość przeciwników i ilość doświadczenia jakie się otrzymuje - nie wpływa na dmg jakie otrzymujemy my.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Taka misja, wszystko jest w porządku :thumbsup:

 

Przynajmniej trofeum wpadło, ale przyznam, że banie miałem niemałą. Prawie zginąłem, bo aż mnie wryło widok tego stadka. Ciekawe czy to coś w stylu intymnej misji pobocznej czy błąd w podstawianiu modeli.

 

Czy w I2 można słuchać własnej muzyki?

 

Nie wiem czy jest sens bo soundtrack jest naprawdę mocny. Takie połączenie Apocalyptici z dawnych lat i Toola.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Mam za sobą 6h i mogę śmiało napisać, że obok RDR jest to najlepszy sandbox w jaki grałem. Misje są zróżnicowane, design miasta świetny, grafika bardzo dobra (najładniejsza gra z otwartym światem), moce naszego herosa za(pipi)iste, gra przy tej całej zadymie chodzi płynnie, ogólnie nie dziwią mnie trak wysokie oceny, bo gra aż ocieka miodem. Jest mega grywalnie. Niejednokrotnie złapałem się na tym, że zamiast kończyć kolejne główne misje, które swoją drogą są bardzo efektowne, ja wykonuje te poboczne, a przy okazji zbieram odłamki i poluje na gołębie. Kupować inFamous 2, nie pożałujecie!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...