Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

 

8voTO51.jpg



Ciekawe o co w tym całym DBS w tym momencie chodzi - turniej, Zeno, Zamasu ? wtf.
fajnie się to ogląda, ale już się pogubiłem 

Jestem trochę zażenowany poziomem SSJ Blue - miało być nie wiadomo co, a problemy były już z Golden Frieza, Hitem, a teraz Black zrobił Vegetę jak ostatniego lamusa..  

 

Edytowane przez II Noxx II
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No to z grubsza przewidziałem rozwój wypadków - Vegeta niemal natychmiast dostał criticala, nawet bez większego wysiłku ze strony Blacka, którego najwidoczniej faktycznie otrzymywane obrażenia boostują. Teraz Goku wskoczył na scenę zapewne z jakąś cudowną strategią\asem w rękawie. :P

Mam nadzieję, ze chociaż Trunks odegra jakąś ciekawą rolę w tym wszystkim.

No i ciekawe to z tym Zamasu. Może, jako kaio, po prostu 

stworzył Blacka, albo to zombie Goku, który umarł na serce w innej linii czasowej?



Przewiduję, że pewnie niemili panowie zrobią sobie fuzję kolczykami, a Goku przypomni sobie wtedy o magicznym przycisku #takbedzie

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ale zonk. Wyszło na to, że Black to prawdopodobnie

twór super smoka. Zamasu pewnie zażyczył sobie coś w stylu "Zrób mi złego Goku i żeby był moim ziomkiem"



Nie spotkałem się w internetach z tą akurat teorią. Punkt dla scenarzysty. :)

Odnośnik do komentarza

A czy super smok nie mógł czasem spełnić dwóch życzeń? Wtedy sytuacja byłaby jasna. A jeśli tylko jedno, to mamy kolejną zagadkę.

 

Z tym spełnianiem życzeń to dziwna sprawa. Najpierw spełniał 1 życzenie. Później 3 życzenia a teraz znowu 1 życzenie ktore Beerus wypowiedział zaraz po turnieju. Można się pogubić.

Odnośnik do komentarza

A pamiętacie sam początek arcu? Była tam scena, lub nawet kilka, gdzie Black w przyszłości Trunksa przemieszczał się pod postacią m.in. Shenlonga złożonego z jakby czarnego dymu, a dopiero później się "materializował". Jakoś nie daje mi to spokoju. Może Zamasu poprosił super smoka, żeby zrobił mu "prywatnego" smoczka spełniającego życzenia i to właśnie jest Black?  :woot:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...