Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ten odcinek zachciało mi się jakiegoś mini arcu wojowników z, wymyśliliby coś, że sayianie w u6 mają studniówkę czy coś, i by polecieli goku i spółka na planetę tego Tabby czy jak mu tam. W tym czasie coś by się na ziemi działo, i czas antenowy należałby przez kilka odcinków do Yamchy, Tiena, Krillana Chaoza i Piccolo, jak za czasów pierwszej (i najlepszej) sagi w z

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=oUaQJgZJwFc&

Btw. podobno aż do 2. lutego przyszłego roku będziemy karmieni fillerami. Potwierdzenie dostaniemy podobno 17. grudnia na jakiejś tam mangowje imprezie w Japonii.

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

. Btw Gohan na 99% bedzie miał swoje kilka minut.

 

Bardzo prawdopodobne. Kilka dni temu wyszły przecieki odnośnie kolejnego dużego arcu, który ma rozpocząć się właśnie  w lutym

 

 

Ma nosić tytuł Universal Survival, co na 99% odnosi się do wielkiego turnieju u Zeno.

 

 

Poza tym wypłynęła też taka grafika: 

 

 

 

ioXgIqY.jpg

 

 

 

Źródłem jest magazyn, który ponoć już wcześniej dobrze zaprognozował kilka rzeczy w DB Super, więc raczej ledżit  :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czekam na więcej więcej info z Jump Festy.

 

Wyszły concept-arty, na których widać pozostałych bogów zniszczenia, a także

dwóch Zeno

, czyli wychodzi na to, że ten z linii czasowej Trunksa postanowił zostać.

 

Ponadto na turnieju ma obowiązywać zasada, według której 

 

 

Wszechświaty, które odpadną, zostaną zniszczone

 

 

To tłumaczy tytuł arcu, no i już wiadomo, co zmotywuje Gohana do walki. Jeśli tego nie zepsują to może być grubo. :banderas:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę jak (pipi)owa była znów kreska w najnowszym odcinku. Od razu przypomniały mi się niesławne pierwsze epizody. :/ Za to nieźle zanimowano walkę, no i generalnie odcinek znów przyjemny jak na filler, jeśli tylko przymknąć oko na rysunki, szczególnie te z oddali. Okazuje się, że Goku jednak jeszcze potrafi być cwany. Chyba nikt nie spodziewał się, że to

 

 

on sam wykminił wynajęcie Hita na siebie

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

A ja nie wiem czy chciałbym znów jakieś nowe formy. Widać, że Goku z Vegetą jakoś się tam cały czas wzmacniają, choć z drugiej strony liczę, ze na nadchodzącym wielkim turnieju coś się w końcu ruszy. Boli trochę, że w anime SSJ Blue przejął w sumie rolę zwykłego SSJ, jeszcze tylko dzieciom go nie porozdawali.

 

W ostatnich rozdziałach mangi parę rzeczy zrobiono z głową, wyraźnie inaczej, unikając przy tym paru głupot:

Black umie zwykłego (złotego) SSJ i chyba nie ma jeszcze nawet Rose. Inna, bardziej sensowna jest też początkowa motywacja Zamasu i nie ma idiotyzmu z tym, że Goku przylatując z Beerusem i Whisem do niego po raz pierwszy, de facto uruchamia całą lawinę wydarzeń, która doprowadziła do zniszczenia świata z linii czasowej Trunksa, a poprowadzono to trochę bardziej logicznie



Chyba po raz pierwszy w Super manga tak bardzo rozjechała się z anime.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...