Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Ja walczę dalej, jestem po E30 no i nie jest lepiej nic a nic. Profanacja sagi. Stare postaci obdarte z tego, za co je lubiliśmy, nowe to nieporozumienie (jakiś kur.wa Jaco xd), muzyka denna, transformacje z du.py, nielogiczności i sprzeczności z "kanonem", no szkoda gadać. GT było słabe, ale nadal kilka klas lepsze, niż ta abominacja. No ale przeżyję jakoś te 20 minut dziennie z nadzieją, że coś się poprawi jeszcze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem DB zaczyna być bardziej db-owy od Future Trunks Saga. Chociaż końcówka turnieju i to co odwalił Goku, sprawiło że jarałem się jak tamten dzieciak co kiedyś oglądał DBZ :D Niemniej ten arc z Trunksem wydaje się jakby robiła zupełnie inna ekipa, na zmianę właśnie z tą starą :P Niemniej jest lepiej, postacie częściej używają mocy ki, nie ma aż takiego przesytu jajcarstwa, a apokaliptyczna przyszłość to w ogóle jakby inne anime DB. Także mnie też do bolało te odcinki na początku, ale powalcz jeszcze trochę kotlet, to później jest lepiej ;)

Odnośnik do komentarza

Kolejne osoby popełniają ten sam błąd i oglądają pierwsze dwie beznadziejne sagi, a wystarczy obejrzeć dwie kinówki i mieć to obcykane dużo szybciej i w lepszej jakości. Później z turnieju odcinki 39 i 40 i od razu zacząć Future Trunks Arc, który jest naprawdę niezły. Następnie polecam olać fillery i poczekać do Turnieju Wszechświatów

Odnośnik do komentarza

a nie było tak, że w ostatnim odcinku Z poza tym, że Goten i Trunks sa juz dorośli nie było pokazanej własnie córy Vegety?

 

Chodzi właśnie oto że od wydarzeń po sadze Buu do pierwszego odcinka serii S minęło zaledwie pół roku więc skąd tam mieli się znaleźć dorośli Goten i Trunks i jakaś córka Vegety.

 

Przypominam że Saga S kasuje wszystkie wydarzenia po Sadze Buu czyli walkę Goku z uuB, cały tamten turniej oraz sagę GT z małpami i smokami. 

 

A dziś jestem już po pierwszym Epie nowej Sagi. Turniej właśnie się zaczyna. Póki co mamy PrzedTurniej. Więc jeszcze trochę odcinków minie zanim zacznie właściwa epopeja :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...