Skocz do zawartości

DJ Hero


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gra jest niesamowita. I mówię to ja, miłośnik hardrocka/metalu.

 

PS. I nowiutka bezprzewodowa gitara do zestawu za 339zł, mniam :)

 

PS2. Zacząłem grę na hardzie i szczerze to nie jest tak trudno, jak myślałem. 4* wchodzą po kolei, czasami uda się zdobyć nawet 5*.

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Ktoś mi powie jak kolesie robią coś takiego???

 

http://www.youtube.com/watch?v=UBOJkAEbfN0

 

http://www.youtube.com/watch?v=lTNwrUSjYF0

 

Jest jakiś tryb freestyle gdzie mogę sobie dowolnie scratchować podczas wybranej nutki? W ogóle to chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli podczas gry jest moment kiedy należy scratchować to dźwięk scratchu jest adekwatny do tego jak szybko i jak mocno poruszam płytą, czy po prostu odpala się scratch zaprogramowany przez twórców gry a ja sobie tylko macham ręką na płycie?

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

A co chodzi z tą dodatkową gitarą w zestawie? To w DJ Hero da się też grać kawałki gitarą czy trzeba kupić Guitar Hero? Niech mi to ktoś wyjaśni. proszę.

Edytowane przez =-FEISAR-=
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Gra ukończona na hardzie. 610/1000pkt.

Teraz pozostaje masterowanie.

 

Jak oceniasz? Warto wydać tą kasę? Są jakieś lepsze gry muzyczne na rynku? Gra jest chociaż w połowie tak dobra jak Amplitude?

Odnośnik do komentarza

Gra ukończona na hardzie. 610/1000pkt.

Teraz pozostaje masterowanie.

 

Jak oceniasz? Warto wydać tą kasę? Są jakieś lepsze gry muzyczne na rynku? Gra jest chociaż w połowie tak dobra jak Amplitude?

 

O prosze, fan Ampltude :)

Dla mnie Amplitude i REZ to najlepsze gry na swiecie i wprost oszalalem na punkcie DJ Hero. Porownac te gry jest bardzo ciezko, ale jesli kochasz gry muzyczne i jestes otwarty na rozne gatunki muzyki to nie ma co sie zastanawiac. Uwazam ze granie w DJ Hero bije nawet napier.dalanie na perkusji w Rock Banda a ciezko to przebic, wierz mi :)

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Kurde to zamawiam. :)

 

Dla mnie najważniejszy jest dobry soundtrack, a z tego co przeglądam na YT to Dj Hero ma po prostu kosmiczne kawałki. Nie wiem kto robił miksy do tej gry, ale byle kim w świecie DJ'i nie jest na pewno.

 

http://www.youtube.com/watch?v=jf0lc--U8wo

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZOL0dSUmXoI&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=qOkBfBnU460&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=07PsTBlNw8Y&feature=PlayList&p=2D07414608B94041&playnext=1&playnext_from=PL&index=20

 

http://www.youtube.com/watch?v=UBOJkAEbfN0

 

:o :o :o

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

Gra ukończona na hardzie. 610/1000pkt.

Teraz pozostaje masterowanie.

 

Jak oceniasz? Warto wydać tą kasę? Są jakieś lepsze gry muzyczne na rynku? Gra jest chociaż w połowie tak dobra jak Amplitude?

 

 

Jako argument podam, że gra mi się bardzo podoba, a nie lubię tego typu muzyki. Dla fanów elektroniki/hiphopu/techna pozycja obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Koso lubi umca-umca i tego typu przytupówki, ale mu gra nei przypadła do gustu -.-

 

Gdzie mogę przeczytać opinię Kosa? Można wiedzieć co mu się nie podoba?

 

EDIT.

 

Znalazłem jego wypowiedź. No cóź, wygląda na to że szuka minusów na siłę. Najbardziej dziwnym zarzutem z jego strony jest to że gra ma zbyt dużo gatunków muzycznych. WTF się pytam? Ja sam jestem fanem DnB i osobiście chciałbym aby takich nutek było jak najwięcej w tej grze, ale nie jestem głupi i zdaję sobie sprawę że to niemożliwe. Wtedy gra trafiłaby do bardzo wąskiego grona odbiorców. Spodziewam się DLC z danymi gatunkami muzy i naprawdę ten zarzut Kosa mnie dziwi.

 

Dla mnie jedynym, bardzo poważnym minusem jest fakt, że scratch'e brzmią tak jak przygotowali je twórcy gry. Pytałem o to na forum i mnie skłamali. Nie jest tak że scratch brzmi identycznie jak poruszamy płytą. Po prostu odpala się dźwięk zapodany przez twórców gry a szkoda. Chciałbym jakiś tryb freestyle gdzie faktycznie ja mogę scratchować i scratche odwzorowują brzmieniem moje ruchy ręką.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

Przyszla do mnie gierka wiec moge sie troszke wypowiedziec. Sam kontroler jest dosc fajny i nie ma wrazenia ze zaraz cos odpadnie. Jedynie do czego moge w nim sie narazie przyczepic to suwak ktorym trzeba operowac. Jest za delikatny i czasem ciezko zmieniac szybkie bardziej skomplikowane sciezki.

Sama muza zas to miod w uszach. Jestem fanem wszelakiej masci rocku, ale wiekszosc kawalkow jest bardzo popularnych i napewno kazdy slyszal je w radiu i swietnie sie ich slucha. Same mixy zas tez swietnie sa wykonane.

Minusy. Tak jak pisal Feisar faktycznie scratche sa skryptowane :(

Odpalilem gierka z poczatku na medium a pozniej jeszcze raz na hard. O ile pierwszy etap byl prosty to pozniej jest nastepne na hardzie robia sie prosto-trudne ;p w sumie troche poziom nie rowny bo czasem sa momenty gdzie lapie sie za glowe i nie wyrabiam ;d

Ogolnie gierka napewno pozytywna, dajaca duzo funu, ale do grania na perce w rb troche jej brakuje ;)

Btw: ktos chce kupic les paula z gh3 na ps3? nowka nie smigana ;)

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Pograłem od 17:30 do teraz więc wciąga. Oto wrażenia w plusach mi minusach.

 

Plusy.

+ Muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka. Ta gra mogłaby wyjść bez decka w zestawie i na padzie byłaby genialna, właśnie ze względu na ścieżkę dźwiękową. Miksy są tak świetne że nie zdacie sobie z tego sprawy dopóki sami ich nie usłyszycie. Oczywiście jest kilka słabych, ale są zupełnie przyćmione przez genialną większość.

 

+ Kontroler bardzo dobrze się sprawuje. Jest przemyślany i nie przeszkadza w grze. Pasuje do koncepcji gry jak ulał.

 

+ Nuty na gitarę i deck. Masa frajdy jak gramy na 2 graczy i jeden przy decku a drugi z gitarą. Szkoda tylko że tak mało jest kawałków gitarowo-dj'owych.

 

Minusy:

- Brak trybu treningowego.

 

- Zbyt duży przeskok w poziomie trudności z easy na medium. Na easy w ogóle nie używa się crossfadera, podczas gdy na medium trzeba nim zamiatać konkretnie co łatwe nie jest. Trochę to wkurza bo gra na easy nieco się nudzi ze względu na fakt iż wciskamy jedynie buttony i scratch'ujemy.

 

- Scratche na easy i medium. Niestety ale tego się najbardziej obawiałem i obawy się ziściły. Kiedy jest moment w którym trzeba scratch'ować to tak naprawdę my sobie ruszamy płytą góra dół (nawet nie w rytm) a to co słychać w głośnikach nie ma zupełnie nic z tym wspólnego. Po prostu odpala się scratch przygotowany przez twórców miksu. Szkoda, bo liczyłem że będzie można nieco własnej twórczości w tym temacie pokazać. Dla mnie to największy minus Dj Hero i momentami odpycha od tej gry bardzo. Problem znika na wyższych poziomach trudności, gdyż tam mamy już dokładnie wykonać wskazany ruch płytą. Tyle że od razu zaznaczam iż wyższe poziomy to jakiś kosmos. Jest cholernie trudno opanować scratch'e, crossfadera i buttony naraz.

 

- Brakuje mi jakiegoś trybu freestyle, gdzie mógłbym się dowolnie pobawić kawałkami i ich miksowaniem, a nie ugrywać z góry narzucone przejścia, scratch'e itp.

 

 

 

Podsumowanie.

 

Ogólnie gra broni się dzięki ścieżce dźwiękowej. Jest naprawdę przekozacka. Nawet jak ktoś nie lubi takich klimatów, to noga sama będzie tupać w rytm a głowa bujać. Być może niepotrzebnie wymagałem od tej gry czegoś na wzór Amplitude, gdzie znacznie bardziej czuć iż tworzymy w danym momencie muzykę. w Dj Hero to odczucie (na niższych poziomach szczególnie) nie jest tak mocne jak właśnie przy Amplitude lub Frequency. Tam ugrywaliśmy kolejno ścieżki basu, perkusji, wolaku, melodii itd. W Dj Hero dopiero na najwyższych poziomach trudności czuć że to my gramy dany kawałek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.