Skocz do zawartości

God of War Collection ( I & II )


Gość

  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trofeów obu części?

    • Mortal (bardzo łatwe)
    • Spartan (łatwe)
    • Colosus (średnie)
    • God-like (trudnie)
    • Titan (bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chce odkopywać starego tematu, ale mam problem z ostatnim zadaniem, kiedy zawsze jestem przy tej drugiej platformie ( na samej górze), to albo satyr

ma jakieś super długie kombo, albo pieski atakują non-stop (bug ?? ) , żadna kombinacja, nawet to:

Ostatnie wyzwanie - blok + X i za trzecim razem MUSI się udać.

 

Używam tego cały czas i tak czy siak na końcu satyr mnie zrzuca...:angry2:

Macie jakieś pomysły ??

Edytowane przez dydel
Odnośnik do komentarza

Nie chce odkopywać starego tematu, ale mam problem z ostatnim zadaniem, kiedy zawsze jestem  przy tej drugiej platformie ( na samej górze), to albo satyr

ma jakieś super długie kombo, albo pieski atakują non-stop (bug ?? ) , żadna kombinacja, nawet to:

Ostatnie wyzwanie - blok + X i za trzecim razem MUSI się udać.

 

Używam tego cały czas i tak czy siak na końcu satyr mnie zrzuca...:angry2:

Macie jakieś pomysły ??

Musisz ta kombinacje powtarzać cały czas, bez przerwy. Inaczej lipa. Daj znać, jak Ci poszło...

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem z trofeum o nazwie: You Know the Germans Make Good Stuff… w grze GOW2 Chodzi o to że zacząłem grac na bonus play i powoli zbierałem urny zebrałem 2 w miedzy czasie zrobiłem wyzwania tytanów i odblokowalem te 2 urny które można zdobyc zaliczając wyzwania tytanów, wróciłem do starego save z gry i kontynułowałem szukanie urn. Przy ostatniej której mi brakowało myślałem że dostane trofeum, a tu nic! i mam tylko napisane w statystykach ze tych 2 co odblokowalem poprzez wyzwania tytanów nie mam odblokowanych. Ale kiedy zaczynam gre od nowa to mam wszystkie urny odblokowane i trofeum nie wpada. Co mam zrobic zeby to zdobyc?

Edytowane przez Pankracy520
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie zrobiłeś tyle w normalnej grze, to praktycznie niemożliwe, nie ma takiego miejsca, które by to umożliwiło. A Endurace Run o którym mówisz, jest podzielony na sektory, które otwierają się dopiero po wyczyszczeniu poprzedniego.

 

 

trochę odkopię temat. w części 2 można zrobić kombo ponad 1000 hit bez problemu. jest to możliwe w pierwszym levelu. wchodzimy po drabinie i biegniemy po długim murze w oddali widać łuczników (chwilę pózniej otwieramy bramę i idziemy po rusztowaniach z których można upaśc) jeśli zostaniemy przy drabinie na samym początku muru to wrogowie respawnują się w nieskończonośc. napewno jest tak w gow 2 na ps2. możliwe że w reedycji zostało to skasowane.

Odnośnik do komentarza

W GoW 2 moje pierwsze trophy dostałem za 500 hitów właśnie i zrobiłem je w pierwszym pokoju (coś ok 600 miałem). A co do tego 1000 hit to pisałem na początku tematu co i jak. Wcale nie trzeba wykorzystywać jakiegoś respawnowania przeciwników.

 

No trofea strasznie łatwe. Co do combo metera to chyba was pamięć zawodzi, w dwójce można spokojnie zrobić ok 2k hitów.

Jak dostajemy moc od Atlasa to wyskakuje pełno przeciwników, w tym momencie ma sie nieskończoną magie, zmieniamy na Cronos Rage i po sprawie.

Podobnie jest zaraz po otrzymaniu Cronos Rage właśnie, z tą róznicą że tam za pierwszym razem da się zrobić ok 800 hit combo.

Nie wspominając o samym początku gry.

 

Dwie łatwe platyny, a miałem nadzieje że zostawią po jednym trophy za God/Titan.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...