Skocz do zawartości

God of War Collection ( I & II )


Gość

  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trofeów obu części?

    • Mortal (bardzo łatwe)
    • Spartan (łatwe)
    • Colosus (średnie)
    • God-like (trudnie)
    • Titan (bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

No to jest jeden z łatwiejszych sposobów na siódme, ale jeżeli chcesz zdobyć bonus to już najlepszą strategią jest BoL na szkielety + rzuty, a na trębaczy i maga tylko rzuty. Następnie zajście Minotaura od tyłu i jak najdłuższe atakowanie w RotT, a jak się zacznie kręcić to odskok na bezpieczną odległość i kąsanie go dwoma ciosami z w miarę bezpiecznego dystansu i unikanie rzucanych kamieni.

bonus i tak nic nie daje.

bo robiac w minute i tak sie dostaje Tytana :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy gdzie można zdobyć

 

I?ll Take the Physical Challenge ?

 

Przeszedłem całą grę i nigdzie tego nie widziałem.

 

Musisz skończyć Challenge of the Gods (areny walki odblokowujące się po skończeniu gry) - masz opis przecież: Complete the Challenge of the Gods

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zrobiłem pierwszego gowa i to tak łatwa platyna, że aż się wierzyć nie chce. Najlepszy jest speed run, który trzeba zrobić poniżej 5h. Na totalnym luzie zrobiłem 3:17 i jestem pewny, że da się zejść poniżej 3h. Żart.

Nie mówiąc już o braku trofeum za hard, czy czegokolwiek w tym temacie.

 

Gra sprawdza się świetnie jako odświeżenie klasyki, ale mogli wysilić się bardziej z trophies, bo to co jest, to zwykłe jaja.

Odnośnik do komentarza

Przy [], [] przytrzymać [] trzeba być bardzo uważnym bo samemu można łatwo spaść. Ja często przy L1+O miałem tak, że atak nie trafiał Satyra i zanim Kratos wyciągnął wbite miecze, traciłem sporo życia, chociaz na PS2 to właśnie tym sposobem zrobiłem dziesiąty challenge. W kolekcji używałem L1+X i poszło w miarę łatwo. Jak dla mnie to najlepszym sposobem jest umiejętne wykorzystanie L1+X i L1+O.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

10 jest mniej wkurzający. Po pierwsze jest o wiele szybszy, przy 8 kolejny zgon pod koniec może bardzo wkurzyć. Przy 10 wystarczy dobra taktyka, do 8 potrzebny jest jeszcze spokój działania.

 

To może mi się części pomyliły i wyzwania ? . Myślę o jedynce i o tym lekko zbugowanym 10 wyzwaniami z tymi satyrami. Mi w sumie jako jedyny dął się we znaki z dwóch części ale wręcz tragicznie. Z dobrą godzinę go powtarzałem.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie wyzwanie - blok + X i za trzecim razem MUSI się udać. Prostszego rozwiązania nie ma. Ósmy jest o tyle trudny, że jest długi, ale też najfajniejszy ze wszystkich. Pamiętam, że kluczową rolę odegrały podrzuty, chwyty i napierniczanie kolesiami o ziemię.

 

EDIT: A, jeszcze jedno - w ósmym turlałem się niemal non stop.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...