Skocz do zawartości

God of War Collection ( I & II )


Gość

  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trofeów obu części?

    • Mortal (bardzo łatwe)
    • Spartan (łatwe)
    • Colosus (średnie)
    • God-like (trudnie)
    • Titan (bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Udało się 4:40....

 

Pierwszy raz przez 7 lat zaliczyłem ściany płaczu za pierwszym razem hehe.

 

Teraz jeszcze "dwójka" byle do wtorku/środy zdążyć ;].

 

Niezle,ja bylem przekonany ze sie raczej nie wyrobisz. Pamietam jak ja sie staralem o speedruna uzywajac czasami glitchy z przelazeniem przez sciane,jakos 2 i pol godziny mi wyszlo;p

Odnośnik do komentarza

Dzięki czyli gram z urnami.

 

Heh daj spokój ;p.

 

Nie zebrałem/wyrwałem wszystkich oczu cyklopów (nie chciało mi się). I nie wymasterowołem wszystkich broni.

 

Przejdę jeszcze raz ale to już chyba ostatni raz w życiu. Póki co rzygam już GoW 1 i 2 ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Oczy cyklopów to najlepiej na arenie zrobić, kilka minut i po sprawie. Co do ulepszania to włączasz Urne Gai i np. strój Classic czy jakoś tak (ten za oczy cyklopów). Na samym początku podczas walk z kolosem uzbierasz kilkadziesiat tysięcy, nie potrzeba przechodzić na siłe kolejny raz.

Odnośnik do komentarza

Oczy cyklopów to najlepiej na arenie zrobić, kilka minut i po sprawie. Co do ulepszania to włączasz Urne Gai i np. strój Classic czy jakoś tak (ten za oczy cyklopów). Na samym początku podczas walk z kolosem uzbierasz kilkadziesiat tysięcy, nie potrzeba przechodzić na siłe kolejny raz.

Square wielkie dzięki.

 

No przecież te rzeczy mogę zrobić bez ponownego przechodzenia <stupid>.

 

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Przy pierwszej walce z Aresem wystarczy psuć QTE i orbów nazbiera się bardzo dużo. Jeśli chcesz już na wcześniejszym etapie mieć dużo red orbów, to po walce z meduzą pojawiają się minotaury, które trzeba zmienić w kamień i rozwalić. Wystarczy zmienić broń na czar Posejdona i nawalać w nie cały czas, mana się regeneruje i byki też :], można na tym etapie dopakować bronie na max. Tylko trochę to czasu zajmie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jak zrobic buga z red orbami z harpi w GoW 1?

Robie jak na filmie tylko ze zabijam ja 1 ciosem ...

sa jakies inne sposoby?

Są dwa wyjścia: albo masz już zbyt dużą moc poszczególnych szlagów, albo grasz na najniższym poziomie.

Jednak proponuję się nie męczyć, tylko zrobić to, jak Zwyrodnialec pisał. Sam swego czasu, gdy ją zaliczałem tak postąpiłem.

 

W ankiecie zagłosowałem na : łatwe, ponieważ mimo wszytko wyzwania po zakończeniu gry nie są znowu banalne. Jasne, nie przysparzają problemu przy odpowiedniej strategii i zręcznych palcach, niemniej zaciąć się można kilka razy.

 

By było zabawniej, wbrew obiegowej opinii, wcale pierwszą odsłonę nie trzeba dwukrotnie przechodzić. Wystarczy raz. Orby nabijamy na ostatnim bossie, a skrzyń nie trzeba odszukać wszystkich i tak.

Ja, robiąc czasówkę, przeszedłem ją (pierwszą część) w ok 4 godzin.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.youtube.com/watch?v=zKdtgr7oQHk

 

RotT używaj tylko podczas spowolnienia czasu i najlepiej w póżniejszym etapie wyzwania jak jest więcej przeciwników. Miej na uwadze dzwięk oznaczający zniknięcie kręgu. Tłumacza przenoś tylko podczas zwolnienia czasu. Jeżeli będą w pobliżu Satyry to użyj magii Kronosa. Pod koniec przydaje się też użycie tego wiru ognia podczas RotT (nie pamiętam nazwy tego ataku).

Odnośnik do komentarza

dzieki za ten film ale on jest totalnie z dupy.

U mnie na grze nic sie nie dzieje zgodnie z tym co jest na filmie.

psy nie padaja tak fajnie jak u niego na 1 cios. Tego strzalu z miecza musze uzyc 2-3 razy aby padl 1 pies...

a te trole nie wychodza tak grzecznie po jedynczo tylko zawsze min w 2 sztuki...

 

Doszedlem do 7 i w kazdym filmie gosc walczy zupelnie cos innego niz jest u mnie na ekranie :D

Moze ja mam pecha bo np w 3 Meduza zawsze zamieniala w kamien jak bylem w powietrzu.

To tak w 7 na 100 powtorzen ten cwok co przywoluje trole zawsze stoi za tym Minotaurem i nie za zamiaru sie ruszyc nawet na krok...

Wybijam wszystkie swinie a ten ciul dalej tam stoi i przywoluje jednego trola za drugim...

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Masz ulepszone na maksa Blade of Olympus ? bo atak L1 + trójkąt powinien wykańczać pieski po jednym ciosie.

ok olalem te filmy bo tamta taktyka jest do niczego.

Gosc sie meczy prawie 3 minuty na tym filmie bo zle sie do tego zabral :/

 

na 7 najlepiej jest -> l1+ kwadrat na szkieletory

potem olewa sie Priestow i reszte idzie sie do Minotaura i spamuje sie Cronos Rage i w miedzy czasie Rage of the titans + blade of olympus

i cala ekipa + minotaur ( wliczajac szkieleotry) padaja w 50 sekund....

Odnośnik do komentarza

No to jest jeden z łatwiejszych sposobów na siódme, ale jeżeli chcesz zdobyć bonus to już najlepszą strategią jest BoL na szkielety + rzuty, a na trębaczy i maga tylko rzuty. Następnie zajście Minotaura od tyłu i jak najdłuższe atakowanie w RotT, a jak się zacznie kręcić to odskok na bezpieczną odległość i kąsanie go dwoma ciosami z w miarę bezpiecznego dystansu i unikanie rzucanych kamieni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...