Skocz do zawartości

Buzz!: Świat Quizów


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Swietna gra - wczoraj pogralem troche na multi online i jest na prawde super ! :)

Czy online mozna grac przeciw wiekszej ilosci roznych przeciwnikow ? - tzn wiekszej ilosci "konsol" - nie tylko jedna sofa vs. jedna sofa.

Zawsze trafialem na jedna druzyne przeciwna / jednego przeciwnika, a w Quiz TV byla mozliwosc grania przeciw trzem roznym.

 

Polska lokalizacja jak zwykle swietnie zrealizowana - Nate.... tzn Jaroslaw Boberek znowu swietnie sie spisal - tak samo jak w Uncharted 2: Among Thieves ! :)

 

Szkoda tylko, ze nie mozna samemu grac w pytania z My Buzz. <_<

 

W My Buzz w swoim profilu mam juz stworzonych 11 quizow, zapraszam do rozwiazywania: :)

http://www.mybuzzquiz.com/pl_PL/actions/Profile.do?AccountID=70155

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Swietna gra - wczoraj pogralem troche na multi online i jest na prawde super ! :)

Czy online mozna grac przeciw wiekszej ilosci roznych przeciwnikow ? - tzn wiekszej ilosci "konsol" - nie tylko jedna sofa vs. jedna sofa.

Zawsze trafialem na jedna druzyne przeciwna / jednego przeciwnika, a w Quiz TV byla mozliwosc grania przeciw trzem roznym.

 

Polska lokalizacja jak zwykle swietnie zrealizowana - Nate.... tzn Jaroslaw Boberek znowu swietnie sie spisal - tak samo jak w Uncharted 2: Among Thieves ! :)

 

Szkoda tylko, ze nie mozna samemu grac w pytania z My Buzz. <_<

 

W My Buzz w swoim profilu mam juz stworzonych 11 quizow, zapraszam do rozwiazywania: :)

http://www.mybuzzquiz.com/pl_PL/actions/Profile.do?AccountID=70155

 

Witam i pozdrawiam przeciwnika z dnia wczorajszego :no:

 

Mozna grać z większą liczbą przeciwników tz. z kilkoma konsolami. Ja w weekend grałem z czterema osobami na 2 konsolach plus moja.

Edytowane przez McArek
Odnośnik do komentarza

Witam, witam - co za nieoczekiwane spotkanie. :D

 

W nowym Buzz'ie podoba mi sie opcja gry online z rozdzieleniem osob grajacych na jednej konsoli - tzn. jesli u mnie graja dwie osoby to kazda gra dla siebie i indywidualnie nabija punkty, a nie razem na jedno konto tak jak w Quiz TV. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

W MM w poznaniu świat quizów za 219 z buzzerami.

 

Żona kupiła mi pod choinkę, skubana schowała gdzieś i mówi, że jak prezent świąteczny to w święta dopiero dostanę hehe :)

 

 

W którym media? bo chyba w poznaniu są dwa o ile dobrze kojarzę. Będę w sobotę / niedziele to może się skuszę.

Odnośnik do komentarza

W MM w poznaniu świat quizów za 219 z buzzerami.

 

Żona kupiła mi pod choinkę, skubana schowała gdzieś i mówi, że jak prezent świąteczny to w święta dopiero dostanę hehe :)

 

 

W którym media? bo chyba w poznaniu są dwa o ile dobrze kojarzę. Będę w sobotę / niedziele to może się skuszę.

 

W M1, kupowalismy w zeszłą sobotę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info ale nie wytrzymałem i kupiłem wczoraj gdzie indziej:). Ja mam 1 raz styczność z Buzzem i jestem pod wielkim wrażeniem, wczoraj rozegrałem godzinną partyjkę z swoją narzeczoną. Bawiliśmy i śmialiśmy się jak małe dzieci. Gra jest genialna i przyciąga niesamowicie do ekranu. Już sobie mogę wyobrazić jaki polew będzie przy rundach w 4 osoby :)

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mam pytanie do wyjadaczy w buzza. Tak jak mówiłęm jestem świeżak w tym temacie i mam pytanie. Czy czerwone (główne) guziki na buzzerach, wykorzystywane są do zgłaszania się w grze? (podobne czerwone grzybki mają postacie na podestach teleturniejowych w grze). Pytam się bo na razie rozegrałem 3 gry ze swoją lubą i nie było takiej rundy z wykorzystaniem grzybków:). Pytam się bo wydaje mi się, że na jakiejś reklamówce ludzie z nich korzystali.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

W Polskich Łamigłówkach była runda w której odpowiedzią było jedno ze zdjęć na ekranie. Przyciskiem Buzz wybierało się to właściwe. W nowej części tej rundy już nie ma.

 

Wczoraj wieczorkiem grałem kilka gier z kimś w sieci 2 na 3 osoby. Po pierwszej rundzie dostaję wiadomość przez PSN: "po drinie i lecimy dalej". Ubawiło mnie to totalnie. Nie tylko my popijamy w czasie gry :]

Odnośnik do komentarza

siemanizacja

 

Buzzery z PS2 będą kompatybilne ze Światem Quizów na PS3? (bo myślę o dokupieniu), można gąc na raz bezprzewodowymi i na kabel?, no i jak z długość kabla? jak długie kable mają buzzery Ps2

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.